Dunajská Streda – Michalovce 2:1 (kon.) | Ružomberok – Žilina 0:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Skalica 0:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
2:1 (1:1)
MFK Zemplín Michalovce
sk Sobota 28.10.2023, 16:30Niké liga • 12. kolo

S konštatovaním, že Dunajská Streda v 12. kole Niké ligy víťazí na domácom trávniku nad Michalovcami 2:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok sobotného večera. Dočítania priatelia. (18:29:29)

90+9

90+9
    Alex Pinto nešportovo zakopol loptu a rovnako ako Popović pred chvíľou si vyslúžil žltú kartu.

90+7
    Domáci brankár Popović príliš dlho váhal s rozohrávkou a rozhodca Dohál ocenil jeho zbieranie sekúnd žltou kartou.

90+7
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Aleksandar Popović).

90+7
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
    z ihriska odchádza Aleš Čermák, prichádza Alejandro Mendez.

90+5
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Spyros Risvanis).

90+5
    Ďalší nákop hostí do šestnástky DAC, všetko ale rieši pozorný Popović.

90+4
    Domáci sa bránia, fanúšikom DAC sa to však vôbec nepáči a mohutne pískajú.

90+3
    Gino van Kessel prihrávkou na hranicu šestnástky našiel Francka Bahiho, ktorý skúsil strelu. Mieril však len do stredu bránky a Popović s jeho zakončením nemal žiadny problém.

90+2
    Útočný faul Bartola Barišića, dopredu tak pôjdu Michalovce.

90+1
    V samom závere tempo hry opadlo, domáci sa sústredia na pozornú obranu.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Dohál nadstavovať minimálne šesť minút.

88
    Oba tímy tvrdo bojujú o každý centimeter trávnika.

87
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce:
    z ihriska odchádza Issa Adekunle, prichádza Gino van Kessel,
    z ihriska odchádza Daniel Magda, prichádza Lukáš Šimko.

87
    Tréner hostí Peter Struhár chystá dvojité striedanie. Do hry príde Šimko a van Kessel.

86
    Papu Mendes sa snažil obísť obrancu DAC, lopta mu však celým objemom ušla za postrannú čiaru.

85
    Brunetti je späť na nohách, zdá sa, že bude môcť pokračovať v zápase.

84
    Na trávniku v MOL aréne ostáva ležať v kŕčoch stopér Brunetti. Uvidíme či bude môcť brazílsky stopér dohrať dnešný zápas.