Ústí n/L – Slavia | 5:4 (kon.) | | | Kladno – Motor ČB | 4:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Vsetín | 4:3 (kon.) |
Litoměřice – Benátky n/J | 6:2 (kon.) | | | Kadaň – Prostějov | 2:7 (kon.) | | | Třebíč – Jihlava | 3:6 (kon.) |
Havířov – Přerov | 1:2 (kon.) |
Buffalo – Chicago | 3:7 (kon.) | | | NY Islanders – Tampa | 0:1 (0:1 po s.n.) | | | Pittsburgh – Ottawa | 5:3 (kon.) |
Washington – Calgary | 4:3 (kon.) | | | Florida – Nashville | 1:4 (kon.) | | | Detroit – Toronto | 3:2 (po pr.) |
Carolina – Vegas | 5:2 (kon.) | | | Dallas – Minnesota | 3:1 (kon.) | | | Philadelphia – Edmonton | 5:4 (po pr.) |
Montreal – New Jersey | 2:3 (po pr.) |
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav | 1:6 (kon.) | | | Mountfield HK – Kladno | 2:6 (kon.) | | | Kobra – Třemošná | 6:2 (kon.) |
Vsetín – Warriors Brno | 6:2 (kon.) | | | Přerov – Olomouc | 5:4 (kon.) | | | Plzeň – Slavia | 6:3 (kon.) |
Sparta – Chomutov | 8:1 (kon.) | | | Liberec – HC Litvínov | 3:0 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Technika Brno | 3:1 (kon.) |
Žďár n/S – Č. Budějovice | 4:5 (po pr.) | | | Tábor – Jihlava | 0:3 (kon.) |
Novosibirsk – Petrohrad | 1:0 (kon.) | | | Barys – Jokerit | 8:2 (kon.) | | | Ufa – Chabarovsk | 3:1 (kon.) |
Jekatěrinburg – Viťaz | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Čeljabinsk – Magnitogorsk | 3:1 (kon.) | | | Čerepovec – CSKA Moskva | 0:4 (kon.) |
Minsk – Riga | 3:1 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Vladivostok | 0:3 (kon.) | | | Spartak Moskva – Kazaň | 3:5 (kon.) |
Salzburg – HC Litvínov | 9:7 (kon.) | | | Jihlava – Kladno | 2:5 (kon.) | | | K. Vary – Zlín | 5:2 (kon.) |
Olomouc – Havlíčkův Brod | 6:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 5:2 (kon.) | | | Chomutov – Přerov | 3:4 (kon.) |
Č. Budějovice – Plzeň | 5:9 (kon.) | | | Havířov – Mountfield HK | 0:6 (kon.) | | | Liberec – Sparta | 3:4 (kon.) |
Vsetín – Vítkovice | 5:6 (po pr.) | | | Slavia – Pardubice | 3:9 (kon.) |
Řisuty – Trutnov | 3:4 (po pr.) | | | Bílina – Dvůr Králové n. L. | 7:3 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Letňany | 5:0 (kon.) |
Klatovy – Nymburk | 2:5 (kon.) | | | Sokolov – Vrchlabí | 0:1 (kon.) | | | Děčín – Kolín | 0:4 (kon.) |
Kobra – Jablonec n/N | 2:5 (kon.) |
Pelhřimov – SHK Hodonín | 3:6 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Opava | 2:1 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Nový Jičín | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Kopřivnice – Tábor | 6:4 (kon.) | | | Písek – Orlová | 2:4 (kon.) | | | Žďár n/S – Val. Meziříčí | 4:5 (po pr.) |
David Servis – Šumperk | 2:6 (kon.) |
Č. Lípa – HC Jičín | 2:4 (nedohr.) | | | Telč – Č. Krumlov | 2:3 (kon.) | | | HC TNP Praha – Kobra Praha B | 8:5 (kon.) |
Zbraslav – Žižkov Praha | 0:0 (odl.) | | | Mladá Boleslav B – Černošice | 1:8 (kon.) | | | Lev Benešov – Králův Dvůr | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Humpolec – Strakonice | 2:5 (kon.) | | | Milevsko – Soběslav | 2:3 (kon.) | | | Břeclav – Vel. Meziříčí | 2:6 (kon.) |
Březina – Uh.Brod | 4:1 (kon.) | | | Velká Bíteš – Kroměříž | 2:3 (kon.) | | | Rosice – Uh. Hradiště | 3:4 (kon.) |
Krnov – Studénka | 3:1 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Wolves Č. Těšín | 1:6 (kon.) | | | Bohumín – Frýdek-M. "B" | 3:6 (kon.) |
V.Popovice – Rakovník | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Lomnice n/P – HC Turnov | 4:3 (kon.) | | | Blansko – Boskovice | 2:5 (kon.) |
Michalovce – Spišská N. Ves | 5:1 (kon.) | | | Martin – Osmos Bratislava | 3:2 (kon.) | | | Dubnica – Humenné | 5:2 (kon.) |
Topoľčany – Skalica | 3:1 (kon.) |
SOHO Olomouc – Zlín sledge | 3:0 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary | 3:1 (kon.) | | | SHK Mustangové – Litvínov | 7:0 (kon.) |
Kadaň – Roudnice | 11:8 (kon.) |
konec
EC Red Bull Salzburg
9:7
(4:0, 2:4, 3:3 - N 1:0)
HC Litvínov
Denisa Józsová
Branky a nahrávky:
2. Hengelmüller (Reisnecker, Wimmer), 3. Harnisch (Peterka, Hede), 5. Harnisch (Hede, Wimmer), 10. Myklukha (Borzecki, Eham), 32. Wimmer (Hede, Harnisch), 35. Necesany (Hede), 43. Borzecki (Eham), 49. Hede, 59. Peterka, 61. Myklukha (Eham, Obu) – 31. Bártek (Jindra, Baláž), 32. Bartoš (Kitzberger), 33. Bárta (Baláž, Jindra), 34. Jouza (Berka, Dufek), 42. Berka (Dufek), 46. Kovačič (Fišer), 47. Kovačič (Limanovský, Kroupa)
Rozhodčí: Kontschieder – Wiggins, Wimmler
Diváci:
Neproměněná penalta:
EC Red Bull Salzburg:
Bugl (Kolarz) – Obu, Menner, Szuber, Wimmer, Prada, Necesany – Borzecki, Hede, Eham, Vogt, Myklukha, Harnisch, Leonhardt, Hengelmüller, Peterka, Reisnecker.
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov: Pejsar (Zelenka) – Bártek, Šubrt, Videmeann, Baláž, Kitzberger, Kroupa, Háva – Jindra, Kysela, Berka, Limanovský, Bartoš, Jouza, Fišer, Kovačič, Dufek.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov: Pejsar (Zelenka) – Bártek, Šubrt, Videmeann, Baláž, Kitzberger, Kroupa, Háva – Jindra, Kysela, Berka, Limanovský, Bartoš, Jouza, Fišer, Kovačič, Dufek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kontschieder – Wiggins, Wimmler
Diváci:
Autorem branky je OLEKSIY MYKLUKHA. Asistence: Josef Eham a Christian Obu.
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Prokop Limanovský – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Dan Bartoš – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Philipp Peter Wimmer – 2 min., sekání + 2+2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Jakub Borzecki – 2 min., hrubost).
Autorem branky je JOHN JASON PETERKA.
Autorem branky je ELIS NIKOLAI HEDE.
Autorem branky je PETR KOVAČIČ. Asistence: Prokop Limanovský a Jakub Kroupa.
Autorem branky je PETR KOVAČIČ. Asistence: Jaroslav Fišer.
Autorem branky je JAKUB BORZECKI. Asistence: Josef Eham.
Autorem branky je MAREK BERKA. Asistence: Ondřej Dufek.
Autorem branky je LUKAS NECESANY. Asistence: Elis Nikolai Hede.
Autorem branky je DANIEL JOUZA. Asistence: Marek Berka a Ondřej Dufek.