Olympia Radotín – Králův Dvůr 1:0 (kon.) | Písek – Dobrovice 1:0 (kon.) | Vyšehrad – K. Vary 4:1 (kon.)
Litoměřicko – Benešov 2:4 (kon.) | Ústí n/O – Vltavín 1:1 (4:1 po pen.) | Živanice – Velvary 2:1 (kon.)
po penal. (4:1)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
1:1 (0:0)
Loko Vltavín
Sobota 06.04.2019, 16:30Česká fotbalová liga • 22. kolo
Předzápasové kurzy: 3.07 3.6 1.83
     
    Dnešní utkání sledovalo 420 diváků. (18:36:35)
     
    Konec zápasu.
     
    4. série
    4:1
    Langer proměňuje.
     
    3. série
    3:1
    Šípek proměňuje.
     
    3. série
    3:0
    Lněnička proměňuje.
     
    2. série
    2:0
    Láncz neproměňuje.
     
    2. série
    2:0
    Mufanzwaini proměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Uvíra neproměňuje.
     
    1. série
    1:0
    J, CHLEBOUN proměňuje.
     
    Střílení penalt začíná.
     
    90+1
    Druhý poločas skončil.
     
    87
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Mayer, přichází Krátký.
     
    87
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Hovorka, přichází Zoubek.
     
    76
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Habrman, přichází Střelec.
     
    73
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Valíček, přichází Šípek.
    73. Petr Falta - 1:1
     
    73
    Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je PETR FALTA.
     
    65
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Skalický, přichází Mufanzwaini.
     
    64
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Mysliveček, přichází Zoubek.

    Marek Baloun

    Branky: 73. Falta – 57. Veselý

    Karty:   48. Falta (UNO), 63. Habrman (UNO) – 51. Rada (VLT), 57. Veselý (VLT)

    Penaltový rozstřel:

    1. série:
    1:0   J, Chleboun (UNO)
    1:0   Uvíra (VLT)
    2. série:
    2:0   Mufanzwaini (UNO)
    2:0   Láncz (VLT)
    3. série:
    3:0   Lněnička (UNO)
    3:1   Šípek (VLT)
    4. série:
    4:1   Langer (UNO)


    TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Čech, Falta, Habrman, J. Chleboun, Langer, Lněnička, Souček (C), Pazdera, Mayer, Skalický
    Náhradníci: P. Chleboun, Střelec, Bartaloš, Kopecký, Mufanzwaini, Krátký

    Loko Vltavín: Koblenc – Valíček, Rada, Abena, Veselý, Mysliveček, Hovorka, Uvíra (C), Láncz, Podzimek, Tichý
    Náhradníci: Štorc – Al Tamtami, Šmalcl, Pouzar, Šípek, Zoubek, Špaček

    Rozhodčí: Hanousek – Martínek, Mrkáček

    Diváci: 420