Bischofswerdaer FV 08 – Varnsdorf 1:3 (kon.) | Sereď – Livingston 1:1 (kon.) | Jablonec – Botoşani 0:2 (kon.)
Lok. Moskva – Žilina 0:0 (kon.) | Ferencváros – Příbram 3:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Slavia 3:2 (kon.)
ŠKF Sereď
1:1 (0:1)
Livingston F.C.
sk Neděle 30.06.2019, 16:00Přípravný zápas

Livingston bol o niečo aktívnejším tímom, ale stretnutie nakoniec končí remízou 1:1, pretože ŠKF iClinic Sereď z penalty vyrovnal. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný deň. (17:54:17)

90+0

90
    Žltú kartu dostáva Doplníme (ŠKF iClinic Sereď).

89
    Priamy kop aj pre Sereď, bola to podobná situácia, ako pred malou chvíľou na druhej strane. Zablokovaný pokus neprešiel, potom prišla dorážka vedľa.

88
    Livingston získal pred šestnástkou priamy kop vhodný na strelu, tá skončila iba na dobre postavenom múre.

87
    Sereď výborne zvláda posledné minúty, Livingston sa napriek snahe nevie dostať do zakončení.

85
    Čakajú nás posledné minúty stretnutia. Tie začali pokusom medzi tri žrde, gólman Serede si však dal pozor.

84
    Rohový kop pre Sereď neskončil úspechom, po nepodarenom centri je pískaný ofenzívny faul.

83
    Seredčania sa navyše dostali do streleckých pozícií. Prvý pokus bol zablokovaný, ten druhý smeroval vedľa brány.

82
    ŠKF iClinic Sereď na lopte a upokojuje hru, aby sa škótsky súper nemohol dostať do náznaku šancí.

81
    Livingston chce streliť druhý gól. Robí pre to čo najviac, Sereď sa však výborne zatiahla a odoláva.

80
    Už len desať minút do tohto pomerne tvrdého zápasu. Na to, že je to prípravák, tak štyri žlté karty sú dosť veľa.

78
    Livingston trestuhodne nevyužil šancu dostať sa do vedenia. Brankár Serede predviedol skvelý zákrok a penaltu zlikvidoval.

77

77
    Penalta aj na druhej strane, šancu dostať sa späť do vedenia bude mať Livingston.

76
    Sereď po strelenom góle ožila, znova z toho bola dobrá ofenzívna akcia. Nepresné zakončenie skončilo vedľa brány.

75
    Pätnásť minút do konca zápasu. Je to len prípravný zápas, ale Livingston by si dnes zaslúžil výhru o niečo viac.