Chomutov – HC Litvínov 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 2:3 (kon.) | Jihlava – Vsetín 2:3 (kon.)
Sparta – K. Vary 5:2 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 8:4 (kon.) | Písek – Liberec 2:6 (kon.)
Vítkovice – Zlín 3:2 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 1:3 (kon.) | PZ Kladno – Plzeň 2:5 (kon.)
Olomouc – Třinec 1:9 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 2:3 (kon.) | Slavia – HC Kladno 1:4 (kon.)
Piráti Chomutov
9:1 (5:1, 1:0,3:0)
HC Litvínov
Sobota 17.09.2011, 12:00 • Zimní stadion Chomutov • Extraliga staršího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Piráti Chomutov: Dvořák - Havel, Hlava N., Jäger, Fronk, Václavíček, Kämpf, Souček, Šmíd, Drobný, Černý, Tejnor, Cestr, Zezula, Kaše, Huňady, Hejcman, Szathmáry, Chrpa

HC Litvínov: Soukup - Wiedemann, Řezníček, Kučera, Šesták, Opatrný, Mical, Svoboda, Štěpka, Baránek, Šimeček, Kuchař, Fučík, Cvrk, Sýkora, Válek, Ujfaluši, Šefl, Malík, Čeřovský

Rozhodčí: Plachý - Ruchař, Zajíc.

00:01

00:40
    Chomutovští se hned od začátku usazují v útočném pásmu.

01:33
    Černý zkusil pozornost litvínovského gólmana střelou od modré, neuspěl.

02:28
    Piráti právě vstřelili branku!
    Signalizované vyloučení se ruší a Piráti se radují. Z kruhu vystřelil ZEZULA a hostující gólman neutlumil kotouč. Asistence: Chrpa.

02:37
    Hned po vhazování na středovém kruhu se vydal chomutovský útok kupředu a prostřelil nevěřícího gólmana. Asistence: Hejcman, Tejnor.

04:38
    Piráti začali velice aktivně a odměnou jim je dvoubrankové vedení. Momentálně se snaží něco vymyslet i Litvínov. Hezkou střelu na pravý beton vyslal Cvrk, Dvořák ale puk vytěsnil mimo svou branku.

05:50
    Piráti teď mají jednoznačnou převahu a drží svého soupeře před jeho brankou.

06:10
    Výborně teď nadvakrát zasáhl Dvořák. Nejprve zlikvidoval střelu z otočky a následně si poradil i se střelou z mezikruží.

06:21
    Opět vyloučení na straně Litvínova. Dvě minuty za napadení dostává Cvrk. Následně dostává i deset minut za nesportovní chování.

06:57
    Dvě minuty za hákování vyfasoval i chomutovský Huňady.

08:36
    Hosté hrají v plném počtu a nedaří se jim přejít přes modrou čáru.

08:57
    Hraje se pět na pět.

09:30
    Velkou šanci měl Fronk, když stál před gólmanem a nedokázal ho prostřelit.

10:26
    Robert Kaše nahodil puk od modré a Soukup s tím měl až překvapivě velké potíže. Nakonec přikrývá puk.

11:32
    Velký boj o útočné pásmo Chomutova u modré čáry nakonec lépe vyznívá pro Chomutov a opět se usazuje.

12:22
    Piráti zatím výborně brání svou modrou čáru a Litvínov má potíže ohrozit chomutovskou branku.

12:55
    Nejprve nastřelil KAŠE tyč. Puk se odrazil před branku a ten nadvakrát uklidil puk za Soukupova záda. Asistence: Hlava N., Kämpf

13:26
    Litvínov právě vstřelil branku! Prosazuje se i Litvínov, když VÁLEK přesně zamířil svou střelu do odkrytého místa branky Dvořáka. Asistence: Wiedemann.

13:50
    Střelecká kanonáda pokračuje. Krásnou střelou do horní části branky předvedl HEJCMAN. Střela nebyla jednoduchá, byla z velkého úhlu. Asistence: Fronk.

15:05
    Zakázané uvolnění střídá zakázané uvolnění a vypadá to, že po střeleckých žních teď hráči odpočívají.

16:00
    Svoboda teď předvedl nešetrný zákrok. Dvě minuty za úder loktem.

16:48
    Nádherná souhra končí brankou do prázdné klece. HLAVA N. krásně uklidil, po sérii přihrávek, kotouč za bezmocného Soukupa. Asistence: Kämpf, Kaše O..

17:23
    Jiří Fronk byl sám mezi kruhy a mířil do pravého růžku. Střela ale nebyla ideální a Soukup chytá.

19:30
    Další tyčka. Tentokrát ze Zezulovy hokejky.

20:00

20:01

21:23
    Litvínovští nastřelili z velkého úhlu tyčku Dvořákovy branky. Následně otestoval kvalitu břevna i Hlava N.

22:20
    Litvínov působí odevzdaným dojmem a nedaří se mu založit útok.

23:06
    Přečíslení tří proti jednomu nedokázali hokejisté Litvínova proměnit. Nerozuměli si v přihrávce.

25:08
    Další přečíslení Litvínova končí kotoučem za brankou. Obrana Chomutova napravila zaváhání ve střední třetině.

26:35
    Kaše se chtěl prokličkovat útočným pásmem. Na poslední chvíli mu v tom zabránil Štěpka.

27:40
    Piráti posílají na Klečka jeden puk za druhým. Žádný ale až k němu nedoputoval.

27:50
    Dvě minuty za podražení dostává Havel.

28:27
    Dvořák včas sklapl své betony a zabránil tak puku v cestě za brankovou čáru.

29:07
    Mical velice agresivně bojoval před brankou Dvořáka. Ten si pohlídal puk a na trestnou lavici míří dvojice Souček a Mical na dvě minuty za hrubost. Pošťuchování nebylo tolerováno.

29:50

30:26
    Chrpa krásně vystřelil dvacet centimetrů nad ledem. Klečka ale několikrát zachraňuje Litvínov před šestým gólem.

31:22
    Wiedemann dostává dvě minuty za hákování.

31:52
    Chomutovští mají ještě minutu a půl přesilovou hru a jsou usazeni v útočném pásmu.

32:53
    Litvínov zatím dobře brání Piráty v jejich výpadech. Nakonec skokem před brankoviště chytá puk Klečka.

33:47
    Výborně teď vypomohl Dvořák obraně, když vyjel na kruh a rozehrál puk před dotírajícím útočníkem.

34:53
    Dvě minuty za držení pro Tejnora.

36:53
    Chomutov hraje v plném počtu.

37:14
    Dvě minuty za nedovolené bránění pro Cvrka.

37:18
    Nádherná křižná přihrávka Tejnora na FRONKA, který už s uklizením puku do sítě neměl problém. Asistence: Tejnor, Hejcman.

37:50
    Dvě minuty za podražení pro Micala.

39:00
    Hejcman se cpal před gólmana, udělal kličku, ale zakončení už nebylo tak přesné.

40:00

40:00
    Vyloučen Mical na dvě minuty za hrubost. Z Pirátů je to Tejnor za držení protihráče.

40:01

40:24
    Hned první střela třetiny končí za zády Klečka. Krásná HUŇADYHO střela mezi kruhy. Asistence: Szathmáry.

Dnešní utkání sleduje 111 diváků.

42:00
    Oba týmy hrají v plném počtu.

43:21
    Tejnor teď výborně odzbrojil útočícího Micala. Jel by sám na gólmana Dvořáka.

45:00
    Hlava N. mohl přidat osmou branku, avšak trefil pouze chrániče jednoho z obránců.

48:29
    Hraje se převážně ve středním pásmu. Piráti nemají dost a snaží se přidat další branku. Naopak se k puku dostal Litvínov, nevyzrál ale na výborně chytajícího Dvořáka.

48:29
    Szathmáry dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

51:00
    Souček prověřil pozornost Klečka od modré. Ten puk schovává v lapačce.

52:25
    Šmíd výborně v obraně a posílá kotouč mimo třetinu.

52:57
    Dvě minuty za vražení na hrazení pro Szathmáryho.

54:00
    Kaše dělá velké problémy Litvínovu v rozehrávce přesilové akce. Následně ze strany hezky vystřelil Zezula. Klečko ale předvedl hezký semafor.

54:43
    Krásná střela pod lapačku HEJCMANA končí za zády Klečka. Branka v oslabení. Asistence: Tejnor, Cestr.

55:39
    Dvě minuty za hákování dostává Ujfaluši.

56:20
    Mical se protáhl mezi obránci. Jel sám na Dvořáka, ale netrefil branku.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

59:06
    Huňady se ještě snažil přidat devátou branku. Trefil ale jen náruč Klečka.

59:32
    Litvínov už jen dohrává zápas a devátou branku si připisuje KÄMPF.Asistence: Kaše O..

60:00
    Konec zápasu. (14:06:57)

Jakub Novák

Branky a nahrávky: 3. Zezula (Chrpa), 3. Fronk (Hejcman, Tejnor), 13. Kaše O. (Hlava N., Kämpf), 14. Hejcman (Fronk), 17. Hlava N. (Kämpf, Kaše O.), 38. Fronk (Tejnor, Hejcman), 41. Huňady (Szathmáry), 55. Hejcman (Tejnor, Cestr), 60. Kämpf (Kaše O.) - 14. Válek (Wiedemann)

HC Litvínov: Soukup (Klečka - od 20.minuty) - Wiedemann, Řezníček, Kučera, Šesták, Opatrný, Mical, Svoboda, Štěpka, Baránek, Šimeček, Kuchař, Fučík, Cvrk, Sýkora, Válek, Ujfaluši, Šefl, Malík, Čeřovský

Rozhodčí: Plachý - Ruchař, Zajíc