Šumperk – Jihlava 3:1 (kon.) | Kadaň – Beroun 2:4 (kon.) | Litoměřice – Olomouc 2:1 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Chomutov 5:4 (kon.) | Třebíč – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Písek – Most 5:4 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 5:2 (kon.)
IHC Králové Písek
5:4 (0:2, 3:2, 2:0)
HC Most
Sobota 17.09.2011, 17:301. liga (ČR)

Je dobojováno. Písek si po dnešním utkání připisuje první tři body do prvoligové tabulky. Především díky povedené třetí části, ve které se poprvé dostal do vedení, který si zároveň dokázal udržet do závěrečné sirény. Z Písku se s Vámi s přáním hezkého zbytku dnešného večera loučí Petr Košatka. (20:02:08)

60:00

59:33
    Puk ve středním pásmu.

59:12
    Hosté hrají bez gólmana.

58:44
    Nouzova střela těsně minula pravou tyč mostecké branky.

58:13
    Benda byl rozjetý na střídačku, obloučkem se ale vrátil zpět.

58:00
    Puk v rohu za píseckou brankou.

57:40
    Bělohlav byl faulován Apelisem a hosté budou hrát oslabení.

56:52
    Hosté se snaží pálit z jakékoliv pozice. Nyní si snahou vynutili vhazování před Přikrylem.

56:30
    Písek se ubránil a je kompletní. Hosté toho moc nevymysleli v průběhu přesilovky.

54:48
    Hosté jsou kompletní a začíná jim zkrácená přesilovka.

54:30
    Počet hráčů na ledě se srovná. Písecká lavička potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě.

53:33
    A opět. Nyní se podařilo vyvézt puk z pásma Martincovi.

53:18
    Hosté se osvobozují.

52:48
    Hostující Vrtek potrestán za sekání. Přesilovka pro Písek.

51:42
    Slavíček střílel a Přikryl si nechal puk pro sebe.

51:02
    Písek pomalu ale jistě začíná šetřit čas.

49:51
    Ofsajd na straně Mostu.

48:34
    Vaniš opět ohrozil hostující branku. Benda i tentokrát úspěšnější.

47:24
    Dlouhou chvíli se teď hrálo bez přerušení. Teprve nyní zazněl hvizd po ofsajdu na straně Písku.

45:42
    Vanišova střela končí v lapačce mosteckého brankáře.

44:38
    Písek právě vstřelil branku!

Písek jde poprvé v utkání do vedení. Autorem páté trefy je VOJTĚCH MRKVIČKA.

44:09

JINDŘICH KOTRLA se protáhnul kolem hostujícího obránce a zasunul puk mezi betony brankáře Bendy.

44:54
    Mužstvo Písku hraje v plném počtu.

43:55
    Kotouč v hostující brance, avšak Florián rozpažuje.

42:54
    Písek bude hrát ve třech. Kotrla dostává menší trest za zdržování hry.

42:15
    Ofsajd na straně mosteckého týmu.

42:04
    Polodna všem ujel v oslabení a nastřelil levou tyč Bendovy branky.

41:23
    Martin Parýzek potrestán za držení.

40:42
    Kotrla těsně přestřelil.

40:01

Druhá třetina je u konce. K vidění bylo celkem pět branek. Písek napřed srovnával na 2:2, poté na 3:3, přesto půjde do třetí třetiny s brankovou ztrátou. Třetí třetina začne přibližně v 19:22.

40:00

39:59
    Parýzkovu střelu od modré přetíná siréna.

39:10
    Vyloučení na straně mosteckého týmu. Lukáš Martinec potrestán za držení.

37:52
    Most právě vstřelil branku!

Hosté využívají třetí přesilovku. Křížný pas proměnil ve čtvrtou branku svého týmu z bezprostřední blízkost písecké branky GEORG MAVROJANIDIS. Asistence: Kamil Charousek.

36:58
    Přesilovka pro hosty.

35:45
    Mošovský přejel s pukem modrou čáru a následně pálil švihem. Benda přikryl puk rukavicí.

35:15
    A puk je nyní před druhou brankou a po Žejdlově pokusu se bude vhazovat před píseckou brankou.

34:57
    Písečtí jsou opět po vstřelené brance nastartovaní. Sujovu prudkou střelu Benda drží do přerušení.

34:06

Nouzovu přízemní střelu ztečoval do pravého horního růžku JINDŘICH KOTRLA. Asistence: Tomáš Nouza.

33:08
    Písek hraje v plném počtu.

32:00
    Mavrojanidis nedal. Přikryl vyráží puk betonem.

32:00
    Mavrojanidis pojede nájezd.

31:31
    Přikryl lehké nahození podržel do přerušení.

31:08
    Počet hráčů na ledě se srovná. Jindřich Kotrla potrestán za sekání.

30:30
    Vyloučení na straně hostujícího celku.

29:55

Všetečkovy chyby využívá LUKÁŠ ŽEJDL a bekhendovým zakončením rovněž překonává také brankáře Přikryla. Asistence: Georg Mavrojanidis, Bohumil Slavíček.

29:01
    Mrkvičkovu střelu z úhlu Benda raději přidržel.

28:48
    Hosté šikovně vyhazují, aby z toho nebyl icing.

28:02
    Kotouč opustil ledovou plochu a skončil někde v hledišti. Vhazování před mosteckou brankou.

27:39
    Vhazování před mosteckou brankou následuje po střele Špergera, kterou Benda chytá.

26:40
    Hosté se po delší chvíli probojovali s pukem do útoku, střela Žejdla je však sražena a končí vysoko v síti nad píseckou brankou.

26:12
    Nouza opět střílel. Také tentokrát Benda jeho pokus chytá.

25:32
    Písečtí jsou v tlaku. Benda se musel opět činit proti střele z Nouzovy hole.

25:10
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

24:27

Je vyrovnáno. Polodna našel před brankou osamoceného JAKUBA SUJU, který tváří v tvář Bendovi nájezd proměňuje ranou pod horní tyčku. Asistence: Stanislav Dvořák.

23:59

Využitá přesilovka domácích. Pěknou kombinaci proměňuje v první branku Písku v sezoně RADEK BĚLOHLAV. Asistence: Tomáš Nouza, Jan Kanov.

23:00
    Hosté se poměrně rychle osvobozují.

22:36
    Písečtí si zahrají početní výhodu. Vrtek potrestán za podražení.

22:02
    Obrovský závar před píseckou brankou. Teď měli domácí velké štěstí, kotouč poskakoval po brankové čáře a Přikryl neměl sebemenší tušení, kde se kus černé gumy nachází.

21:34
    Lukášova střela od modré čáry přistála v náruči hostujícího gólmana.

21:26
    Hosté jsou na začátku třetiny zatažení hluboko do obrany. Benda má další práci po střele Bělohlava. Vhazování před mosteckou brankou.

20:51
    Kotrla střílel švihem, Benda vyráží do rohu.

20:13
    Písečtí šli hned po buly dopředu. Benda drží puk do přerušení.

20:01

První třetina je u konce. Na začátku zápasu byli aktivnější domácí, hosté ale vzápětí dvakrát využili početní výhodu a dvoubrankový náskok si zatím drží i po dvaceti minutách. Uvidíme, co nabídne další průběh dnešního utkání. Prostřední část začne přibližně v 18:20.

20:00

19:38
    Nouzovu jedovatou střelu Benda ztečoval do sítě nad vlastní brankou.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

17:53
    Kuncl střílel od modré a Přikryl si nechal puk pro sebe. Píseckým se nedaří usadit se ve třetině soupeře.

17:36
    Hosté vyvezli puk do útočné třetiny, nakonec se přerušuje pro ofsajd.

17:16
    Přesilovka pro Písek.

16:47
    Nevídaně dlouho se teď hrálo bez přerušení. Teprve nyní zazněl hvizd pro icing hostujícího celku.

14:43
    Kotrla střílel skrz hostujícího beka, stejný pokus jen těsně minul levou tyč Bendovy branky.

14:19
    Vrtek zpracoval dlouhý pas a hnal se sám na branku, Přikryl jeho nájezd chytá.

13:54
    Další mostecké zakázané uvolnění.

13:43
    Hra se v těchto chvílích hodně přerušuje. Tentokrát se píská pro hostující zakázané uvolnění.

13:28
    Přechod do útočné třetiny dělá domácím vážně problém. Další ofsajd.

13:13
    Ofsajd Písku.

12:35
    Tlak Píseckých je patřičný, Benda ale zatím všechny snahy domácích úspěšně maří. V posledním případě vychytal Špergera.

11:41
    Přesilovka pro Písek. Hranáč podrazil za mosteckou brankou Mošovského.

10:01

Hosté opět trestají písecké vyloučení. Z mezikruží přidává druhou branku opět DANIEL KREJČÍ. Asistence: Dominik Adámek.

09:21
    Písečtí se po delší chvíli osvobodili.

08:19
    Další menší trest pro píseckou lavičku.

07:46

Hosté dva vyloučené hráče domácích trestají. Pěknou kombinaci završuje přízemní střelou k pravé tyči LUKÁŠ ŽEJDL. Asistence: Bohumil Slavíček, Georg Mavrojanidis.

07:20
    Všetečka vyhazuje kotouč, ale jenom do středního pásma.

07:13
    Přikryl lehké nahození chytá a vhazovat se bude před jeho brankou.

06:44
    Nouza alespoň na chvíli vymanil hosty ze třetiny.

06:22
    Písečtí budou hrát ve třech. Bělohlav si pomohl před vlastní brankou háčkem.

06:08
    A přesilovku si zahrají také hosté. Vojtěch Mrkvička potrestán za podražení.

06:01
    Hosté hrají v plném počtu.

05:52
    Ostrá střela Polodny od modré čáry končí v náruči mosteckého brankáře.

05:11
    Teprve nyní pálil z úhlu Šperger, Benda si prostor u levé tyče pohlídal.

05:00
    Zdlouhavá kombinace postrádá střelu.

04:01
    Přesilovka pro Písek. Bohumil Slavíček usedá k menšímu trestu za podražení.

03:31
    Nouza opět střílel. Tentokrát pálil po křižném pasu od Kotrly, Benda vytáhl famózní semafor.

03:00
    Střelu Nouzy Benda přidržel v lapačce.

02:55
    Písečtí jsou zatím houževnatější, dělá jim ale problém přesun do útočného pásma. Ofsajd.

01:40
    Suja tečoval puk těsně před Bendou, kotouč těsně minul pravou tyč.

01:17
    Bělohlav mohl útočit, neměl ale dostatečnou rychlost, tak jen nahodil kotouč do pásma.

00:22
    První útočné snažení hostů přerušeno pro ofsajd.

00:01

Hráči obou týmů jsou již na ledě.

IHC KOMTERM Písek: Přikryl (Sedláček) - Žovinec, Němeček, Všetečka, Kanov, Lukáč, Parýzek, Kolář - Nouza, Šperger, Kotrla - Polodna, Vaniš, Suja - Mošovský, Ferebauer, Kudrna - Eberle, Mrkvička, Bělohlav.

HC Most: Benda (Melichar) - Apelis, Charousek, Krejčí, Hranář, Kuncl, Martinec, Hanzl, Adámek - Ondráček, Vrtek, Havlíček - Žejdl, Slavíček, Mavrojanidis - Rudovský, Přeučil, Tauš - Borovanský, Bauer, Andres.

Rozhodčí: Florian.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 24. Bělohlav (Nouza, Kanov), 25. Suja (Polodna), 35. Kotrla (Nouza), 45. Kotrla, 45. Mrkvička - 8. Andres (Slavíček, Mavrojanidis), 11. Andres (Adámek), 30. Žejdl (Mavrojanidis, Slavíček), 38. Mavrojanidis (Charousek)

IHC Králové Písek: Přikryl (Sedláček) - Žovinec, Němeček, Všetečka, Kanov, Lukáč, Parýzek, Kolář - Nouza, Šperger, Kotrla - Polodna, Vaniš, Suja - Mošovský, Ferebauer, Kudrna - Eberle, Mrkvička, Bělohlav.
    HC Most: Benda (Melichar) - Apelis, Charousek, Krejčí, Hranáč, Kuncl, Martinec, Hanzl, Adámek - Ondráček, Vrtek, Havlíček - Žejdl, Slavíček, Mavrojanidis - Rudovský, Přeučil, Tauš - Borovanský, Bauer, Andres.

Rozhodčí: Florian