Inter – Crotone 6:2 (kon.) | AS Řím – Sampdoria 1:0 (kon.) | Atalanta BC – Sassuolo 5:1 (kon.)
Cagliari – Neapol 1:4 (kon.) | Janov – Lazio 1:1 (kon.) | Fiorentina – Bologna 0:0 (kon.)
Parma – Turín 0:3 (kon.) | Spezia – Hellas Verona 0:1 (kon.) | Benevento – AC Milán 0:2 (kon.)
Juventus – Udinese 4:1 (kon.)
Spezia Calcio
0:1 (0:0)
Hellas Verona
Neděle 03.01.2021, 15:00 • Stadio Alberto Picco (La Spezia) • Italská Serie A • 15. kolo

Verona s Antonínem Barákem v sestavě udolala oslabenou Speziu. Ta dlouho držela vyrovnaný stav, ale o body se připravila vlastní nekázní. Nováček soutěže dostal v utkání spoustu žlutých karet a po druhé z nich byl v 68. minutě vyloučen Chabot. Hru v početní výhodě využil Mattia Zaccagni, který se čtvrt hodiny před koncem prosadil výstavní akrobatickou trefou. (17:07:15)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 6:5.
    Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:9. Fauly: 22:10.

90+4

90+4
    Antonín Barák (Verona) je na konci zápasu mimořádně aktivní! Dvě minuty zpátky donutil Provedela chytit střelu z otočky, teď pro změnu jeho bránu těsně přestřelil. Velká škoda pro českého reprezentanta, který ale i tak bude slavit vítězství.

90+3
    Na opačné straně hrozil N'Zola (Spezia). Hlavičkoval na zadní tyči mimo tuto brankovou konstrukci.

90+2
    Barák (Verona) se pokusil přidat pojistku. První pokus mu na střelu nevyšel, a tak to musel zkusit z otočky. Provedel neměl se střelou doprostřed branky problém.

90+1
    V první ze čtyř nastavených minut byl odpískán ofsajd. Proti pravidlům se provinila Verona.

89
    Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Nahuel Estevez, přichází Alessandro Deiola.

89
    Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Riccardo Marchizza, přichází Diego Farias.

88
    A střídat budou také domácí.

88
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Zaccagni, přichází Eddie Salcedo.

87
    To se změnilo po rohovém kopu. Na načechraný pas si vyšplhal Ismajli (Spezia) a přehlavičkoval břevno. Tohle byla dobrá příležitost k vyrovnání!

86
    Veronská defenziva hraje zodpovědně a oslabenou Speziu nepouští do zakončení.

85
    Domácí šli do brejku. Marchizza hledal ve vápně zřejmě Ismajliho, ale ten se k míči nedostal.

84
    Spezia ubránila roh. Centr, který přilétl na přední tyč, hravě odkopával Vignali.

82
    N'Zola (Spezia) zahrál na útočné půlce rukou.

81
    Deset minut před koncem řádné hrací doby prohrává oslabená Spezia o jednu branku.