Olomouc – Litoměřice 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Třebíč 3:2 (po pr.) | Benátky n/J – Ústí n/L 2:3 (kon.)
Jihlava – Šumperk 7:3 (kon.) | Beroun – Kadaň 5:3 (kon.) | Chomutov – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.)
Most – Písek 3:4 (po pr.)
Královští lvi Hradec Králové
3:2 (0:0, 2:0, 0:2 - 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 22.10.2011, 17:001. liga (ČR)

62:21
    A také je od něj teď dál. Marek Laš totiž zasáhl vysokou holí do obličeje Michala Tvrdíka a domácí mají výhodnou přesilovku 4 na 3!

53:48
    Domácí tým jde na přesilovku. Vyloučeným je Marek Laš za sekání.

47:45
    Ale poměr hráčů na ledě se vyrovná. Martin Čech (TRE) putuje za katr za hákování.

47:31
    A znovu je tu fatální hradecké selhání. Lukáš Chmelíř poslal kotouč mezi diváky, čímž nabízí hostům další přesilovku.

41:09
    Tak to je neuvěřitelné. Ten samý prohřešek následuje hned vzápětí a znovu je to na hradecké straně, konkrétně se provinil Patrik Moskal. Dlouhá přesilovka 5 na 3 pro hosty!

40:46
    Luděk Brož poslal puk bekhendem z obranného pásma mimo kluziště a to znamená jediné - přesilovku pro Třebíč.

37:38
    Poměr hráčů na ledě se na chvilku srovná. Tomáš Kaut (TRE) si odpočine na dvě minuty za hákování.

35:44
    Ondřej Látal (HKR) putuje na trestnou lavici za držení protihráče.

23:02
    Jan Berger (HKR) si vysloužil dvě minuty za faul loktem. Hosté mají šanci něco udělat s nudným průběhem utkání.

5:42
    Také Hradečtí si zahrají početní výhodu. David Rangl dostává dvě minuty za podražení.

1:21
    Ladislav Jindřich (HKR) - 2 minuty za napadení.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 29. Kadlec (Brož), 40. Kubeš (Čížek, Moskal), 65. Moskal (Vágner, Tvrdík) - 43. Rangl (Sláma, Dolníček), 46. Dolníček (Laš, Heřman)

Královští lvi Hradec Králové: Koutský (J. Čech) - Karlíček, Čížek, Vágner, Poživil, Hendrich, Chmelíř, Čáp - Kadlec, L. Brož, Kubeš - Moskal, Koudelka, Tvrdík - Látal, Šimoníček, Jindřich - Kubica, Macháň, Berger - Valášek. Trenér: Jiří Mička.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Wolf) - Rangl, Kania, Kadela, Valenta, V. Brož, Dietz, Sláma - Dočekal, Dolníček "C", Laš - Heřman, Kaut, Burian - Kovalský, Stejskal, M. Čech - Vondráček, Vítek, Přibyl. Trenér: Kamil Pokorný.

Rozhodčí: Kubeš - Guth, Rittich.