Děčín – Sokolov 7:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 3:4 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 2:3 (kon.)
Havířov – Prostějov 2:5 (kon.) | SHK Hodonín – Nymburk 7:2 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 5:1 (kon.)
Klatovy – Řisuty 1:5 (kon.) | Bílina – Lev Benešov 9:6 (kon.) | Nový Jičín – Karviná (Baník) 1:0 (kon.)
Jablonec n/N – Kobra 3:5 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
HK Opava
Sobota 17.09.2011, 17:002. liga skupina Východ

59:38
    Tomáš Grofek se dopouští podražení. Velká šance pro domácí na závěr třetiny.

55:57
    Zbytečný faul provedl ve středním pásmu Aleš Jurčík - 2 min. za nedovolené bránění. Hraje se 4 na 4.

55:25
    Poruba se dopouští obrovské chyby, když měla na ledě šest hráčů. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Mario Kalina. Přesilovka pro hosty.

49:16
    Vajda se natlačil před Šafránka, kde byl však samotným gólmanem faulován. Verdikt sudího Mrkvy zní podražení. Přesilovka pro Porubu.

42:40
    Radek Tůma vyhodil touš z obranného pásma mimo hrací plochu, což značí jediné, trest za zdržování hry. Přesilovka pro RT TORAX.

40:01
    Ještě po konci druhé třetiny došlo k trestu na straně Poruby. Na trestné lavici sedí Jan Kotásek. Přesilovka 5 na 3 pro hosty.

38:38
    Již při hře pět na pět ujížděl Mlýnek, mírným háčkem jej zastavil Jiří Šindelář a míří tak na trestnou lavici. Přesilovka pro hosty.

35:59
    A přesilovka 5 na 3 bude ještě delší. Na lavici hanby míří Aleš Jurčík - 2 min. za podražení.

35:06
    Aleš Jurčík před brankou fauloval, sudí Mrkva posílá Slezan do tří. Verdikt zní nedovolené bránění a 94 vteřin dvojnásobné přesilovky pro domácí.

34:40
    Bohumil Herman si odsedí 2 min. za napadení. Přesilovka pro RT TORAX.

31:39
    Ne na dlouho. Na lavici hanby míří další domácí hráč. Tentokrát Luděk Krayzel - 2 min. za hákování. Další početní výhoda pro Opavu.

29:25
    Na ledě vidíme emoce domácích hráčů. Po jednom ze střetů vylétla ruka hlavního sudího nahoru. Na trestnou lavici usedá Lukáš Vnenk - 2 min. za vysokou hůl. Za diskuse s hlavním sudím vyfasoval brankář Michal Gleich desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Přesilovka pro Slezan.

20:53
    Porubu čekají těžké chvíle. Na trestnou lavici míří Ondrej Piskura - 2 min. za držení protihráče. Přesilovka 5 na 3 pro hosty v délce 66 vteřin.

19:59
    Martin Mintěl zbytečně oslabuje domácí, když se dopustil vražení na hrazení. Ve druhé třetině se bude začínat při hře 4 na 4.

18:01
    Jaromír Bednárek opět míří na lavici hanby a opět za držení protihráče. Přesilovka pro RT TORAX.

14:52
    Radim Goláb usedá na lavici hanby - 2 min. za nedovolené bránění. Přesilovka pro Slezan.

3:23
    Domácí si za svou aktivitu vynutili faul. Na trestnou lavici usedá Jaromír Bednárek - 2 min. za držení protihráče.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 16. Krayzel, 37. Kalina (Pavlačka) - 29. Mlýnek (Tichý), 33. Černý (Polok, Kocián), 41. Grofek (Tichý)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Rudl) - Mintěl, Wolf R., Piskura, Goláb, Vnenk, Šindelář, Mládenka - Kotásek, Pavlačka, Chaloupka, Zuber, Zdráhal, Matějný, Kalina, Badžo, Baranyk, Vajda, Galgonek, Krayzel.
    HK Opava: Šafránek (Novák) - Bednárek, Faksa, Tichý, Tůma, Kukol, Jurčík, Mosler - Baďura, Měch, Herman, Polok, Pavelek, Kocián, Koschatzký, Wolf P., Černý, Grofek, Chalupa, Mlýnek.

Rozhodčí: Mrkva - Koliba, Mrákava