Frankfurt – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Bayern – Stuttgart 2:2 (kon.) | RB Lipsko – Augsburg 4:0 (kon.)
Bayern Mnichov
2:2 (2:1)
VfB Stuttgart
Neděle 08.05.2022, 17:30 • Allianz Arena, Mnichov • Německá Bundesliga • 33. kolo

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek májového večera. (19:32:51)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 17:10. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:8.

Druhá půle přinesla spoustu šancí, ale pouze jeden gól, o který se v jejím úvodu postarali hosté, kteří tak dotáhli jednogólovou ztrátu. Navzdory dalším možnostem se už skóre neměnilo, pro domácí to žádnou ztrátu neznamená, naopak hosté vyválčili na hřišti favorita i s notnou dávkou štěstěny cenný bod, který může hrát v konečném zúčtování ještě roli.

90+7

90+6
    Hosté se ještě dožadovali pokutového kopu, ale ten jim není dopřán.

90+5
    Červená karta pro tým Bayern Mnichov (Kingsley Coman).

90+4
    Přetažený centr domácího mužstva končí v zámezí a tohle už vypadá pro Stuttgart nadějně.

90+3
    Domácí si špatně přihráli, míč tak drží domácí a schyluje se k překvapivému výsledku.

90+1
    Žlutá karta pro tým Bayern Mnichov (Alphonso Davies).

90+1
    Nastavuje se ještě pět minut.

89
    Nyní leží na trávníku Wataru Endo a na nohy se mu moc nechce. Uvidíme, kolik minut se za to bude nastavovat.

87
    Marc Roca fauloval v útoku Karazora. Hosté rozehrají za středovou lajnou.

86
    Střídání v týmu Bayern Mnichov:
    ze hřiště odchází Serge Gnabry, přichází Marcel Sabitzer.

85
    ze hřiště odchází Thomas Müller, přichází Eric Choupo-Moting.

84
    Hosté rozehrají rohový kop a drží hru daleko od své svatyně.

82
    Hlavní arbitr vykazuje domácí tým z útočné poloviny, hosté tak mohou šetřit čas.

81
    Philipp Förster v další šanci, tentokrát už se ke střele dostal, ale slabý pokus poslal k bližší tyči, kde stál připravený domácí gólman.

79
    Střídání v týmu VfB Stuttgart:
    ze hřiště odchází Saša Kalajdžić, přichází Erik Thommy.

78
    Dayot Upamecano fauloval Sašu Kalajdžiće, čímž připravuje svůj tým o balón.

Petr Frömel

Branky: 35. Mavropanos (vla.), 44. T. Müller (Upamecano) – 8. Tomás (Marmúš), 52. Kalajdžić (Sosa)

Karty:   6. Nianzou (BAY), 90+1. Davies (BAY) – 39. Karazor (STU), 50. Führich (STU), 74. T. Coulibaly (STU)   90+5. Coman (BAY)

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Pavard (72. Tolisso), Nianzou (63. Süle), Upamecano, Davies – Kimmich, Goretzka (72. Roca) – Gnabry (86. Sabitzer), T. Müller (85. Choupo-Moting), Coman – Lewandowski.
    Náhradníci: Ulreich – O. Richards, Hernández, Stanišić.

Trenér: J. Nagelsmann.

VfB Stuttgart: F. Müller – Mavropanos, Anton, Ito – Tomás (75. Förster), W. Endo (C), Karazor, Sosa – Marmúš (46. Mangala), Führich (63. T. Coulibaly) – Kalajdžić (79. Thommy).
    Náhradníci: Bredlow – Bazzoli, Beyaz, Millot, Tibidi.

Trenér: P. Matarazzo.

Rozhodčí: D. Aytekin – C. Dietz, E. Beitinger