Aston Villa FC
2:3 (2:0)
Leeds United
Neděle 23.12.2018, 14:30 • Villa Park, Birmingham • Anglická Championship

Leeds fantasticky otočil utkání ve Villa Parku a vánoční svátky stráví v čele The Championship!

Aston Villa přitom toto utkání skvěle rozehrála, v sedmnácté minutě vedla o dvě branky a náskok si udržela i do poločasu.

Po změně stran k osmnáctiletému Leifu Davisovi hostující trenér Bielsa poslal do sestavy i Jacka Clarka, jenž osmnácté narozeniny oslavil dokonce přesně před měsícem 23. listopadu a právě Clark načal velkolepý obrat krásnou individuální akcí a trefou na 1:2. Nedlouho poté vyrovnal Pontus Jansson a ve strhujícím závěru, kdy oba týmy se mocně snažily urvat vítězství, rozhodl o výhře Leedsu Kemar Roofe. (16:28:23)

90+6
    90+5. Kemar ROOFE - 2:3

90+5
    Leeds právě vstřelil branku!
    Muž bez čísla je hrdinou! V poslední minutě nastaveného času Alioského centr Elmohamady nešťastně sklepl ke KEMARU ROOFOVI, jenž prostřelil brankáře Nylanda a hosté bouřlivě slaví velkolepý obrat!

90+3
    Nastavený čas už se přehoupl do své druhé poloviny, oba týmy ale nadále mocně bojují o vítězství.
    Pontus Jansson ve své kariéře v Leedsu vstřelil osm branek a tři z nich do sítě Aston Villy.

90+2
    Klich se z dobrých dvaadvaceti metrů nadechl k povedené ráně, která letěla k tyči domácí branky, Nyland ale byl u míče včas!

90+2
    Hernandezův centr se stal kořistí brankáře Nylanda.

90+1
    Standardní situaci u rohu pokutového území tentokrát vybojovali hosté.

90+1
    Rozhodčí Madley poskytuje fotbalovým divákům ještě pět minut potěšení při sledování tohoto skvělého zápasu.

89
    Utkání ve Villa Parku sleduje 41 411 diváků, fantastická druholigová návštěva.

88
    Z následné standardní situace se domácí prosadit nedokázali, rozehrává brankář Peacock-Farrell.

87
    Alioski na levém křídle fauloval El-Ghaziho, od rozhodčího Madleyho si posléze prohlíží žlutou kartu.

87
    Oba týmy sice trápí nepřesnosti, je to ale způsobené totálním fotbalem nahoru dolu, to se musí divákům líbit.

85
    Po rohu domácích míč umně patičkou tečoval Hutton a brankář Peacock-Farrell jej reflexivním zákrokem vyrazil!

83
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Bolasie, přichází Hogan.

83
    Bjarnason vysunul do pokutového území Abrahama, jeho střelu Philips srazil na rohový kop. Oba týmy nadále věří ve vítězství a podle toho také vypadá skvělé tempo tohoto zápasu.

81
    McGinn měl evidentně nějaké nevyřízené účty s Klichem, tomu dal loket do běhu a vidí žlutou kartu.