Lipany – Lok. Košice 0:1 (kon.) | Prešov – Šamorín 2:0 (kon.) | B. Bystrica – Inter Bratislava 1:1 (kon.)
Dubnica – Pohronie 2:0 (kon.) | Bardejov – L. Mikuláš 1:1 (kon.)
Partizán Bardejov
1:1 (0:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Sobota 06.04.2019, 16:00 • Partizán Bardejov • MONACObet liga • 22. kolo

Remíza na východe Slovenska asi futbalistom Liptovského Mikuláša chutiť nebude. Oslabenie dotiahli hostia aspoň do bodu, no po tomto zaváhaní zostávajú v tabuľke na treťom mieste so stratou šiestich bodov na prvé Pohronie. Druhá Skalica je na tom lepšie o skóre. Bardejov aj po dnešnom kole mimo zostupovej zóny, presnejšie na 11. pozícii. (18:37:22)

90+4
    Na samý záver budeme svedkami ešte aj rohového kopu.

90+3
    Hrá sa ešte o minútu na viac, toto bude posledná šanca pre MFK spraviť niečo s výsledkom.

90+2
    Hrá sa sčasti na jednej i druhej polovici, k šestnástkam je ale nemožné sa dostať.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Domáci hráč sa individuálnym spôsobom dostal až do šestnástky súpera, kde však v kľúčovom momente o loptu prišiel.

89
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Adrián Kačerík, prichádza Kristián Múdry.

89
    Loptu držia na svojich kopačkách domáci hráči, ktorí sa pomaličky presúvajú na polovicu súpera.

88
    Tak čo, dokážu domáci ešte raz udrieť, alebo to napokon bude cenný bod pre Liptákov?

87
    Dnešné stretnutie sleduje 755 divákov.

86
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Michal Grohoľ, prichádza Lukáš Micherda.

86
    Loptu majú pevne pod kontrolou domáci hráči, ktorí si ju medzi sebou vymieňajú na vlastnej polovici ihriska.

85
    Omyl pri záverečnej prihrávke, domáci útočník už mohol ísť sám na bránu. Nuž, nestalo sa tak.

83
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hostia získali roh a po ňom udreli! Menej ako desať minút do konca a my môžeme začať takmer od nuly. Na 1:1 vyrovnal DUŠAN KUCHARČÍK.

81
    Desať minút do konca, Liptovský Mikuláš si nedokáže vytvoriť žiadnu väčšiu šancu.

79
    Nedovolené bránenie prieniku pozdĺž postrannej čiary znamená nedovolený zákrok a loptu pre hostí.

78
    Futbalista hosťujúceho celku to s aktivitou prehnal. Rozhodca odpískal útočný faul.