Beroun – Havlíčkův Brod 2:1 (po s.n.) | Benátky n/J – Jihlava 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 2:7 (kon.)
Olomouc – Chomutov 3:1 (kon.) | Kadaň – Písek 4:2 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:2 (kon.)
Most – Šumperk 5:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:7 (1:3, 0:4, 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 28.09.2011, 18:001. liga (ČR)

54:37
    Světlé chvilky v této chvíli prožívá čtvrtá formace východočeského celku. Jan Berger byl podražen Davidem Ludvíkem, za což si ústecký hráč vysloužil dvě minuty od hlavního arbitra.

46:05
    Poměr sil na ledě se však vyrovná. Tlak hradeckých hokejistů přerušil sám Ladislav Jindřich a putuje na trestnou lavici za vysokou hůl.

45:49
    Jiří Kučný ztratil po jednom ze soubojů přilbu a podle hlavního sudího se zapojil do hry. Lavičce hostujícího celku se to pochopitelně nelíbí, ale následuje menší trest právě pro Kučného za nedovolenou výstroj.

42:41
    Hosté si však hru v pěti neužili dlouho. Jiří Kučný putuje za katr na dvě minuty za hákování.

39:14
    Ústí se však bude muset bránit. Dvě minuty za držení dostává Jiří Zeman. Na obrat skóre dnešního zápasu to už ale opravdu není.

34:48
    Ústí nad Labem má možnost zvýšit své vedení. Vyloučen je totiž Jiří Kadlec na dvě minuty za hákování.

23:08
    Hradec bude mít k dispozici početní výhodu. Milan Vobořil si půjde popřemýšlet k trestoměřičům, když se provinil hákováním.

10:11
    Ústí se bude muset bránit a svěřenci trenéra Jiřího Mičky dostávají další příležitost ke snížení stavu zápasu. Zchladit hlavu si půjde na dvě minuty Jakub Lev, ten totiž držel protihráče.

7:35
    Hradečtí se však budou muset bránit. Za katr totiž usedá Václav Čížek za hákování.

2:08
    Domácí mají příležitost odpovědět stejnou mincí, na trestnou lavici totiž putuje Milan Vobořil, jenž se provinil sekáním.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 7. Vágner (Moskal, Budínský), 49. Berger (Kubica, Macháň) - 2. Zeman (Ludvík), 2. Pajič (Gureň, Kučný), 6. Sklenička (Třetina, Alinč), 27. Kučný (Lev, Rod), 37. Šagát (Roubík, Ludvík), 38. Kovář (Kučný, Gureň), 39. Třetina (Rod, Zeman)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Blažek) - Čížek, Karlíček, Poživil O., Vágner, Chmelíř, Zdráhal, Čáp, Hendrich - Jindřich, Brož, Kadlec - Budínský, Koudelka, Moskal - Kubeš, Tvrdík, Látal - Berger, Macháň, Kubica
    HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Petrásek) - Poživil L., Sklenička, Klobouček "C", Zeman, Gureň, Kučný, Vobořil, Boháč - Pazourek, Alinč, Třetina - Ludvík, Roubík, Šagát - Boháč, Pajič, Kovář - Rod, Handlovský, Lev

Rozhodčí: Jeřábek ml. - Jureček, Rychlý