Gent – Antverpy 0:0 (kon.) | Sint-Truiden – Anderlecht 4:2 (kon.) | Lokeren – Charleroi 2:4 (kon.)
KAA Gent
0:0 (0:0)
Royal Antverpy
Neděle 25.11.2018, 14:30 • Ghelamco Arena, Gent • Belgická liga • 16. kolo

Já vám děkuji, že jste tu dnes byli a někdy příště zase na shledanou. (16:36:41)

Dnes jsme měli možnost viděl velmi bláznivý zápas, který ale nakonec skončil bezbrankovým stavem 0:0. Vývoj zápasu tomu ale nenasvědčoval, v prvním půli jsme viděli několik šancí na obou stranách a dokonce gól, který byl odvolán až po dvou minutové konfrontaci s VAR. Ve druhém poločase bylo šancí ještě o poznání více a přišel další gól Antverp, opět byl odvolaný až po konfrontaci s VAR a opět kvůli ofsajdu. Dále se zápas vyvíjel dalšími šancemi na obou stranách. Mírně navrch měl Gent. V 90 minutě přišly zmatky a po velké šanci domácích byla VARem odpískána penalta a rozdány 2 karty. Odjidja-Ofoe ale neproměnil a zápas tak skončil bez branek.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 7:4. Rohy: 2:2. Fauly: 1:5.

90+5
    Tento bláznivý zápas je u konce.

90+5
    Tak ještě i Mbokani chce poznat, jaké je to mít žlutou kartu.

90+5
    Zápas se teď v poklidu dohrává. Hráči se nikam neženou.

90+4
    Ve velké šanci se ocitl kapitán Azare, který ale hlavičku neusměrnil do brány.

90+3
    Gent se snaží ze všech sil ještě procpat dopředu.

90+2
    Nastaveno 5 minut.

90+1
    Stále nevidíme, kolik nastavil rozhodčí.

90
    Penalta není proměněna! Bolat vychytal Odjidju-Ofoeho, který penaltu nekopl dobře.

90
    Van Damme si navíc odnáší za tento faul kartu žluté barvy.

89
    A rozhodčí ukazuje po konfrontaci s Video asistent rozhodčím penaltu, jelikož Chakvetadze nespadl ale byl faulován.

89
    Bolat si nakonec odnáší žlutou kartu.

88
    Rozhodčí kouká na video zatímco Chakvetadze je odváděn do zámezí. Butel je už na nohách a v klidu.

87
    Chakvetadze přihrál Dompemu a ten vystřelil do Butela, který vyrazil. Míč se odrazil k Chakvetadzemu, který ještě nacentroval a spadl. U toho se ale asi mírně zranil. Ošetřován je on i gólman Butel.

86
    Teď se domácí ještě připravili o dobrou akci. Dlouho kombinovali kolem vápna ale pak přišel přetažený centr a akce končí. Gólman Butel vykopává.