SOHO Olomouc – Zlín sledge 3:0 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 3:1 (kon.) | SHK Mustangové – Litvínov 7:0 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
SKV Sharks Karlovy Vary
Sobota 02.02.2019, 14:30 • Škoda Icerink, Praha-Strašnice • Česká para hokejová liga • 13. kolo

Loučím se s vámi a příjemný zbytek soboty. (16:48:56)

Sparta dokázala zvítězit proti Karlovým Varům za tři body, čímž si zajistila postup do semifinále i přes dnešní neočekávané vítězství Olomouce nad Zlínem.

44:41
    Sparta na závěr zaváží puk do útočné třetiny a zkusí ještě střelu.

44:00
    Vyloučení v týmu SKV Sharks Karlovy Vary (Lukáš Michalčín – 2 min, držení).

43:46
    Další skvělý zákrok Macha, Frolík nepříjemně dorážel před bránou, jenže bez úspěchu.

43:17
    Pražané bojují v útočné třetině, nechtějí dopustit dramatickou koncovku.

42:43
    Rozehrávka Sparty přes dvě pásma mířila přímo na Macha, kotouč dojížděl ještě Novotný, jenže karlovarský gólman raději puk podržel.

41:12
    Novotný zkusil střelu zespodu levého kruhu, puk zalehl brankář Mach.

40:55
    Spartě se podařilo zastavit tažení hostů a sama chce jít kupředu.

39:36
    Vápenka zkušeně nejprve zneškodnil střelu po buly a následně raději přikryl puk, aby předešel dorážkám.

39:10
    Karlovarští nechtějí dát dnešnímu soupeři vítěztsví zadarmo, Sparta bude muset ještě zabojovat, hosté se dostávají více a více ke slovu.

38:00
    Žraloci právě vstřelili branku!
    Tak nakonec hosté dokázali svůj tlak přetavit v gól, na 1:3 snižuje LUKÁŠ KARAFIÁT po kombinaci v útočné třetině. Asistence: Lukáš Michalčín.

37:46
    Asi největší šance Žraloků za zápas. V přečíslení zahrozil Haas a Michalčín, Vápenka ale drží čisté konto.

36:19
    Wágner nahodil puk na bránu, kde ho dorážel Forgo, nicméně Vápenka celou situaci dobře přečetl a neinkasuje.

35:17
    Vápenka musel čelit střele okamžitě po buly, k jeho štěstí kotouč šel mimo branku.

34:23
    Sparta právě vstřelila branku!
    Z protiakce se prosazují potřetí v zápase sparťané. Po několika šancích ve druhé třetině se na JIŘÍHO RAULA štěstí usmálo, když prostřelil Macha z předbrankového prostoru. Asistence: Jan Zapletal.

34:01
    Forgo chtěl jít sám kupředu, ale domácí hráči se včas vrátili a zastavili ho.

Martina Nová

Branky a nahrávky: 1. Zapletal, 16. Novotný (Krupička), 35. Raul (Zapletal) – 38. Karafiát (Michalčín)

HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Raul (A), Zapletal – Krupička (C), Novotný, Frolík, Ohar, Nachtigalová, Pšenčík
    SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Wágner (C) – Michalčín, Schneider, Forgo (A), Haas, Kovářík, Karafiát