Humenné – L. Mikuláš 4:1 (kon.) | Dolný Kubín – Prešov 0:3 (kon.) | Považská Bystrica – Slovan Bratislava U21 3:1 (kon.)
Púchov – Pohronie 0:4 (kon.) | Trebišov – Žilina B 2:2 (kon.)
MŠK Považská Bystrica
3:1 (1:0)
ŠK Slovan Bratislava U21
sk Sobota 28.10.2023, 14:30 • MŠK Považská Bystrica • MONACObet liga • 14. kolo

V druhom polčase sme videli atraktívny futbal, keď v ňom padli až tri góly. Považania išli do vedenia 2:0, ale hostia zo Slovana po dvoch minútach znížili zásluhou Božika. Pokoj na kopačkách priniesol domácim Praženka v 84. minúte, ktorý upravil stav stretnutia na 3:1. Zo zápasu je to všetko. Ďakujem vám za pozornosť a želám ešte pekný zvyšok soboty. (16:22:33)

90+3

90+3
    Gólman Hodál sa s rozohrávkou neponáhľa.

90+2
    V druhom polčase sa nastavili tri minúty.

90+1
    Štandardka domácim nevyšla nakrátko, nepresný center smeroval mimo bránu.

90+1
    Nasleduje rohový kop pre MŠK.

90
    Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
    z ihriska odchádza Zemko, prichádza Pečarka.

90
    Dlhý odkop od Zemka, s ktorým mal Mikoláš starosti a musel loptu vyrážať nad brvno.

88
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava U21:
    z ihriska odchádza Božik, prichádza Koseček,
    z ihriska odchádza Baláž, prichádza Mišovič.

86
    Sloboda tvrdšie faulovaný. Považania zahrajú priamy kop.

84
    Považská Bystrica dala gól! Krásna akcia domácich! Mihálek prihrával Vaculíkovi, ktorý prepustil loptu Gerebenitsovi, ten ju z prvej posunul na striedajúceho ĽUBOŠA PRAŽENKU, ktorý sa zblízka nemýlil.