Třinec – Litvínov 10:1 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 9:5 (kon.)
Zlín – Sparta 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 4:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
9:5 (3:4, 3:0, 3:1)
HC Energie Karlovy Vary
Středa 17.11.2010, 17:10Tipsport extraliga

59:51
    Vyloučeni Kumstát (KVA) a Macháček (MBL) - oba na 2 minuty za sekání.

55:14
    Vyloučen Zbyněk Hrdel (MBL) – 2 minuty za sekání

54:08
    Vrbata jel úplně sám na Sáblíka, nakonec ale zůstal puk jen ležet před brankou!

58:09
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Nebere to konce! ZBYNĚK HRDEL využívá dnešní očividnou slabinu Sáblíka – nad ramenem posílá puk do sítě! Asistence: Tomáš Nouza

52:34
    Josef Jindra (MBL) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl, Boleslav hraje 35 sekund ve třech

50:25
    MICHAL TVRDÍK posílá puk do klece nad Sáblíkovým ramenem. Bez asistence.

50:08
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Delší dobu se nám nic gólového nedělo a PETR KUMSTÁT si řekl, že s tím musí něco udělat. Hostujícímu celku to sice dost usnadnila nepřesně rozehrávající obrana domácích, i to se ale počítá. Asistence: Martin Zaťovič

47:12
    Domácí mají příležitost navýšit skóre, Martin Parýzek (KVA) sedí na 2 minuty za pozdražení

45:15
    Zaťovič sklepl puk za Valentova záda jednoznačně vysokou holí, sudí ani na vteřinu nezaváhal a gól neuznal - konec konců Zaťovič ani nevypadal, že by uznání čekal.

41:44
    Dej - zoufale se opírající o brankovou konstrukci - vystihuje náladu karlovarského týmu. Sudí totiž po první akci Boleslavi naznačil, že půjde volat video, ZDENĚK BAHENSKÝ se ale rozhodl, že bude lepší neponechat nic náhodě a dal "další" gól. Ten první nakonec rozhodčí neuznal, pravděpodobně šlo o tyčku.

32:56
    Energetici se pokoušeli o odpověď, z čehož vzešel faul Jindry (MBL), který fasuje 2 minuty za hákování.

31:48
    Další parádní gól! MAREK LOSKOT si díky vyhranému souboji u mantinelu vyjel před Sáblíka a poslal puk do branky někudy mezi tyčkou a betonem. Asistence: Lukáš Handlovský

25:42
    Gajovský mohl došťouchnout puk do odkryté klece, byl ale zcela očividně faulován. Martin Parýzek (KVA) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

22:58
    Používat slovo "neuvěřitelné" už začíná být otřepané, takže ho tentokrát přeskočím... Domácí celek vrací vedení na svou stranu, přesilovku využil TOMÁŠ DIVÍŠEK, puk dostal do sítě někudy pod Sáblíkem. Asistence: Boris Žabka

21:12
    Že bychom navázali na nasazený trend z první třetiny? DAVID VRBATA se probojoval až před Sáblíka, který si vyjel z branky až moc a boleslavský útočník tak zakončoval do prázdné klece. Asistence: Lukáš Pabiška

20:00
    Předpoklady se potvrdily, Schwarze nahradil Michal Valent.

18:41
    Tak to je skutečně neuvěřitelné! Energie nejenže stáhla tříbrankovou ztrátu, ona ještě otočila vývoj utkání ve svůj prospěch! Pech poslal výbornou přihrávku na DAVIDA HRUŠKU, který si následně poradil se Schwarzem. Asistence: Lukáš Pech

16:06
    Boleslav své vedení ztrácí! MILAN PROCHÁZKA kotouč podle všeho tečoval. Asistence: David Hruška, Lukáš Pech

11:37
    ŠKO-ENERGO Aréna zažívá jen těžko uvěřitelnou první třetinu - máme 12. minutu a už pět gólů na účtě. Schwarz přitom kapituloval za podobné situace jako v prvním případě - DAVID NOSEK opět střílel až od modré, trefil se přesně pod tyčku. Asistence: František Skuhravý

06:54
    Hosté přesilovku využívají a skóre se tak opět mění. Od modré čáry mířil přesně DAVID NOSEK. Asistence: Václav Skuhravý

06:29
    Esa Lehikoinen (MBL) - 2 minuty za nedovolené bránění.

06:02
    Hosté střídají brankáře, mezi tyče se místo Mensatora staví Lukáš Sáblík.

6:02
    Upřímně řečeno teď vůbec nevím, co se stalo. Jeden z karlovarských hráčů rozehrával zpoza své branky, nikdo z Boleslavských nebyl poblíž... Podle všeho rozehrávající hráč trefil hokejku Mensatora, který si tak puk srazil do branky sám. Každopádně gól je připsán TOMÁŠI NOUZOVI. Bez asistence.

05:01
    Neuvěřitelné! Kumstát to zkoušel dokonce nadvakrát, Schwarz jej pokaždé ve skluzu vychytal pravým betonem!

02:25
    Svěřenci trenéra Holaně předvádí drtivý nástup! Hosté jsou bezmocní, tentokrát nezvládli uhlídat průnik MARKA LOSKOTA, který se prohnal brankovištěm jako vítr. Asistence: Gajovský

01:27
    Domácí svůj nástup potvrzují, LUKÁŠ PABIŠKA se svým důrazem postaral o první gól utkání. Asistence: David Vrbata

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 2. Pabiška (Vrbata), 3. Loskot (Gajovský), 7. Nouza, 22. Vrbata (Pabiška), 23. Divíšek (Žabka), 32. Loskot (Handlovský), 42. Bahenský, 51. Tvrdík, 59. Hrdel (Nouza) - 7. Nosek (Skuhravý), 12. Nosek (Skuhravý), 17. Procházka (Hruška, Pech), 19. Hruška (Pech), 51. Kumstát (Zaťovič)

BK Mladá Boleslav: Schwarz (20. Valent) - Hay, Jindra, Marušák, Lehikoinen, Duben, Macháček, Žabka - Macho, Vrbata, Fabuš, Hrdel, Tvrdík, Bahenský, Nouza, Gajovský, Loskot, Handlovský, Divíšek, Pabiška, Boháč
    HC Energie Karlovy Vary: Mensator (7. Sáblík) - Nosek, Parýzek, Gřegořek, Čutta, Sloboda, Kokko, Dobroň - Melenovský, Hřebejk, Klíma, Procházka, Skladaný, Sailer, Zaťovič, Pech, Dej, Skuhravý, Hruška, Kumstát, Cyganov

Rozhodčí: Minář, Hradil - Hlavatý, Tošenovjan