Atlanta United – Montreal 2:1 (kon.) | New York City – Philadelphia 4:2 (kon.) | Columbus – Orlando City 0:2 (kon.)
DC United – Toronto 1:1 (kon.) | Real Salt Lake – Kansas City 2:0 (kon.) | San Jose – LA Galaxy 3:0 (kon.)
Seattle – Vancouver 1:0 (kon.)
Real Salt Lake
2:0 (2:0)
Sporting Kansas City
Neděle 30.06.2019, 04:00 • Rio Tinto Stadium, Sandy, Utah • Americká MLS

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:05:25)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:8. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:14.

Dnešní zápas skončil vítězstvím favorizovaného Salt Lake, které se tak může radovat z vítězství nad poměrně nepříjemným soupeřem. Kansas přijel do Utahu s cílem bodovat, ale dnes to z jeho strany byl hodně špatný výkon ve finální fázi. Naproti tomu se domácí dokázali dostávat do velmi zajímavých šancí, v koncovce byli dnes jednoznačně lepší a zaslouženě vyhráli. Ve druhé půli se hosté opět snažili, drželi častěji míč na svých kopačkách, ale příliš do zakončení se nedostávali a těžko tak mohli pomýšlet na zvrat v zápase.

90+6

90+5
    Probíhá pátá minuta nastaveného času, o vítězi zápasu je již rozhodnuto, dnes budou brát tři body domácí.

90+3
    Žlutou kartu dostává Everton Luiz (Real Salt Lake).

90+2
    Nastavuje se pět minut.

90
    Střídání v týmu Real Salt Lake: ze hřiště odchází Albert Rusnák, přichází Tatte Schmitt.

89
    Hosté znovu u míče, ale nyní se jim nedaří zakombinovat u půlící čáry.

88
    Tak se také stalo, jenže Gutiérrez (Kansas City) trefuje pouze hráče v bránící zdi.

87
    Velice zajímavou standardku získávají nyní hosté, bude to na přímou střelu na branku.
    85. Správně neuznaný gól, kdy videozáznam potvrdil ofsajdové postavení zakončujícího Kreilacha (Salt Lake).

85
    Domácí sice vstřelili gól, ale zakončující Damir Kreilach byl v ofsajdu, což si sudí potvrdil na videu a gól správně neuznal.
    83. Daniel Salloi (Kansas City) těsně minul branku

83
    Další dobrá šance hostů, kdy se maďarský internacionál Daniel Salloi uvolnil na hranici šestnáctky a vypálil, branku však těsně minul.

82
    Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.

81
    Rimando (Salt Lake) musel ven z branky, před blížícím se Salloiem, aby odehrál míč, což se mu povedlo.

80
    Čeká nás posledních deset minut tohoto zápasu, hosté se nyní budou muset bránit při volném kopu Salt Lake, Kansas stále prohrává o dvě branky.

78
    A byť se hosté dostali k míči, jejich akce končí odpískaným ofsajdem, takže rozehrávat mohou domácí a ti samozřejmě spěchat nebudou.