Atlanta United – Montreal 2:1 (kon.) | New York City – Philadelphia 4:2 (kon.) | Columbus – Orlando City 0:2 (kon.)
DC United – Toronto 1:1 (kon.) | Real Salt Lake – Kansas City 2:0 (kon.) | San Jose – LA Galaxy 3:0 (kon.)
Seattle – Vancouver 1:0 (kon.)
San Jose Earthquakes
3:0 (1:0)
LA Galaxy
Neděle 30.06.2019, 04:00 • Avaya Stadium (San Jose) • Americká MLS

Utkání nám právě skončilo. San Jose zaslouženě zvítězilo 3:0, když bylo po dobu celého zápasu lepší. První branku vsítil v 11. minutě Vako, poté se hra až do konce poločasu přelévala ze strany na stranu. Druhý poločas na začátku mírně patřil Galaxy, avšak branky v závěru stříleli domácí. Nejprve se trefil Salinas a o dvě minuty později si vstřelil vlastní gól Kitchen. Konečný výsledek je teda 3:0. Z mé strany je to pro dnešek vše. Těším se na vás příště. Na počtenou! (06:06:05)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 9:4. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 3:12.

90+3

90+2
    Hosté se už modlí, ať je konec. Dnes výkon Los Angeles rozhodně kvalitní nebyl.

90+1
    Hoesen se už radoval ze čtvrté branky San Jose, ale celé situaci předcházel ofsajd. Dnes je to již druhý neuznaný gól domácích.

90
    Vega si připsal další zákrok a se svou rozehrávkou rozhodně spěchat nebude.

89
    Na druhé straně se blýskl skvělým zákrokem Vega. Dokázal bravurně vyrazit prudkou ránu Zubaka k tyči.

87
    Střídání v týmu San Jose Earthquakes: ze hřiště odchází Judson, přichází Fernandes.

86
    Střídání v týmu San Jose Earthquakes: ze hřiště odchází Wondolowski, přichází Hoesen.
    85. Perry KITCHEN - 3:0 - vlastní branka

85
    Tým San Jose právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! San Jose dnes získá všechny tři body. PERRY KITCHEN se stal nešťastníkem celé situace a srazil si jinak nepřesnou střelou Thompsona tělem do vlastní brány. 3:0.

85
    Hosté se hned vrhli do útoku, ale moc času jim už nezbývá.

83
    Žlutou kartu dostává Salinas (San Jose Earthquakes).
    83. Shea SALINAS - 2:0

83
    Domácí odskakují do dvoubrankového vedení a s Galaxy to dnes už nevypadá dobře. SHEA SALINAS si naběhl na přesný pas Vaka a střelou z pravé strany na zadní tyč překonal brankáře. 2:0. Asistence: Vako.

81
    Střídání v týmu LA Galaxy: ze hřiště odchází Favio Alvarez, přichází Zubak.

81
    Wondolowski po rohovém kopu nedokázal skórovat. Naskočil si na centr, ale bránu minul.

80
    Vako opět předvedl své výborné držení míče a dokázal obehrát dva hráče Los Angeles. Poté se mu ale střelecký pokus vůbec nevydařil.

79
    V těchto chvílích se hraje převážně okolo středového kruhu. Domácí drží míč na kopačkách a Galaxy se nedaří.