Méty – Lyon 3:2 (kon.) | Angers – Bordeaux 4:1 (kon.) | Clermont Foot – Montpellier 2:1 (kon.)
Remeš – Lens 1:2 (kon.) | Lorient – Marseille 0:3 (kon.) | PSG – Troyes 2:2 (kon.)
Stade de Reims
1:2 (1:0)
Racing Lens
Neděle 08.05.2022, 15:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 36. kolo

Seko Fofana se stal hrdinou tohoto zápasu, rozsekl dlouhou dobu nerozhodný výsledek a jeho trefa z nastaveného času znamená tři body pro Lens. Reims nemá nic. (16:53:48)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:8. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:9.

90+5

90+4
    Hostující celek drží míč daleko od vlastní branky, sledujeme taktický výkon hostů.

90+4
    Nyní se už hraje nad rámec, ale vzhledem k oslavě branky se to dá pochopit.

90+2
    Žlutá karta pro tým Racing Club De Lens (Seko Fofana). Karta za sundaný dres.
    90+2. Seko FOFANA - 1:2

90+2
    Lens právě vstřelilo branku!
    A je to tady, hostující celek se v samotném závěru zápasu dostává do vedení. Po rychlé akci se střelou po zemi k tyči prosazuje z dobré pozice SEKO FOFANA.

90+1
    Lens to zkoušel středem, což se částečně podařilo, je z toho autové vhazování.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Domácí se nechtějí smířit s remízou, hrají aktivně, tlačí se do zakončení.

90
    Dostáváme se do poslední minuty ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Hosté se dostali do rychlé protiakce, ale Corentin Jean nedokázal přesněji vypálit. Brankář byl připravený a míč zastavil.

87
    Azor Matusiwa přišel o míč, ale následně pálil jeho kolega. Nathanaël Mbuku to vzal na sebe. Zkoušel trefit prostor u vzdálenější tyče a o malý kousek minul cíl.

85
    Optickou převahu mají momentálně domácí fotbalisté, kteří mají více ze hry, snadněji se dostávají do šancí, ale na další branku čekáme.

84
    Střídání v týmu Racing Club De Lens:
    ze hřiště odchází Jonathan Clauss, přichází Corentin Jean.

83
    Júnis Abdulhamíd se sice dostal do předbrankového prostoru, ale jeho akci zastavil útočný faul.

83
    Jonathan Gradit to zkoušel individuálně, propracoval se do zajímavé střelecké pozice, ale na poslední chvíli o balon přišel zásahem obránce.

80
    Fotbalisté Reims hrají nyní aktivně, střelecký pokus vyslal Azor Matusiwa, ale rána byla zblokovaná.