Olomouc – Zlín 3:1 (kon.) | Třinec – Vítkovice 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:2 (po s.n.)
Kometa Brno – Znojmo 6:2 (kon.) | Slavia – Kladno 5:2 (kon.) | Sparta – Motor ČB 5:0 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Pardubice – Jihlava 1:2 (kon.)
HC Kometa Brno
6:2 (2:1, 1:1, 3:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 17.09.2011, 12:30 • KAJOT Aréna • DHL Extraliga juniorů

59:34
    Kometa právě vstřelila branku!

A je tu ještě jedna branka. V oslabení ujel ADAM ZBOŘIL a už za modrou napřáhl. Trefil přesně podpaždí Pivrnce, jak se říká teploměr, a kotouč se dokutálel za brankovou čáru. Bez asistence.

58:01
    Ještě jednou vyloučení. Brněnský Jiří Kozák dostává dvě minuty za držení.

55:23
    Dlouho to však nevydrželo. Patrik Kovář dostává dvě minuty za sekání a Brno bude hrát přesilovku 4 na 3.

54:55
    Jan Hobza se opět pošťuchoval s Jakubem Novákem a oba si jdou znovu odsedět dvě minuty za hrubost. Novák však dostává navíc další dvě minuty a hraje se tak ve čtyřech.

54:08
    Adam Zbořil si pohybem vynutil faul. Milan Kastner dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

53:16
    Několik obrovských šancí měla Kometa. Novák a Kozák pálili v blízkosti Pivrnce o sto šest, jenže znojemský brankář předvedl pár výborných zákroků.

50:17
    Za sekání si půjde na dvě minuty odpočinot znojemský Marek Špaček.

49:25
    Jan Káňa napřáhl v levém kruhu a svou jedovatou střelou málem přepůlil břevno branky v Kajot Areně.

47:16

Pro Znojmo to už nevypadá dobře. Chvíli po konci přesilovky totiž Wasserbauer našel před brankou volného JIŘÍHO KOZÁKA, který z voleje vsítil svůj druhý gól ve třetí třetině. Asistence: Jan Wasserbauer.

45:02
    Po Kozákově střele mohl dorážet do prázdné Wasserbauer ovšem byl faulován Markem Špačkem, který dostává dvě minuty za krosček.

42:34
    Jakub Novák si sám před brankou mohl vybrat místo, kam pošle puk. Nakonec však přebral a poslal kotouč nad branku.

41:39

Slovo zatím v přechozím příspěvku bylo důležité. Zemánek totiž našel mezi kruhy volného JIŘÍHO KOZÁKA, který počkal na Pivrncův pohyb a neomylně poslal kotouč do ,,vinglu". Asistence: Jiří Zemánek, Lukáš Hnilička.

38:49
    Novák a Videlka se pošťuchovali před znojemskou brankou a oba dostávájí dvě minuty za hrubost.

38:08
    Zemánek byl blízko hattricku ale před prázdnoui brankou mu sjel kotouč z čepele.

37:14
    Znojmo jde do tří. Adama Zbořila fauloval v dobré šanci Tomáš Latner. Brno bude hrát přes minutu dvojnásobnou přesilovku.

36:34
    Radek Janoušek (ZNO) - 2 minuty za hákování.

34:43
    Po Kastnerově ráně puk poskakoval velmi nebezpečně v brankovišti Brna. Nakonec kotouč přeci jen odpálil jeden z brněnských beků.

33:05
    Štěpán Koukal (KOM) dostává od rozhodčího Doležela dvě minuty za podražení.

32:18
    Křivohlávek se zprava natlačil před branku hostí a Pivrnec asi ani něvěděl jak vytěsnil betony jeho střelu z blízka.

31:13
    Další velká mlýnice před Pivrncem brankou neskončila byť Lukáš Hnilička byl hodně důrazný.

29:24
    Kometa může ještě zvýšit svůj náskok. Lukáš Nováček dostává dvě minuty za sekání.

28:23

Brno trestá faul na Fuska. Lukáš Hnilička projel celé hřiště a zblízka neprotlačil puk za Pivrnce. Dříve než Znojemští se však ke kotouči dostal JIŘÍ ZEMÁNEK a již podruhé v zápase procedil puk za brankovu čáru. Asistence: Lukáš Hnilička, Jan Káňa.

27:06
    Jakub Fusek dostal loktem do hlavy a leží ve velmi nehokejové pozici. Faulující Jakub Nováček dostal trest pouze na dvě minuty, což se velmi nelíbí domácí střídačce.

26:03
    David Videlka ujel domácím bekům a vypálil, jenže Zelenka vytáhl efektní semafor a puk ukryl v lapačce.

21:13
    Orli právě vstřelili branku!

Krásnou brankou srovnávají Orli krok. DAVID VIDELKA projel při signalizované výhodě celou útočnou třetinou a bekhendovou kličkou zmátl Zelenku, pod nímž poslal puk do branky. Asistence: Marek Špaček.

20:17
    Latnerova ostrá rána cinkla o břevno a vyletěla do ochranné sítě za brankou Komety.

19:25
    Fúzik a Hnilička nepřekonali Pivrnce z pár centimetrů. Beton znojemského gólmana byl tentokrát pevný.

15:20
    Jan Křivohlávek (KOM) vyhodil puk mimo hřiště a dostává dvě minuty.

14:29
    Wasserbauer vyzval dvakrát po sobě ke skórování Kozáka, který obě šance trestuhodně spálil.

10:39

Brno se podruhé ujímá vedení. Jan Wasserbauer si za brankou počkal na přijíždějícího JAKUBA FUSKA, který se štěstím propasíroval puk Pivrnce. Asistence: Jan Wasserbauer.

7:11

Znojmo vyrovnává velmi podobným způsobem, jakým skórovala Kometa. V mlýnici před Zelenkou našel puk JAKUB ZIKA a došťoural jej do domácí svatyně. Bez asistence.

5:52

Sporným gólem jde Kometa do vedení. Před Pivrncem se strhla po Fúzikově ráně neuvěřitelná mela, ve které dotlačil puk i s gólmanem do branky JIŘÍ ZEMÁNEK. Hráči Znojma s uznáním branky nesouhlasí, ale rozhodčí má jasno. Asistence: Jakub Fúzik.

4:43
    Maša našel před brankou osamoceného Zbořila, ale Pivrnec se stihl bleskurychle přemístit a betonem vykopnout puk.

1:06
    Prvním vyloučeným je znojemský Jiří Tichý, který dostává dvě minuty za hákování.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 6. Zemánek (Fúzik), 11. Fusek (Wasserbauer), 29. Zemánek (Hnilička, Káňa), 42. Kozák (Zemánek, Hnilička), 48. Kozák (Wasserbauer), 60. Zbořil - 8. Zika, 22. Videlka (Špaček)

HC Kometa Brno: Zelenka (Barus) - Dujsík, Peslar, Koukal, Šidák, Dittrich, Bilčík (C) - Fusek, Wasserbauer, Hnilička, Křivohlávek, Pospíšil, Crhák, Zemánek, Kozák, Zbořil A., Fúzik, Novák J., Maša, Káňa
    HC LERAM Orli Znojmo: Pivrnec (Kuchař) - Bukáček, Kovář, Tichý, Latner, Hobza, Pražák - Novák P., Mikulášek, Janoušek, Nahodil, Špaček, Telesz, Pelikán, Zika (C), Kastner, Videlka, Nováček

Rozhodčí: Doležel - Musil, Černý