Petřkovice – Vyškov 0:5 (kon.) | Zlínsko – Uničov 1:2 (kon.) | Hulín – Kroměříž 1:3 (kon.)
Uh. Brod – Vrchovina 0:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí 0:1 (kon.) | Líšeň – D. Benešov 3:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Rýmařov 1:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
3:0 (1:0)
FC Dolní Benešov
Sobota 06.04.2019, 15:30 • SK Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga • 19. kolo

To je tedy vše z brněnské části Líšeň, u dalších zápasů se budu těšit někdy příště. Pěkný víkend. (17:22:01)

Dobojováno. Líšeň bere naprosto zaslouženě tři body, v prvním i ve druhém poločase sice promarnila několik tutovek, tři góly nakonec dokázala vstřelit a připsat si tři body. Benešov toho moc nepředvedl, navíc od konce prvního poločasu hrát v oslabení.

90+1

90
    Závěrečnou střelu vyslal Fall, jeho ránu však Chvěja kryje. Blíží se závěr zápasu.

90
    Nastavuje se jedna minuta nad plán zápasu.

89
    Pět metrů za vápnem se do míče opřel Patrik Demeter a podruhé v zápase zvoní za brankářem Chvějou břevno!

88
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto. Domácím se povedla pěkná akce, kterou založil z pravé strany centrující Smejkal a FILIP KRULA poté jen lehkou tečí uklidil míč potřetí do sítě. Pohledná akce dvou střídajících hráčů.

85
    Benešov už působí odevzdaně, domácí hrají co potřebují. Opět si vytvořili několik závarů, bez gólového efektu.

83
    Troufám si tvrdit, že je hotovo. Pěknou uličku doprostřed vápna vyslal Smejkal, našel volného TOMÁŠE MACHÁLKA, který konečně střelou po zemi našel recept, jak překonat hostujícího gólmana.

82
    Nyní se hrálo neustále před Chvějovou bránou a šance střídala šanci. Jenže Benešovští znovu neskutečně odolali.

80
    Ještě deset minut mají hosté na to s výsledkem něco udělat, ale jak počítám, stále neměli jedinou klodnou akci za celý zápas.

78
    Žlutou kartu dostává Blahuta (FC Dolní Benešov).

76
    Dlouhý nákop nic zajímavého nepřinesl, pokračuje se ve hře. Do konce zbývá kolem patnácti minut.

75
    Slabá střela Smejkala nemohla Chvěju překvapit. Na druhou stranu kvapí hosté, kteří mají k dispozici další standardku.

73
    Festival zahozených šancí pokračuje. Po odraženém míči napřáhl bez přípravy Demeter a sám před brankářem míjí těsně jeho pravou tyč.

71
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Býma, přichází Baránek.

71
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Jambor, přichází Daněk.

70
    To na druhé straně měla Líšeň minimálně pět gólových situací. Teď přišla tutovka Demetera, po Smejkalově centru hlavičkoval do připraveného Chvěji, který nadvakrát zasáhnul.