Warta Poznaň – Piast Gliwice 1:1 (kon.) | Pogoň – Jagiellonia 2:1 (kon.) | Cracovia – Lech Poznaň 1:1 (kon.)
Chorzów – Śląsk 2:2 (kon.)
konec
Warta Poznaň
1:1 (1:1)
GKS Piast Gliwice
Sobota 28.10.2023, 12:30 • Grodzisk Wielkopolski • Polská Ekstraklasa • 13. kolo
Předzápasové kurzy
     
    90+4
    Konec zápasu. (14:27:17)
     
    84
    Střídání v týmu GKS Piast Gliwice:
    ze hřiště odchází Damian Kądzior, přichází Gabriel Kirejczyk.
     
    80
    Střídání v týmu Warta Poznaň:
    ze hřiště odchází Dawid Szymonowicz, přichází Wiktor Pleśnierowicz.
     
    79
    Žlutá karta pro tým Warta Poznaň (Dawid Szymonowicz).
    78.
     
    72
    Střídání v týmu Warta Poznaň:
    ze hřiště odchází Kajetan Szmyt, přichází Tomáš Přikryl.
     
    72
    Střídání v týmu Warta Poznaň:
    ze hřiště odchází Márton Eppel, přichází Dario Vizinger.
     
    66
    Střídání v týmu GKS Piast Gliwice:
    ze hřiště odchází Jorge Félix, přichází Serhij Krykun.
     
    64
    Střídání v týmu Warta Poznaň:
    ze hřiště odchází Maciej Żurawski, přichází Filip Borowski.
     
    64
    Střídání v týmu Warta Poznaň:
    ze hřiště odchází Jakub Bartkowski, přichází Niilo Mäenpää.
     
    61
    Žlutá karta pro tým GKS Piast Gliwice (Arkadiusz Pyrka).
     
    57
    Žlutá karta pro tým Warta Poznaň (Jakub Bartkowski).
     
    52
    Žlutá karta pro tým Warta Poznaň (Mateusz Kupczak).
     
    46
    Střídání v týmu GKS Piast Gliwice:
    ze hřiště odchází Krzysztof Chrapek, přichází Miłosz Szczepański.
     
    46
    Začal druhý poločas.
    Branky: 3. Szmyt – 23. Ameyaw

    Karty:   6. Tiru (WAR), 31. Żurawski (WAR), 52. Kupczak (WAR), 57. Bartkowski (WAR), 79. Szymonowicz (WAR) – 61. Pyrka (PIA)


    Warta Poznaň: Grobelny – Bartkowski (64. Mäenpää), Stavrópoulos, Szymonowicz (80. Pleśnierowicz), Matuszewski – Żurawski (64. Borowski), Szmyt (72. Přikryl), Tiru, Mariz Luís – Kupczak, Eppel (72. Vizinger).
    Náhradníci: Lis – Paszkowski, Savić, W. Kamiński.

    GKS Piast Gliwice: Plach – Mosór, J. Czerwiński, Katranis, Tomasiewicz – Pyrka, Ameyaw, Dziczek, Kądzior (84. Kirejczyk) – Chrapek (46. Szczepański), Félix (66. Krykun).
    Náhradníci: K. Szymański – Munoz, Huk, Karbowy, Holúbek, Mokwa.
    thejrc.org