St. Johnstone FC
1:2 (1:0)
Glasgow Rangers
Neděle 23.12.2018, 13:15 • McDiarmid Park • Skotská Premier League

Tento zápas ze začátku byl celkem nudný, ale nakonec byl velmi strhující a hlavně závěr zápasu. Po prvním poločase vedli domácí 1:0 po trefě Kennedyho. Jenomže svěřenci Stevena Gerrarda se nevzdali, využili všechna střídání již v 56. minutě a nakonec se jim to vyplatilo. Morelos nejprve snížil hlavičkou na 1:1 a v samotném závěru v 88. minutě střelou ve vápně zařídil vítězství pro svůj celek.

Držení míče: 38% : 62%
    Střely na branku: 3:5
    Střely mimo: 6:6
    Fauly: 12:13 (15:13:49)

90+5

90+4
    Ale St. Johnstone se dopustili dalšího faulu a brankář hostů míč odkopl opět do středu hřiště.

90+4
    McGregor rozehrál od svého vápna míč dopředu, domácí ho ale ještě získali a mají možnost ještě jedné šance.

90+3
    Watt (JOH) obdržel žlutou kartu za svůj faul.

90+2
    Domácí se snaží vyrovnat ještě. Hlavička Rosse Callachana (St. Johnstone) skončila nad brankou.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty!

89
    Morelos (RFC) ještě vidí žlutou po oslavě jeho branky.
    88. MORELOS - 1:2

88
    Rangers právě vstřelili branku!
    Strhující závěr zápasu! Rangers vedou 2:1! Tavernier poslal centr do vápna na MORELOSA a ten střelou na přední tyč přidává svůj druhý gól v zápase.

88
    Brejk domácích končí hlavičkou pouze nad branku! Domácí mohli opět vést.

88
    Přímý kop asi ze 27 metrů zahráli Rangers střelou, ale míč trefil jenom zeď!

87
    Alston (JOH) fauloval před vápnem a vidí žlutou kartu!

86
    Roh kopali Rangers a k míči se dostal Lafferty. Clark míč vyrazil konečky prstů. Míč se ještě dotkl nejspíš tyčky.

85
    Domácí hráč zůstal ležet po jednom souboji, měl by ale pokračovat ve hře.

84
    Rangers jsou nadále u míče a snaží se dnešní zápas ještě otočit.

82
    Perfektní zákrok předvedl Clark proti střele ve vápně od Kyle Laffertyho (Rangers).