Pardubice – Zlín | 0:0 (kon.) | | | Liberec – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Slovácko – Bohemians 1905 | 1:0 (kon.) |
Třinec – Brno | 0:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Ústí n. L. | 0:1 (kon.) | | | Chrudim – Příbram | 2:2 (kon.) |
Vlašim – Vyškov | 5:1 (kon.) | | | Opava – Žižkov | 6:1 (kon.) |
Chelsea – Norwich | 7:0 (kon.) | | | Crystal Palace – Newcastle | 1:1 (kon.) | | | Everton – Watford | 2:5 (kon.) |
Leeds – Wolverhampton | 1:1 (kon.) | | | Southampton – Burnley | 2:2 (kon.) | | | Brighton – Manchester City | 1:4 (kon.) |
Valencia – Mallorca | 2:2 (kon.) | | | Cádiz – Alavés | 0:2 (kon.) | | | Elche – Espanyol | 2:2 (kon.) |
Ath. Bilbao – Villarreal | 2:1 (kon.) |
Bayern – Hoffenheim | 4:0 (kon.) | | | Bielefeld – Dortmund | 1:3 (kon.) | | | RB Lipsko – Fürth | 4:1 (kon.) |
Wolfsburg – Freiburg | 0:2 (kon.) | | | Hertha – Mönchengladbach | 1:0 (kon.) |
Salernitana – Empoli | 2:4 (kon.) | | | Sassuolo – Venezia | 3:1 (kon.) | | | Bologna – AC Milán | 2:4 (kon.) |
Nantes – Clermont Foot | 2:1 (kon.) | | | Lille – Brest | 1:1 (kon.) |
Pohronie – Trnava | 0:2 (kon.) | | | Senica – Ružomberok | 0:2 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Trenčín | 0:1 (kon.) |
Vyšehrad – Rakovník | 2:0 (kon.) | | | Sokolov – Plzeň B | 0:1 (kon.) | | | Motorlet – Domažlice | 1:1 (kon.) |
Králův Dvůr – Vltavín | 1:2 (kon.) | | | Povltavská – Admira Praha | 1:3 (kon.) |
Jablonec B – Pardubice B | 2:0 (kon.) | | | Ml. Boleslav B – Zápy | 4:0 (kon.) | | | Teplice B – Živanice | 0:3 (kon.) |
Ústí n/O – Zbuzany | 1:1 (kon.) | | | Velvary – Chlumec n/C | 1:1 (kon.) |
Vratimov – Olomouc B | 0:2 (kon.) | | | FKM Vysočina Jihlava – Uh. Brod | 1:0 (kon.) | | | Blansko – Vel. Meziříčí | 4:0 (kon.) |
D. Benešov – Zlínsko | 2:0 (kon.) | | | Rosice – Ostrava B | 0:1 (kon.) | | | Vrchovina – Frýdek-Místek | 0:0 (kon.) |
Slovan Bratislava U21 – Skalica | 1:2 (kon.) | | | Žilina B – FC Košice | 3:2 (kon.) | | | Bardejov – Podbrezová | 0:2 (kon.) |
Trebišov – Púchov | 2:1 (kon.) |
Osijek – Dragovoljac | 1:0 (kon.) | | | Hajduk Split – Gorica | 0:0 (kon.) |
Raków – Termalica | 3:2 (kon.) | | | Gdańsk – Zabrze | 1:1 (kon.) | | | Pogoň – Jagiellonia | 4:1 (kon.) |
Wisla Krakov – Śląsk | 0:5 (kon.) |
Kutná Hora – Benátky n/J | 0:5 (kon.) |
konec
Partizán Bardejov
0:2
(0:1)
FK Železiarne Podbrezová
Matej Kubove
Branky:
24. Timoshenko, 53. Grešák
Rozhodčí: Kráľovič – Štrbo, Zemko – Ježík
Diváci: 100
Karty: 64. Salisu (BAR), 70. Horváth (BAR), 71. Keresteš (BAR), 89. Maník (BAR) – 74. Godál (POD), 85. Ludha (POD)
Neproměněná penalta: 71. Grendel (POD), brankář Čikoš-Pavličko zneškodnil
Partizán Bardejov:
Čikoš-Pavličko – Petko, Župa (C), L. Horváth, Fracarolli, Ikedi, Csáno, Veličkovič, Keresteš, Maník, R. Kružliak
Náhradníci: Fojtíček – Filipiak, Konkoľ, Salisu, Lopez, Selimi, Štachura
Trenér:
FK Železiarne Podbrezová: Ludha (C) – Bartoš, Bakaľa, Oravec – Kováčik, Grendel, Paraj, Grešák – Galčík, Timoshenko, Issa
Náhradníci: Rehák – Pavúk, Špyrka, Ďatko, Barbora, Godál, Kukoľ
Trenér:
Náhradníci: Fojtíček – Filipiak, Konkoľ, Salisu, Lopez, Selimi, Štachura
Trenér:
FK Železiarne Podbrezová: Ludha (C) – Bartoš, Bakaľa, Oravec – Kováčik, Grendel, Paraj, Grešák – Galčík, Timoshenko, Issa
Náhradníci: Rehák – Pavúk, Špyrka, Ďatko, Barbora, Godál, Kukoľ
Trenér:
Rozhodčí: Kráľovič – Štrbo, Zemko – Ježík
Diváci: 100
Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Roland Galčík, prichádza Vladimír Kukoľ.
Striedanie v tíme Partizán Bardejov BŠK: z ihriska odchádza Diego Fracarolli Pacheco, prichádza Tomáš Filipiak.
Striedanie v tíme Partizán Bardejov BŠK: z ihriska odchádza Šimon Stachura, prichádza Abdullahi Salisu.