Slavia – Plzeň 0:3 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 4:3 (kon.) | Sparta – Motor ČB 2:3 (po s.n.)
Liberec – Zlín 2:1 (po pr.) | Litvínov – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Kladno – Třinec 2:6 (kon.)
Pardubice – Kometa Brno 3:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
HC Kometa Brno
Neděle 06.11.2011, 18:30 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

59:35
    Všem snahám hostů je konec. Domácí tým se totiž dostal z obranného pásma a navíc si zahraje přesilovou hru. Za nedovolené bránění je vyloučen Jan Švrček.

59:20
    Čermák po ráně od modré doráží, ale výborně zasahuje Růžička, který vyráží pravým betonem!

59:15
    A zkusí to v šesti mužích na ledě s Trvajem na střídačce.

55:11
    Přesilovka pro Kometu. Dvě minuty dostává Casey Borer za hákování.

49:30
    Bartek našel v dobré pozici Kousala, ale ten zakončuje pouze do Trvaje. Domácí útočník byl ale faulován, a tak tu máme přesilovou hru pro Pardubice. Za nedovolené bránění je vyloučen Jan Švrček.

49:09
    Znovu výborný Pavel Brendl. Ten i přes svou nevýhodnou pozici nahrál v sedě před branku, kde si sjížděl Kolář I. Domácí forvard pálí do levé tyče!

45:35
    Přesilovka pro domácí tým. Dvě minuty za podražení dostává Jakub Koreis.

41:02
    Velká šance domácího celku! Brendl si v útočném pásmu výborně udělal prostor a odtlačil Valacha. Z rohu kluziště se dral před Trvaje, který nejprve jeho blafák vyrazil, ale s následnou pomalou dorážkou musela hostujícímu brankáři pomoci pravá tyč!

38:14
    Nyní již velké nebezpečí ze strany hostů nehrozí. Na dvě minuty je totiž za držení hole vyloučen Tomáš Žižka.

36:56
    Žižkův pokus od modré Růžičky pouze vyrazil a hostující bek si jel pro ránu druhou. Ta mu sice ideálně nesedla, ale odráží se od pravé tyče mimo!

36:32
    A pro domácí se situace komplikuje. Za zdržování hry je vyloučen Petr Koukal, což znamená velmi dlouho přesilovku pěti proti třem.

36:27
    Za podražení Coreyho Elkinse si hosté v závěru druhé třetiny zahrají přesilovou hru.

35:01
    V brejku ujížděl sám na Trvaj Koukal, ale svoje zakončení posílá pouze do hostujícího brankáře. Prudká rána končí na pravém betonu.

33:26
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A ta je využita bleskově! Borer posunul v mezikruží puk na volného PAVLA BRENDLA, který utěšenou dělovkou prostřeluje k pravé tyči se natahujícího Jiřího Trvaje v brance Komety. Asistence: Casey Borer a Jan Kolář II.

33:06
    A posléze si zahraje přesilovku. Jaroslav Svoboda dostává za sekání dvě minuty.

30:54
    Výborně vyhrané vhazování dostalo do palebné pozice Jakuba Svobodu, který ale sám před Růžičkou pálí pouze do lapačky domácího brankáře!

30:49
    Přesilovka pro hosty. Na dvě minuty půjde Corey Elkins, který dostává dvě minuty za podražení.

28:25
    Přesilová hra pro domácí tým. Za napadení je vyloučen Jakub Svoboda.

24:57
    Přesilovka pro domácí. Robert Petrovický dostává dvě minuty za sekání.

24:54
    Pěknou akci domácích od pravého mantinelu navezl do útočného pásma Koukal, který ještě předložil na levé křídlo, kde jel Brendl, jenže domácí útočník ve velké šanci míří nad!

22:40
    Domácí tým jde do vedení 2:1. Elkins nastřelil z mezikruží puk na branku hostů, puk se od brusle Sima odrazil znovu na hůl COREYHO ELKINSE, který se již na druhý pokus trefil ideálně, když ranou k pravé tyči překonává Trvaje v brance Komety. Asistence: Jonathan Sim.

19:07
    Kometa právě vstřelila branku!
    Hosté v závěru první třetiny vyrovnávají stav. Po závaru před Růžičkou nejprve pálil Malec, ale domácí brankář ještě stačil vyrazit. Na dorážku LEOŠE ČERMÁKA už však v leže nestačil a Kometa srovnává na 1:1. Asistence: Tomáš Malec a Radek Dlouhý.

14:14
    Na dvě minuty odchází za držení protihráče Marek Drtina.

07:34
    Přesilovka pro domácí tým. Dvě minuty za hákování dostává Jan Švrček.

02:00
    Ale do vedení jde tým Pardubic! Rychlá akce domácích se přes Brendla dostala na levé křídlo, ze kterého zkusil štěstí táhlou ranou COREY ELKINS a uspěl. Rána prošla mezi betony Trvaje do branky Brna. Asistence: Pavel Brendl.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 2. Elkins (Brendl), 23. Elkins (Sim), 34. Brendl (Borer, Kolář II) - 20. Čermák (Malec, Dlouhý)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) – Sičák, Kolář II, Píša, Kočí, Benák, Drtina, Borer – Kolář I, Koukal, Nosek – Bartek, Kousal, Buchtele – Sim, Elkins, Brendl – Radil, Nahodil, Rákos – T. Zohorna .

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina

HC Kometa Brno: Trvaj (Hovi) – Švrček, Žižka, Kováčik, Valach, Malec, Kempný, Ostrčil – Pospíšil, Petrovický, Hubáček – Jar. Svoboda, Čermák, Dlouhý – Erat, Jankovič, Podkonický – H. Zohorna, Koreis, Jak. Svoboda – Křivohlávek.

Trenéři: Zdeněk Venera a Lubomír Oslizlo

Rozhodčí: Husička, Jeřábek - Bádal, Pouzar