Kolín nad Rýnem – Freiburg 4:0 (kon.) | Paderborn – Wolfsburg 2:4 (kon.)
SC Paderborn 07
2:4 (1:2)
VfL Wolfsburg
Neděle 02.02.2020, 18:00 • Benteler Arena, Paderborn • Německá Bundesliga • 20. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:56:02)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:17.

Je konec. Paderborn prohrál na domácí půdě s Wolfsburgem 2:4.
    Do utkání sice aktivněji vstoupili hosté, ale o první branku se postaral ve 22. minutě Zolinski a Paderborn tak vedl 1:0. Ovšem ve 26. minutě srovnal Knoche. Ve 33. minutě přišel velký zkrat Holtmanna, který uviděl za udeření do soupeře červenou kartu. Ve 40. minutě Wolfsburg využil přesilovku, když se trefil Ginczek. V 60. minutě se podruhé prosadil Ginczek a zdálo se, že je rozhodnuto. Ovšem v 72. minutě domácí dokázali v oslabení skórovat, když se trefil Vasiliadis. O čtyři minuty později ale šli hosté zpět do vedení po krásném přímém kopu Arnolda.

90+4

90+3
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Admir Mehmedi, přichází Joao Victor.

90+2
    Sabiri to tentokrát vzal na sebe, ale jeho střela skončila v moci brankáře.

90+1
    Nyní už se zápas spíše dohrává, jelikož aktivita Paderbornu směrem dopředu sice je vysoká, ale Wolfsburg hraje skvěle.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Po centru domácího hráče do vápna přišlo zakončení hlavou, ale to letělo nad svatyni soupeře.

88
    Po autovém vhazování Paderbornu sice přišlo zakončení, ale to nebylo nijak nebezpečné a vypadá to, že je rozhodnuto.

87
    Domácí mužstvo to zkusilo po pravé straně, ale ani nyní z toho nebylo nic nebezpečného.

85
    Nyní je hra přerušená, jelikož hostující hráč Arnold potřebuje ošetření.

84
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josuha Guilavogui, přichází Yannick Gerhardt.

82
    Následný centr ale skončil jen bezpečně v moci brankáře Zingerleho.

81
    Sven Michel šel k zemi po faulu soupeře a Paderborn má šancí skórovat po standardní situaci.

80
    Deset minut před koncem uviděl žlutou kartu Vasiliadis, jenž skluzem poslal soupeře k zemi.

79
    Posléze přišel míč až k nohám brankáře Casteelse, jenž vyslal dlouhý odkop.

78
    Balón se ocitl v zámezí a následuje tak autové vhazování pro hostující mužstvo.

76
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Hosté ale okamžitě odpovídají a jdou zpátky do dvoubrankového vedení! K exekuci přímého kopu se postavil MAXIMILIAN ARNOLD, jenž vystřelil přes zeď fantastickou střelu, která skončila za zády bezmocného brankáře Zingerleho, jenž se natahoval marně.

Michal Raška

Branky: 22. Zolinski (Strohdiek), 72. Vasiliadis (Sabiri) – 26. Knoche (Arnold), 40. Ginczek (X. Schlager), 60. Ginczek, 76. Arnold

Karty:   64. Strohdiek (PDN), 75. Hünemeier (PDN), 80. Vasiliadis (PDN) – 10. Guilavogui (WOF), 33. Steffen (WOF), 57. Pongračić (WOF)   33. Holtmann (PDN)

SC Paderborn 07: Zingerle – Jans (46. Hünemeier), Strohdiek (C), Schonlau, Holtmann – Vasiliadis – Zolinski (61. Mamba), Sabiri – Pröger, Srbeny (74. Michel), Antwi-Adjei.
    Náhradníci: J. Huth – Fridjónsson, Hünemeier, Kapić, Mamba, Michel, Shelton, Ritter, Evans.

VfL Wolfsburg: Casteels – William, Knoche, Pongračić, Roussillon – Guilavogui (C) (84. Gerhardt) – X. Schlager, Arnold – Steffen, Ginczek (74. Klaus), Mehmedi (90+3. Joao Victor).
    Náhradníci: Pervan – Brooks, Brekalo, Gerhardt, Klaus, Otávio, Mbabu, Joao Victor, Tisserand.

Rozhodčí: Patrick Ittrich – Norbert Grudzinski, Sascha Thielert