Mladá Boleslav – Litvínov 2:0 (kon.) | Chomutov – Kadaň 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 3:4 (kon.)
Olomouc – Jihlava 3:2 (kon.) | Znojmo – Fehérvár 5:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 2:4 (kon.)
Jastrzębie – Šumperk 5:4 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 2:3 (po s.n.) | Písek – Crimmitschau 6:4 (kon.)
Most – Beroun 4:3 (kon.) | Sokolov – Klatovy 5:4 (kon.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 3:2 (kon.)
Benátky n/J – Litoměřice 5:1 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
3:4 (2:2, 1:1, 0:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Čtvrtek 01.09.2011, 17:30Přípravné zápasy

51:29
    Voj. Němec byl tvrdě atakován za Hrubcovou brankou a sudí trestá. Na trestnou lavici usedá Sedláček (TRE) za držení protihráče.

47:50
    Rozhodčí udělil 2 minuty za podražení Brožovi (TRE).

44:26
    Za hranicí pravidel si teď počínal Morava (HBR), který vyfasoval 2 minuty za sekání.

42:15
    Čech se dostal za havlíčkobrodskou obranu a tváří v tvář brankáři Nerudovi zkoušel blafák, ale zkušený muž v brodském brankovišti jeho úmysl vystihl a lehl si třebíčskému střelci do cesty. Na lavici hanby míří Poskočil (HBR) za hákování.

40:29
    Současně jsou na 2 minuty vyloučeni Vítek (TRE) za nedovolené bránění a Knotek (HBR) za hrubost. Hraje se 4 na 4.

28:47
    Domácí soubor má k dobru další přesilovou hru. Sekáním se prezentoval Kovalský (TRE)

26:01
    Bojovníci z Kotliny kombinovali v útočném postavení, jenže přišli o puk a hosté vyhodili. Navíc se po návratu do přesilovkového postavení provinili proti pravidlům 2 minuty si odsedí R. Vondráček (HBR) za hákování.

25:10
    V závěru přesilovky vypálil od modré čáry Dietz, ale gólman Suchan si vyjel z brankoviště a puk vyrazil do levého kruhu, odkud dorážel Kaut, jenže trefil stejnou část výstroje brodského maskovaného muže. Po přerušení hry bude za sekání bude pykat dvěma minutami Kovalský (TRE).

22:48
    Plný počet hráčů na ledové ploše moc dlouho nevydržel, za podražení vyfasoval od sudího 2 minuty za podražení Morava (HBR).

20:37
    Havlíčkův Brod si zahraje přesilovku, na trestnou lavici míří ke dvěma minutám za hákování Sedláček (TRE).

10:52
    Třebíčská přesilovka ale měla doslova jepičí život. Rebelové založili po zisku puku rychlý brejk, na jehož konci si pomohl nedovoleným bráněním Rangl (TRE). hraje se 4 na 4.

10:27
    Za hrubost putuje na lavici hanby ke dvěma minutám Meidl (HBR).

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 2. Rytnauer (Kostourek), 9. Polodna (Morava, Kostourek), 30. Kostourek (Voj. Němec) - 5. Burian (Ostřížek ), 17. Dočekal (Havran), 38. Sláma (Havran, Vítek), 42. Dolníček

HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Poskočil, Koma, Sova, Morava (C), Novotný, Pavlík, Protivný - Meidl, Vondráček, Knotek, Musil, Jonáš, Zábranský, Kostourek, Rytnauer, Hadrava, Semorád, Fiedler, Polodna, Voj. Němec.

SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Štefl) - Havran, Sedláček, Rangl, Sláma, Dietz, V. Brož, Pospíšil, M. Sobotka - Vítek, Dolníček (C), Dočekal, Burian, Ostřížek, T. Vondráček, Kovalský, Kaut, Heřman, Čech, Stejskal, Přibyl.

Rozhodčí: Doležal - Kukeně, Parýzek.