Třinec – Uh. Brod 8:1 (kon.) | Rosice – Zlín B 2:1 (kon.) | Hodonín – Hranice 2:0 (kon.)
Frýdlant n/O – Znojmo 0:2 (kon.)
konec
FK Třinec
8:1 (4:0)
ČSK Uherský Brod
Sobota 28.10.2023, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Třinečtí se ziskem tří bodů vyšplhali na páté místo před Hlučín, Start Brno, Znojmo a Frýdek-Místek. Všichni zmínění mají ale zápas k dobru. Uherský Brod zůstává předposlední s hrozivým skóre 8:34. (12:13:21)
   
  Třinečtí fotbalisté dali svým fanouškům připomínku na 11 let staré vítězství nad Rosicemi 8:0. Tým trenéra Pulpita mohl tento výsledek vyrovnat, ale v závěru zrušil nulu na kontě gólmana Fabisze úspěšně proměněnou penaltou Votava. Před ním se prosadili domácí, konkrétně dvakrát Vlachovský, Zinhasovič a Dedič, po jednom gólu přidali Machuča s Maksićem.
   
  90+1
  Konec zápasu.
   
  90+1
  Uherský Brod právě vstřelil branku!
  K pokutovému kopu se postavil MATĚJ VOTAVA a prudkou střelou do pravé horní části branky nedal Fabiszovi šanci na úspěšný zákrok – 8:1.
   
  90+1
  Vučičevič uviděl za svůj faul žlutou kartu.
   
  90
  Sérii parádních zákroků předvedl brankář Favbisz, který si poradil s několika střeleckými pokusy u levé tyče, následně vyrazil i střelu Motala z pravé strany. Motala vzápětí fauloval Vučičevič a sudí ukázal na penaltový puntík.
   
  89
  Obadal vysunul přihrávkou na levé straně Martiše, ten byl faulován třineckým hráčem. Následuje tzv. zkrácený roh.
   
  87
  Třinec právě vstřelil branku!
  Další trest přišel od třineckých hráčů! Přímý kop Maksiće zamířil k pravé tyči, odkud jej Samiec usměrnil před prázdnou branku, kam si doběhl RENÉ DEDIČ a svým druhým gólem upravil výsledek na 8:0!
   
  86
  Po faulu na třineckého hráče si Samiec chtěl rychle vzít míč, ale Leskovjan mu to svým aktivním bráněním nedovolil. Uherskobrodský hráč tak uviděl žlutou kartu za zdržování.
   
  85
  Vypadá to, že zápas už se dohrává.
   
  83
  Na zemi se ocitl Konečný, za kterým nyní míří masér uherskobrodského týmu.
   
  80
  Dedič dostal míč do pravé části šestnáctky od Klocka, následně chtěl celou akci vyšperkovat přihrávkou volnému Vučičevičovi, ale ten přeběhl pas slovenského útočníka.
   
  79
  Dnešní zápas sleduje 226 diváků. Drtivá většina musí být s výsledkem i předvedenou hrou spokojena.
   
  77
  Rohový kop Vlachovského propadl přes prsty brankáři Kozelkovi, míč se odrazil k dobíhajícímu Dedičovi, který trefil jen uherskobrodského brankáře.
   
  77
  Třinec se vydal do další útočné akce, která končí rohovým kopem.
   
  76
  Votava zkusil z levé části šestnáctky vystřelit přes třinecké hráče, ale nohy bránících hráčů neprostřelil. O pár sekund později pálil ze střední vzdálenosti vysoko nad bránu Obadal.
   
  74
  Domácí naposledy střídají. Hřiště opustila dvojice Holík, Bouguetouta, místo nich nastoupili Martin Klocek a Brodziansky.
   
  73
  Třinec právě vstřelil branku!
  Střelecky se prosadil také střídající RENÉ DEDIČ, který uklidil do brány centr Vlachovského z pravé strany – 7:0!
   
  72
  Po rohovém kopu z pravé strany se balón odrazil od nohou Motala k pravé tyči třinecké branky, kam si pro balón doběhl Fabisz.

  Igor Mainka

  Branky: 1. Machuča, 13. Vlachovský, 29. Maksić, 31. Zinhasovič, 60. Zinhasovič, 63. Vlachovský, 73. Dedič, 87. Dedič – 90+1. Votava (pen.)

  Karty:   49. Zinhasovič (TRI), 57. Maksić (TRI), 90+1. Vučičevič (TRI) – 28. Obdržálek (UBR), 86. Leskovjan (UBR)


  FK Třinec: Fabisz – Vlachovský, Brak, Maksić, Omasta – Samiec, Machuča (63. Bartůněk) – Bouguetouta (74. Brodziansky), Zinhasovič (68. Dedič), Clement (68. Vučičevič) – Holík (C) (74. Martin Klocek).
  Náhradníci: Adamuška – Martin Klocek, Barkov, Vučičevič, Bartůněk, Dedič, Brodziansky.

  Trenér: Puplit.

  ČSK Uherský Brod: Somberg (37. Kozelek) – Obadal, Leskovjan, Lorenc (C), Mančík (46. Konečný) – Obdržálek, Škultéty, Novotný (46. Motal), Bulko (58. Zábojník) – Votava, Martiš.
  Náhradníci: Kozelek – Konečný, Kúdela, Zábojník, Motal, Kozelek.

  Trenér: Šebesta.

  Rozhodčí: Habermann – Dedek, Šafrán.

  Diváci: 226
  thejrc.org