Kiel – St. Pauli 2:1 (kon.) | Duisburg – Ingolstadt 2:4 (kon.) | Sandhausen – Paderborn 1:1 (kon.)
SV Sandhausen
1:1 (1:0)
SC Paderborn 07
Sobota 06.04.2019, 13:00 • Hardtwaldstadion (Sandhausen) • 2. německá Bundesliga • 28. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dne!

Dnešní zápas je u konce! Hostující celek si nakonec odváží velmi, ale velmi cenný bod. Domácí šli hned v 17. minutě do vedení, když se hlavou trefil Kister. Po zbytek zápasu byli lepší hosté, kteří si ale mnoho šancí vytvořit nedokázali. Nakonec byla po ruce Guédého odpískána v nastaveném čase penalta, kterou bez problémů proměnil Klement.

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 5:11. Rohy: 7:15. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 8:10.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Schuhen (SV Sandhausen). (15:08:32)
    90+4. KLEMENT - 1:1

90+4
    Paderborn právě vstřelil branku!
    Přece jen je vyrovnáno! PHILLIP KLEMENT se postavil na penaltový puntík a bet větších problémů poslal míč po zemi k tyči.
    90+3. Červená karta po 2. žluté

90+3
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Guédé (SV Sandhausen).

90+3
    Akce hostů po pravé straně končí za čárou, Paderborn bude kopat rohový kop.

90+1
    Žlutou kartu dostává Tekpetey (SC Paderborn 07).

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec hrací doby!

89
    Aktuálně domácí kontrolují situaci a nepouštějí hostující tým k míči.

88
    Hráči 07 se snaží najít místo, kudy by mohli poslat míč do vápna a ohorzit branku domácích, což se jim zatím vůbec nedaří.

86
    Do konce utkání zbývá posledních pár minut, hosté si nedokáží vytvořit velké šanci, kterými by ještě mohli zvrátit zápas.

85
    Domácí kopali standardní situaci z levé strany, centr ovšem pouze proletěl vápnem.

84
    Na druhé straně se dostal míč až k Zingerlemu, který co nejrychleji posílá míč zpět na své hráče, kteří spěchají vpřed.

83
    Domácí využívají své druhé střídání, hosté se teď usadili před vápnem Sandhausen a předvádějí postupnou kombinaci.