Valencia – Huesca 2:1 (kon.) | Leganés – Sevilla 1:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Levante 2:1 (kon.)
Rayo Vallecano
2:1 (1:0)
Levante UD
Neděle 23.12.2018, 18:30 • Campo de Futbol de Vallecas, Madrid • Španělská LaLiga • 17. kolo

Díky za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního večera. (20:31:19)

Dnešní utkání sledovalo 11206 diváků.

90+7
    Konec zápasu. Více se již nestane! Domácí Rayo Vallecanosi tak vybojovali tři důležité body do tabulky, stále však zůstává předposlední v tabulce LaLigy.

90+6
    Odražený míč se dostal až k Dimitrievskimu. Domácí brankář má míč ve své moci, dobíhají nám poslední vteřiny utkání.

90+6
    Běží nám poslední minuta utkání. U míče je Levante!

90+5
    Domácí brankář dostává žlutou kartu za zdržování hry.

90+5
    Z rohového kopu nic nevzniklo, míč skončil v zázemí. Dimitrievski tak pošle míč co nejdál od své brány.

90+4
    Ba skvělým obranným zákrokem vytěsnil míč na roh. Levante tak dostává šanci na vyrovnání.

90+3
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Raúl De Tomás, přichází Alex Alegría.

90+2
    Hráči Levante se snaží míč rychle dostat dopředu, ale dopadají na nepřesnou rozehrávku.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje dlouhých šest minut, především díky technickým problémům vysílačky.

89
    Žlutou kartu dostává Giannelli Imbula (Rayo Vallecano).

89
    Hra opět běží, Vallecano pozorně brání a odvrací centr Rochina.

87
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Coke, přichází Emmanuel Boateng.

86
    Dimitrievski chytá přízemní centr jednoho z hostujících hráčů. Po zákroku však špatně dopadl a musí být ošetřován.

85
    Pokus Rochina odhlavičkovala pozorná obrana domácích, konkrétně Amat.

84
    Rochino bude zahrávat přímý kop z velké dálky, toto na přímou střelu nebude.

83
    Míč má ve své moci obránce Levante Coke, ten s ním rychle pospíchá dopředu.

82
    Morales se po uvolnění odhodlal ke střele, která těsně minula hostující branku! Levante se již soustředí pouze na útok, do konce utkání zbývá necelých deset minut.

Milan Stehura

Branky: 23. Toňo (vla.), 66. De Tomás – 59. Rochina

Karty:   89. Imbula (VLL), 90+5. Dimitrievski (VLL) – 58. Postigo (LVN), 80. Rochina (LVN)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 10:5. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:7. Fauly: 13:10.
    Rayo Vallecano: Dimitrievski – Advíncula, Amat, A. Ba – De Tomás (90+3. Alegría), Embarba (69. Trejo), Á. García (43. Pozo), Imbula – Á. Moreno, Velázquez, Comesaña.
    Náhradníci: Alberto García – Alegría, Bébé, Gálvez, Pozo, Trejo, Tito.

Levante UD: Olazábal – E. Bardhi, Campaña, Coke (87. E. Boateng), B. Mayoral, Morales, Rochina, Martí (78. Dwamena), Postigo – Suárez Pier, Toňo.
    Náhradníci: Aitor Fernández – Dwamena, E. Boateng, Chema, Prcić, Simon, N. Vukčević.

Rozhodčí: Villanueva