Utrecht – Ajax 1:3 (kon.) | Den Haag – Feyenoord 2:2 (kon.) | Graafschap – Arnhem 2:2 (kon.)
Emmen – Willem II 0:2 (kon.)
HFC ADO Den Haag
2:2 (1:1)
Feyenoord Rotterdam
Neděle 23.12.2018, 14:30Nizozemská Eredivisie • 17. kolo

Domácí celek se dokázal prosadit jako první, pak dvakrát pálili přesně hosté, kteří se dostali do vedení. Pokutovým kopem na 2:2 srovnal Abdenasser El Khayati. Abdenasser El Khayati vstřelil oba domácí góly. (16:26:44)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 9:9. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 6:10.

90+5

90+5
    Rohový kop pro domácí, úplně poslední šance v zápase.

90+4
    Justin Bijlow nadvakrát kryje míč.

90+4
    Rohový kop pro domácí fotbalisty. Jedna z posledních šancí.

90+4
    To se už dostáváme do poslední nastavené minuty.

90+2
    Jü-ning Čang se domáhal odpískání pokutového kopu, sudí nechává hru plynout.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Sice probíhá poslední řádná minuta poločasu, ale vzhledem k okolnostem zápasu, využití videa a podobně se bude pořádná porce minut nastavovat.

89
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Sam Larsson, přichází Mohamed El Hankouri.

89
    Velká šance pro domácí, Abdenasser El Khayati centroval před branku, jeho spoluhráči nedokázali zakončit.

88
    Jü-ning Čang zakončoval a jeho rána byla tečovaná mimo. Rohový kop.

87
    následná rána končí mimo branku. Steven Berghuis byl tím, kdo zakončoval.

86
    Po velkém závaru před domácí brankou dokázal nejprve Robert Zwinkels výborně zasáhnout, a tak zmatky vyřešil jeho spoluhráč odkopem mimo hrací plochu. Další roh.

86
    Steven Berghuis bude rozehrávat rohový kop. Nakrátko rozehráno a hodně laxně.

85
    Justin Bijlow vykopává od své branky a rozhodně se nikam nežene.

84
    Haag pokračuje ve snaze získat vedení, ale centr Giovanniho Troupee byl hodně nepřesný.