Sassuolo – Bologna 1:1 (kon.) | Lecce – Turín 0:1 (kon.) | Juventus – Hellas Verona 1:0 (kon.)
US Lecce
0:1 (0:1)
Turín FC
Sobota 28.10.2023, 18:00 • Stadio Via del mare, Lecce • Italská Serie A • 10. kolo

Utkání slabé úrovně je u konce, Lecce proti Turínu potřetí v řadě nebodovalo ani neskórovalo a stejně jako v obou loňských zápasech byl konečný výsledek hotový již o poločasové přestávce.
    Domácí nevyužili dvě slibné příležitosti na přelomu první půlhodiny, ve 41. minutě pak z ojedinělé akce Turína skóroval po Ricciho centru zblízka Buongiorno a druhý poločas, který se odehrál zcela bez šancí, na osudu utkání nic nezměnil. (20:01:19)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 2:6. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:19.

90+7

90+7
    Sansone našel na vrcholu pokutového území Strefezzu, který náznak naděje zkazil nákopem do zámezí.

90+6
    Vanja Milinković-Savić leží se zachyceným míčem a daleko překračuje časovou lhůtu, což mu na prstech počítá ostentativně domácí Piccoli.

90+5
    Střídání v týmu Turín FC:
    ze hřiště odchází zraněný Raoul Bellanova, přichází David Zima.

90+5
    Za protesty dostává rovnou červenou kartu turínský trenér Ivan Jurić.

90+5
    Hra je přerušena, na trávníku sedí hostující Bellanova.

90+4
    Dlouhá přihrávka na Strefezzu nebyla přesná, domácí dohrávají zápas v křeči a beznaději, přestože jim stačí jediná střela do černého k vyrovnání.

90+4
    Žlutá karta pro Turín FC (Adrien Tameze). Ztrátu míče na útočné půlce řešil chycením protihráče za ruku.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

89
    Duván Zapata se opřel do střely z voleje a umístil ji asi metr vedle domácí pravé tyče.

87
    O chvilku později se Baschirotto nataženou nohou snažil využít Piccoliho vyhraný hlavičkový souboj, ale trefil přitom kopačkou Milinkoviće-Saviće do ramene a píská se útočný faul.

86
    Vanja Milinković-Savić vyrazil k velkému vápnu a vyboxoval míč, který přiletěl z levé strany.

84
    Dorgu nedokázal zpracovat na levém křídle přetažený centr a vhazovat budou nedaleko rohového praporku hosté.