Leganés – Real Sociedad 2:1 (kon.) | Eibar – Real Betis 1:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Getafe 0:2 (kon.)
Sevilla – Alavés 1:1 (kon.) | Villarreal – Osasuna 3:1 (kon.) | Barcelona – Levante 2:1 (kon.)
Athletic Bilbao
0:2 (0:1)
Getafe CF
Neděle 02.02.2020, 16:00 • San Mamés Barria (Bilbao) • Španělská LaLiga • 22. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:02:32)

Je konec. Athletic Bilbao se dál potápí v mizerné formě, jelikož podlehlo Getafe 0:2. Od úvodní minuty byli hosté lepším týmem a nakonec se také dočkali branky, kterou vstřelil ve 36. minutě Damián Suárez. Do druhé poloviny zápasu vstoupilo Getafe skvěle a v 50. minutě proměnil penaltu Jaime Mata. Ke konci zápasu si domácí vytvořili několik šancí, ale ani z jedné nebyl platný gól.

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 8:0. Fauly: 11:18.

90+4

90+3
    Domácí se snaží něco vymyslet na levé straně, ale nakonec je to pouze odkop od brány soupeře.

90+2
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Allan Nyom, přichází Kenedy.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Mathias Oliveira zůstal po souboji zůstat ležet na hrací ploše a hra je přerušená.

88
    Aritz Aduriz se dostal za obranu, ale posléze vystřelil do boční sítě.

86
    Martínez zfauloval protihráče a uviděl od sudího žlutou kartu.

85
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jaime Mata, přichází David Timor.

83
    Další velká možnost pro domácí opět nekončí gólem! Fantastická rána Ibaie pouze orazítkovala horní tyč!

82
    Allan Nyom se po centru z rohu dostal do zakončení, ale jeho střela letěla vedle brány.

81
    Domácí už otevírají obranu, ale centr hostujícího hráče z pravé strany byl nakonec zblokován do zámezí a následuje rohový kop.

80
    Je před námi posledních deset minut hry a zatím to nevypadá na nějaký obrat nebo alespoň srovnání ze strany Athleticu.

78
    Iñaki Williams sice vsítil branku, ale opět se nachytal v ofsajdu a skóre se tak nemění!