Motorlet – Vltavín 2:2 (kon.) | Písek – Admira Praha 1:1 (kon.) | Domažlice – Slavia B 3:2 (kon.)
Karlovy Vary – Robstav 1:1 (kon.)
FC Písek
1:1 (0:1)
FK Admira Praha
Sobota 28.10.2023, 10:15 • Sportovní areál Písek • Česká fotbalová liga (A) • 13. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu, (12:13:10)

Máme za sebou zápas 13. kola ČFL (A), kde FC Písek remizoval s FK Admirou Praha 1:1.
    Hned z počátku zápasu šli hosté do vedení, když se ve 3. minutě prosadil Šiler, Ve 41. minutě bylo srovnáno, ale kvůli lehkému offsidu gól Arzbergera nebyl uznán. Poločasové skóre tak bylo 0:1.
    Po změně stran do toho Písek šlápl a v 55. minutě se kopala penalta, kterou František Belej bezpečně proměnil. V 58. minutě se hosté radovali z vedoucího gólu, ale jako v předchozím případu kvůli lehkému offsidu nebyl uznán.
    Zápas tak skončil 1:1.

90+5

90+4
    Za svůj faul na půli hřiště viděl Štěpán Koreš žlutou kartu.

90+2
    Jednu z posledních příležitostí bude mít Písek v podobě volného přímého kopu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Nepřesným centrem se presentoval Koreš a zhatil tak útočnou šanci svého týmu.

85
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Šiler, přichází Kunc,
    ze hřiště odchází Čácha, přichází Martinic.

83
    Domácí budou vhazovat na útočné polovině.

80
    Domácí obrana na poslední chvíli zasáhla proti střele Záruby. Následovat bude roh, se který, si domácí obrana ale poradila.

76
    Domácí obrana předvedla ukázkový návrat, když zamezila rodící se break Admiry.

75
    S volným přímým kopem z nadějné pozice si domácí obrana poradila. Následná dorážka spíše ohrozila vozidla na přilehlém parkovišti.

73
    Domácí brankář Lerch se přímo vyznamenal proti střele Radka Šilera.

72
    Hostující Radek Šiler si naběhl na fantastickou přihrávku ze středu pole a už utíkal sám na brankáře, ale již po několikáté v tomto zápase si nepohlídal offside.

69
    Na volný přímý kop si naskočil Jakub Kašpar, ale jeho hlavička skončila hodně nad.