Převýšov – Písek 2:1 (kon.) | Benešov – Olympia Radotín 1:2 (kon.) | Králův Dvůr – Zápy 1:1 (6:5 po pen.)
Dobrovice – Vyšehrad 1:1 (2:4 po pen.) | Velvary – Litoměřicko 0:1 (kon.) | Domažlice – Vltavín 2:1 (kon.)
po penal. (6:5)
FK Králův Dvůr
1:1 (1:1)
SK Zápy
Sobota 13.04.2019, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 23. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Konec zápasu. (12:35:50)
   
  7. série
  6:5
  Josef ELIÁŠ neproměňuje.
   
  7. série
  6:5
  Rudolf NOVÁK proměňuje.
   
  6. série
  5:5
  Martin JELÍNEK proměňuje.
   
  6. série
  5:4
  Josef BOUČEK proměňuje.
   
  5. série
  4:4
  Pavel HAŠEK proměňuje.
   
  5. série
  4:3
  Jiří SEDLÁČEK proměňuje.
   
  4. série
  3:3
  Higor DOS SANTOS proměňuje.
   
  4. série
  3:2
  Jakub BALŠÁNEK proměňuje.
   
  3. série
  2:2
  Jan JELÍNEK proměňuje.
   
  3. série
  2:1
  Michal PROCHÁZKA neproměňuje.
   
  2. série
  2:1
  Vojtěch HRON neproměňuje.
   
  2. série
  2:1
  Marek HEJDA proměňuje.
   
  1. série
  1:1
  Michal PÁVEK proměňuje.
   
  1. série
  1:0
  David KŮŽEL proměňuje.
   
  Střílení penalt začíná.
   
  Devadesát minut o osudu tohoto zápasu nerozhodlo, na řadu přijdou pokutové kopy.
   
  90+1
  Druhý poločas skončil.
   
  90
  Druhý poločas bude nastaven o jednu minutu.
   
  89
  Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, zřejmě to vypadá na penaltový rozstřel. Uvidíme, zda se bude něco nastavovat.
   
  88
  Nyní si domácí hráči moc neporozuměli, Balšánkova přihrávka se svezla ven z hrací plochy. Hostující brankář Frydrych bude opět rozehrávat.
   
  87
  Hodně času měl na centr z pravé strany Kůžel, kterému se nepodařilo odcentrovat dle představ. Zklamání v ochozech stadionu, Frydrych bude vykopávat.
   
  86
  Do kombinace svého celku se zapojil také Šebek, kterému se ale nepodařilo udržet míč. Následně ještě zabojoval Hejda, jenž odehrál do bezpečí.
   
  83
  Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, stále čekáme na vedoucí branku jednoho z celků. Nyní se po delší době probral Králův Dvůr
   
  82
  Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Václav Svoboda, přichází Seon In Kim.
  Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Tomáš Matějka, přichází Higor Dos Santos.
   
  81
  Hodně důležitý zákrok vytasil hostující Hakl, který v roli posledního obránce za sebe nepustil přihrávku na Kůžela. Zápy okamžitě zakládají protiakci.
   
  80
  Na druhé straně hrací plochy se o provedení autu postaral obránce Bouček. Ztráta ve středu hrací plochy přinesla protiútok, jenž nepřinesl nic vážnějšího.
   
  79
  Tentokráte se centr snášel ke vzdálenější tyči, kde jeden z hostů ještě chtěl udržet míč na hrací ploše, což se mu dle výroku sudího nakonec nepovedlo.
   
  78
  Novák zasahoval u postranní čáry, kde za sebe nepustil přihrávku od Matějky. Hosté přenášeli hru na pravou stranu, díky čemuž si vybojovali roh.
   
  77
  Po delší době se na útočnou polovinu dostali také domácí hráči, přičemž Balšánek zkoušel přenést hru na pravou stranu, kde měl daleko k míči Procházka.
   
  76
  Fantastická kolmice v podání Jana Jelínka našla za obranou již zmiňovaného Hrona, který pelášil sám na brankáře Krčka, jenž zasáhl nohou.
   
  75
  Hron zkoušel ještě vracet míč do ohně, kde se do vzduchu vyšplhal Pávek, jehož prodloužení balónu našlo pouze rukavice brankáře Krčka, jenž ihned rozehrál.
   
  74
  Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Dominik Dolák, přichází Jiří Sedláček.
  Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Tomáš Fabián, přichází František Hakl.
   
  73
  O provedení autového vhazování se postaral Hašek, jehož nabídka přinesl zisk rohového kopu. K rozehrávce se již postavil velice aktivní Matějka.
   
  72
  Kousek od pokutového území pracoval s míčem hostující Hron, který nic kloudného nevymyslel. I tak bude jeho celek alespoň vhazovat z pravé strany.
   
  68
  Do volného prostoru si nabíhal domácí Kůžel, který nevyzrál na protihráče. Ten odklízel balón pouze do zámezí, budeme sledovat autové vhazování.
   
  67
  Žlutou kartu dostává Jan Jelínek (SK Zápy).
   
  67
  Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází , přichází .
  Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Lucas Dias, přichází Josef Eliáš.
  Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Petr Putz, přichází Vojtěch Hron.
   
  66
  Domácí hráči najednou nestíhají. Před malým momentem přišel další nedovolený zákrok, soupeř tak bude moci rozehrávat standardní situaci.
   
  65
  Další šance pro hosty! Nadějný protiútok totiž táhl Jan Jelínek, který ještě celou akci vyšperkoval přihrávkou na Diase, jenž lobem poslal míč vedle.
   
  64
  Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, na světelné tabuli stále svítí nerozhodný výsledek. Zápy jsou aktivnější, avšak stále narážejí na nepřesnou koncovku.
   
  63
  Před malým momentem fauloval napadající Putz, který zavadil o jednoho z protihráčů. To vedlo k rychlému protiútoku, jenž přinesl centr na horní síť.
   
  62
  Putz se dostal až do pokutového území, kde zpětnou přihrávkou oslovil Diase, jenž i tentokráte netrefil branku. Krček se za tímto pokusem pouze ohlédl.
   
  61
  Zápy mohly jít do vedení! Hašek opět přiťukl Diasovi, jehož obstřel přeletěl před zeď, načež hrací předmět zamířil kousek vedle brankové konstrukce.
   
  60
  Kombinace středem hrací plochy nepřinesla nic nebezpečného, posléze na jistotu zahrál obránce Pávek, který hlavou přihrál do moci brankáře Frydrycha.
   
  59
  Nedovoleným zákrokem si pomohl napadající Matějka, který místo hracího předmětu trefil nohu soupeře. Nakonec to bude pouze aut pro Králův Dvůr.
   
  58
  Žlutou kartu dostává Michal Hell (FK Králův Dvůr).
   
  57
  Od pravé postranní lajny zkoušel centrovat domácí Procházka, který na zadní tyči našel jednoho z protihráčů. Zápy zakládají rychlou protiakci.
   
  56
  Nákop se snášel k hranici pokutového území, odkud se pokoušel vypálit Fabián. Jeho rána levou nohou nebyla přesná, míč skončil na boční síti.
   
  55
  Nejvýše do vzduchu se dostal kapitán Martin Jelínek, kterému se nepodařilo hlavou poslat míč na nohu Diase. Momentálně s ním hraje Bouček.
   
  54
  Hašek přiťukl na vedle stojícího spoluhráče, který ale nepropálil blok protihráčů na brankové čáře. Králův Dvůr tak přečkal další kritický moment.
   
  53
  Budeme sledovat nepřímý volný kop pro Zápy, zhruba na hranici malého vápna.
   
  52
  Králův Dvůr si dokonce vybojoval rohový kop, který ale nepřinesl vážnější nebezpečí. Míč opět skončil v zámezí, Frydrych se postará o další odkop.
   
  51
  Míč se opět ocitl za brankovou čárou, což přineslo další odkop brankáře Frydrycha. Ten nyní celkem váhal, načež si u postranní čáry vybral Fabiána.
   
  50
  Na levé straně hrací plochy operoval s míčem domácí Hejda, kterému se nepodařil odcentrovat přes protihráče. Králův Dvůr je v úvodu aktivnější.
   
  49
  Vůbec poprvé ve druhém dějství se k míči dostal hostující brankář Frydrych, který odkopával ke středovému kruhu, kde za sebe prodlužoval Balšánek.
   
  48
  Hodně důrazně si s v hlavičkovém souboji počínal domácí Kůžel, který doslova zboural Svobodu. Krátce poté si domácí vybojovali autové vhazování.
   
  47
  Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
   
  46
  Začal druhý poločas.
   
  Máme za sebou první poločas, který nám přinesl hned dva přesné zásahy. Hned v samotném úvodu měli více ze hry hráči Záp, jenž si vytvořily celou řadu šancí, avšak k překonání brankáře Krčka dlouho dobu nedošlo. Králův Dvůr se pokoušel vycházet ze zajištěné obrany, což se mu dařilo, navíc se dostal do překvapivého vedení. Soupeř si ale přichystal celkem rychlou odpověď, nerozhodný výsledek tak vydržel do poločasového hvizdu.
   
  45
  První poločas skončil.
   
  44
  Žlutou kartu dostává Josef Bouček (FK Králův Dvůr).
   
  44
  O autové vhazování se postaral domácí Zelenka, který to zkoušel hodem podél postranní lajny. Tam dobře zakročil Hašek, jenž navíc vybojoval aut.
   
  43
  Zápy zahrávaly další rohový kop, který přinesl pouze útočný faul v podání kapitána Martina Jelínka. Nebezpečí je u konce, Krček tak bude vykopávat.
   
  40
  V roli posledního hráče zasahoval hostující Duben, který za sebe nepustil Šebka. Na druhé straně selhal ve stoprocentní šanci forvard Matějka.
   
  39
  První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo ještě nastavovat.
   
  38
  Obránce Pávek to zkoušel nákopem k opačné hranici pokutového území, kde se Matějkovi podařilo sklepnout do strany, kde jeho celek nepochodil.
   
  37
  Na vlastní polovině se podařilo zasáhnout Zelenkovi, který s vypětím všech sil odvracel míč za postranní čáru. Zápy budou v krátkém časovém sledu opět vhazovat.
  36. Jan JELÍNEK - 1:1
   
  36
  Zápy právě vstřelily branku!
  Je tu celkem rychlé vyrovnání! Hostující Putz se po pravém křídle protáhl až k centru, který na malém vápně našel JANA JELÍNKA, jenž hlavičkou trefil pouze brankovou konstrukci, avšak následná dorážka směřovala na místo určení.
   
  36
  Žlutou kartu dostává Martin Jelínek (SK Zápy).
   
  35
  Nyní se hrací předmět snesl ven z hrací plochy, což znamenalo odkop od branky pro brankáře Krčka. Ten si s ním dává zatím hodně načas, což mu prochází.
   
  34
  O rychlou odpověď se pokoušel Dias, který to zkoušel z hranice pokutového území, avšak Krček byl i tentokráte připravený. Zápy si ale vytvářejí značný tlak.
   
  33
  Velké starosti měl domácí Hell, který naštěstí pro svůj celek trefil napadajícího protihráče, od kterého se míč odrazil do zámezí. Následovat bude odkop.
  32. PROCHÁZKA - 1:0
   
  32
  Králův Dvůr právě vstřelil branku!
  Tak to mohla bejt opravdu kuriózní situace! Až před brankáře se totiž protlačil Hejda, který trefil pouze zadní tyč. Následně se k dorážce dostal další z kolegů, který napálil pouze padajícího Krčka, načež s další dorážkou neuspěl ani další hráč Králova Dvoru. Vše přesnou střelou završil MICHAL PROCHÁZKA.
   
  31
  Balón proti noze obdržel Matějka, s jehož ránou si Krček dokázal poradit. Následně domácí odkopli míč daleko do bezpečí, i přesto s ním hraje soupeř.
   
  30
  Hašek měl na pravém křídle hodně času, po jeho centru se k nesmírně nebezpečnému zakončení dostal Pávek, který o vlásek minul zadní šibenici.
   
  29
  Hodně drzým průnikem to zkoušel domácí Dolák, který si nedovolený zákrok nevymodlil. Hlavní sudí nechává pokračovat, hosté spěchají kupředu.
   
  24
  Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím branku nepřinesla. Zápy měly v úvodu jasně navrch, nyní se hra o poznání vyrovnala.
   
  23
  Na opačné straně měl Králův Dvůr možnost udeřit prostřednictvím přímého kopu. Ten si vzal na starost Kůžel, který mířil pouze do náruče brankáře Záp.
   
  22
  A ten přinesl vážnější nebezpečí! Do vzduchu se dostal tuším, že Jan Jelínek, jehož rána skončila na zadní tyči, od které se míč odrazil do náruče brankáře.
   
  21
  K hranici pokutového území si seběhl hostující Svoboda, který pálil pouze do zad protihráče. Logicky z toho bude další rohový kop, který rozehraje Matějka.
   
  20
  Ten přinesl pouze útočný faul jednoho z domácích, Frydrych tak na svůj první zákrok stále čeká. Po jeho odkopu ale ve středu hřiště dobře zapracoval Šebek.
   
  19
  Králův Dvůr se nyní dostal do volného prostoru, kde zasahoval hostující Pávek. Jeho vypíchnutí směřovalo do zámezí, následovat bude aut zprava.
   
  18
  Hodně nebezpečným zakončením to zkoušel hostující Matějka, jehož rána pravou nohou nakonec skončila v náruči Krčka, který nepřipustil větší nebezpečí.
   
  17
  Kůžel sice vyhrál hlavičkový souboj proti Putzovi, avšak prodloužení míče nenašlo nikoho v modrém. Krátce poté si prvně jmenovaný došel pro volný kop.
   
  16
  Dias tentokráte centroval k zadní tyči, kde zkoušel hlavičkovat Duben. Hlavičkový pokus z velice ostrého úhlu nebyl nebezpečný, Krček nezasahoval.
   
  15
  Obrannou povinnost si splnil Zelenka, který včas přijel pod nohy protihráči. Zápy jsou nyní hodně aktivní, v tuto chvíli si došly pro zisk dalšího rohového kopu.
   
  14
  Sledovali jsme dalekonosné autové vhazování, na který si nabíhal hostující Svoboda, jenž ještě prodlužoval za sebe, kde se nacházel pouze protihráč.
   
  13
  Autového vhazování se ujal Matějka, který si ve středu hrací plochy vybral Haška, jenž okamžitě odkopl do bezpečí, kde si nedovoleně pomáhal Hell.
   
  12
  Na zadní tyči číhal hostující Martin Jelínek, který z dobré pozice zamířil vysoko nad branku. Krček nemusel zasahovat, nyní bude pro změnu vykopávat.
   
  11
  Nyní si pro nedovolený zákrok doběhl hostující Svoboda, který svému celku vybojoval standardní situaci. K ní se postavil Dias, jenž mířil kousek vedle.
   
  10
  Brankář Krček tak mohl odkopávat od své branky, přičemž si za středovým kruhem vybral Hejdu, kterému ale uskočil hrací předmět daleko od kopačky.
   
  9
  Na pořadu dne byly další dva rohové kopy, přičemž po tom druhém nebezpečně zakončoval Dias, jehož rána levačkou směřovala kousek vedle.
   
  8
  Zápy podnikly rychlý protiútok, přičemž přihrávka směřovala za pokutové území, kde číhal Svoboda, jehož pohotová rána skončila pouze na protihráči.
   
  7
  K rozehrávce se nakonec postavil Dias, jehož hodně vysoký centr skončil na rukavici brankáře Krčka. Následně se domácím podařilo osvobodit se.
   
  6
  Záhy se míč přesunul na polovinu domácího celku, kde si nedovoleným zákrokem pomohl Zelenka. Soupeř bude zahrávat další standardní situaci.
   
  5
  Šebek dokázal s míčem protancovat až do pokutového území, kde zkoušel přízemní přihrávkou oslovit své spoluhráče, avšak zasahoval pouze Duben.
   
  4
  Následoval další rohový kop, který rovněž nebyl nebezpečný. Záhy domácí podnikli rychlý protiútok, přičemž se Kůželovi podařilo vybojovat aut zleva.
   
  3
  Zápy rozehrávaly standardní situaci, přičemž samotný centr nepřinesl nic nebezpečného. Poté se do míče opřel Putz, jehož ránu Krček zneškodnil.
   
  2
  Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
   
  1
  Utkání právě začalo.
   
  Hráči právě vstupují na hrací plochu.
   
  Úvodní sestavy:

  FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Novák, Hell, Zelenka, Procházka, Šebek, Balšánek (C), Dolák, Hejda, Kůžel
  Náhradníci: Špicl – Sedláček, Petr, Bohánek

  SK Zápy: Frydrych – Hašek, Duben, Pávek, Fabián, J. Jelínek, Putz, M. Jelínek (C), Svoboda, Dias, Matějka
  Náhradníci: Doležal, Hakl, Hron, Eliáš, Macek, Almeida, Kim

  Rozhodčí: Radina – Hádek, Vnuk.
   
  SK Zápy

  Na opačné straně stojí vedoucí celek celé soutěže. Zápy se pochopitelně vyhřívají na první pozici, přičemž na druhý Vltavín mají náskok šesti bodů. Zápy nevstoupili do druhé poloviny sezony zrovna úctyhodně, z posledních pěti zápasů totiž hned třikrát ucítili hořkost porážky, čímž dali šanci soupeřům na stažení velkého bodového manka. Hostující tým tohoto zápasu v minulém kole přesvědčivě zvítězil, na domácím hřišti si totiž poradil s Domažlicemi. Co se týče venkovních zápasů, tak tam jsou Zápy vůbec nejlepším celkem soutěže, druhým v pořadí je Radotín.
   
  FK Králův Dvůr

  Fotbalisté Králova Dvora letos neprožívají zrovna povedenou sezonu, po jednadvaceti kolech se totiž nacházejí na dvanácté pozici, což je spodní polovina tabulky. Králův Dvůr doposud nasbíral pětadvacet bodů, přičemž na svého dnešního protivníka ztrácí propastných třiadvacet bodů. Domácí celek tohoto zápasu se nenachází v dobré formě, poslední čtyři zápasy totiž přinesly čtyři porážky. Ta poslední se uskutečnila na hřišti Radotína, jenž se díky jedné brance dočkal vítězství. Králův Dvůr je na svém stadionu třetím nejhorším celkem, dohromady zde vyhrál pouze čtyři zápasy.
   
  Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Česká fotbalová liga startuje druhou polovinou sezóny, my budeme společně sledovat souboj mezi FK Králův Dvůr a SK Zápy.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

  David Suchý


  Hledáme zpravodaje pro tým SK Zápy. Více informací zde.

  Branky: 32. Procházka – 36. Jan Jelínek

  Karty:   44. Bouček (KDV), 58. Hell (KDV) – 36. Jelínek (ZAP), 67. Jelínek (ZAP)

  Penaltový rozstřel:

  1. série:
  1:0   David Kůžel (KDV)
  1:1   Michal Pávek (ZAP)
  2. série:
  2:1   Marek Hejda (KDV)
  2:1   Vojtěch Hron (ZAP)
  3. série:
  2:1   Michal Procházka (KDV)
  2:2   Jan Jelínek (ZAP)
  4. série:
  3:2   Jakub Balšánek (KDV)
  3:3   Higor Dos Santos (ZAP)
  5. série:
  4:3   Jiří Sedláček (KDV)
  4:4   Pavel Hašek (ZAP)
  6. série:
  5:4   Josef Bouček (KDV)
  5:5   Martin Jelínek (ZAP)
  7. série:
  6:5   Rudolf Novák (KDV)
  6:5   Josef Eliáš (ZAP)


  FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Novák, Hell, Zelenka, Procházka, Šebek, Balšánek (C), Dolák (74. Sedláček), Hejda, Kůžel
  Náhradníci: Špicl – Sedláček, Petr, Bohánek

  SK Zápy: Frydrych – Hašek, Duben, Pávek, Fabián (74. Hakl), J. Jelínek, Putz (67. Hron), M. Jelínek (C), Svoboda (82. Kim), Dias (67. Eliáš), Matějka (82. Almeida)
  Náhradníci: Doležal, Hakl, Hron, Eliáš, Macek, Almeida, Kim

  Rozhodčí: Radina – Hádek, Vnuk

  Diváci: 120