Dunajská Streda – Žilina 1:0 (kon.) | Sereď – Ružomberok 0:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Podbrezová 2:1 (kon.)
Trenčín – Senica 2:3 (kon.) | Trnava – Nitra 1:1 (kon.)
AS Trenčín
2:3 (0:2)
FK Senica
Sobota 06.04.2019, 17:00 • Mestský štadión Trenčín • Niké liga • 3. kolo

Senica ukopala důležité vítězství. V úvodu druhého poločasu jsme viděli gól z kopačky Dangubiča, který zvyšoval už na 0:3 a zdál se být zápas vybarven. Trenčín však částečně povstal z popela. V 71. minutě snížil Sleegers a v 83. skóroval i Čataković. Nakonec už stav 2:3 zůstal nezměněn, a tak v tabulce o udržení získávají tři body Seničané.

Děkujeme za pozornost. (18:56:39)

90+6

90+4
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Marko Tesija, přichází Gabriel Dubois.

90+2
    Trenčín si vybojoval standardku těsně před pokutovým územím. Zahrával to Jakub Paur, ale ze šestnáctky mířil vysoko nad branku.

90+1
    K druhému poločasu se přidávají ještě dvě minuty, brankář Taborda vykopává míč z obranné poloviny.

90
    Zezinhova přihrávka z obranné poloviny byla nepřesná a k míči se nedostal žádný hráč FK Senica. Dopředu jdou domácí. Center z pravé strany si brankář Taborda našel.

89
    Sofian El Moudane si vyžádal faul od Zubairuho. Byla to však trochu kontroverzní situace, El Moudane nejprve dvakrát postrčil do Zubairuho ​​a potom mu to jen protihráč vrátil.

88
    Center z kopačky Van Arnhema směřoval dovnitř vápna, kde však byly důsledně seřazeni hráči Senice.

87
    Brankář Chudý získal míč a okamžitě ho co nejrychleji rozehrával, protože Trenčín chce ještě zápas jednoznačně vyrovnat.

86
    Zezinho byl na útočné polovině faulován Abdulem Zubairem a Senica může bezpečně získat míč.

84
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Frank Castaňeda, přichází Zezinho.

83
    Trenčín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je HAMZA ČATAKOVIĆ. Trenčanští přece jen snižují na rozdíl jednoho gólu a ještě to může být dramatické. Totální defenziva se hostům nevyplatila. Nejprve pálil z pravé strany Mašovice, ale litoval toho, pak však míč do brány ideálně nasměroval HAMZA ČATAKOVIČ.

83
    Zahanbit se nenechal ani brankář Taborda. Výrazně zabránil Trenčianskému zakončení z kopačky Osmana Bukariho.

82
    Marko Tešija rozehrával rohový kop pro Senicu. Byl to mimořádně přesný centr. Míč zasáhl hlavičkou Carlos Da Graca, jehož zakončení směřovalo do Chudého.

81
    Paura center směrem na Adriána Slavíka nebyl přesný. Míč získal Azankpo a posunul se s ní několik metrů dopředu.

80
    Hamza Čataković zahrával standardu zpoza pokutového území. Brankář Taborda se musel natáhnout k pravé tyči a vyrazit míč.

79
    Tešijův center došel před malé vápno, ale nakonec z toho nebyla žádná příležitost pro Senicu.

78
    Skluzem zastavil pohyb soupeře Philippe van Arnhem, Seničania získali rohový kop, který přichází zahrávat Marko Tešija.

78
    Skluzem zastavil pohyb soupeře Philippe van Arnhem, Hosté získali rohový kop, který přichází zahrávat Marko Tešija.

Adam Mitáš

Branky: 71. Sleegers, 83. Čataković – 27. Ramírez, 36. Da Graca (pen.), 50. Dangubič

Karty:   54. Paur (TRE)

AS Trenčín: Chudý – Slávik, Kleščík, Mašović, Yem – Zubairu – Roguljić, Čataković, Corryn (42. van Arnhem), Bukari – Paur.
    Náhradníci: Urminský – Skovajsa, Sleegers, Kadák, van Arnhem, Pišoja, Kvocera.

FK Senica: Taborda – Klapan, Da Graca (C), Dias, Krč – Tesija (90+4. Dubois) – El Moudane, Dangubič (73. Azankpo), Asmah – Castaňeda (84. Zezinho), Ramírez.
    Náhradníci: Vorel – Otrísal, Dubois, Zezinho, Atkinson, Azankpo, Deretti.