Vsetín – Kometa Úvoz 4:4 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 3:5 (kon.) | Šumperk – Přerov 10:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:4 (1:3, 2:0, 1:1)
HC Kometa Úvoz
Pátek 01.10.2010, 16:30Liga juniorů

59:57
    A na závěr zápasu tu máme bitku. Beránek se zjevným záměrem naskočil do domácího brankáře, což si domácí nenechali líbit. Jakub Martyčák pak v pěstním souboji vyhrál i přesto, že se ležící hráč hostů snažil bojovat rukama nohama. Oba kohouti dostali dvouminutový trest za hrubost.

59:19
    A je po přesilovce. Zavadil se dopustil nedovoleného bránění, závěr zápasu se tak bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

58:50
    Kubo proti nájezdu hostujícího hráče zvedl loket výše, než se líbilo rozhodčímu a je vyloučen na 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

55:10
    Hosté si sami zbytečně komplikují situaci. Pospíšil teď přípo před rozhodčím strčil rukama do domácího hráče, pokoušejícího se zpracovat padající puk. Nemůže tudíž následovat nic jiného než dvouminutový trest za napadení.

50:07
    Vsetín bude hrát dvě minuty pět na tři. Nejprve si faulem musel vypomoci Hrmim a v signalizované výhodě jeden jeho spoluhráč zcela zbytečně fauloval domácího útočníka a je vyloučen také, za napadení.

46:27
    Ondřej Zbranek (VSE) - vyloučen na dvě minuty za držení.

40:00
    Přestávkový čas již dávno uběhl, když se hostující hráči začali trousit z kabiny. Nedali tak hlavnímu rozhodčímu jinou možnost, než je potrestat dvouminutovým vyloučením za zdrženání hry.

37:50
    Hostující Lukáš Vít je vyloučen na dvě minuty za podražení.

27:26
    Hostující pokus se znovu otřel o tyč domácí svatyně. Současně s touto příležitosti fauloval domácí Motloch a jde si na dvě minuty odpočinout na lavici hanby. Jeho prohřeškem je hrubost.

24:39
    Josef Křen si počínal v útočném pásmu až příliš důrazně a je vyloučen na dvě minuty za vražení na ohrazení.

21:03
    Pokračující tlak Vsetína řeší hosté jen za cenu faulu. Dvě minuty za podražení si odsedí Krytinář.

19:03
    Rustan Romanov (VSE) přehnal svůj důraz a za napadení putuje za katr.

17:13
    Za hákování je vyloučen hostující Novoměstský.

9:48
    Galia při bekhendovém pokusu o vyhození zamířil na tribunu, Kometa si tak zahraje v pěti proti třem.

9:16
    Přesilovku si zahrají i hosté. Jakub Martyčák putuje za podražení na lavici hanby.

1:29
    První vyloučení zápasu je tady. Hostující Sedláček vyloučen na 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 18. Martyčák T. (Gromus.), 21. Vítek (Martyčák J., Žabčík), 32. Valigura (Vítek, Martyčák J.), 46. Vítek (Tyralík) - 12. Hákl (Hájek, Krytinář), 12. Krytinář (Křen, Lysoň), 16. Harmim (Bažant), 43. Křen (Harmim)

VHK ROBE Vsetín: Šenk (Svoboda) - Ondra, Studený, Urban, Galia, Kubo, Zbranek, Stupka, Skyba, Vítek, Pokus, Gromus, Tyralík, Žabčík, Lechner, Martyčák T., Valigura, Motloch, Martyčák J., Romanov.
    HC Kometa Úvoz: Guštafík (Štilárek) - Lysoň, Novoměstský, Pospíšil, Krytinář, Hájek, Sedláček, Farsa, Hemala, Novák, Bažant, Březa, Hákl, Zavadil, Beránek, Křen, Prokeš, Vít, Sedláček, Lainka, Harmim.