Znojmo – Moser Medical Graz 99ers 0:3 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
0:3 (-:-, -:-, -:-)
Moser Medical Graz 99ers
Neděle 06.11.2011, 17:30 • Znojemský zimní stadion • bet-at-home ICE Hockey League

55:43
    Graz právě vstřelil branku!
    Po vynikající kombinaci dostal puk na hůl BRETT LYSAK, který zakončoval do prázdné brány. Asistence: Toni Dahlman, Zdeněk Blatný.

50:49
    Vyloučen Podešva (ZNO) - pětiminutový trest plus do konce utkání za vražení na hrazení.

45:55
    Vyloučen Lembacher (GRA) - dvě minuty za držení.

Trenér domácích byl vykázán před třetí třetinou vykázán ze střídačky.

41:25
    Vyloučen Bisaillon (GRA) - 2+2 minuty. První za podražení a druhé dvě minuty za hrubost.

39:41
    Vyloučen Hranáč (ZNO) - dvě minuty za hrubost.

37:41
    Vyloučen Lattner (ZNO) - dvě minuty za podražení. Domácí fanoušci hlasitě protestují a házejí předměty na led.

36:49
    Pucher s Hamanem se dostali do úniku, ale Haman netrefil bránu!

36:38
    Vyloučen Stehlík (ZNO) a Lefebvre (GRA) - oba 2+2+10 minut za hrubost. A současně Kanko (ZNO) - dvě minuty za vražení.

36:38
    Stehlík se pere s Lefebvrem.

36:38
    Na ledě je bitka!

29:33
    Vyloučen Bisaillon (GRA) - dvě minuty za držení.

29:27
    Výhoda domácích.

27:42
    Puk u mantinelu vybojoval Blatný a přihrál jej BRETTU LYSAKOVI, který ležícího Landsmana snadno přehodil. Asistence: Zdeněk Blatný, Cole Jarett.

27:03
    Vyloučen Hranáč (ZNO) - dvě minuty za podražení. Pokračuje se 3/4.

26:41
    Vyloučen Jarůšek (ZNO) - dvě minuty za držení a současně vyloučen Lange (GRA) - nedovolené bránění.

24:31
    Vyloučen Reinthaler (GRA) - dvě minuty za nedovolené bránění.

13:19
    Klimbacher trefil břevno!

7:45
    Graz se dostal před Landsmana a celá domácí obrana byla před bránou. Zapomněla ale na KRISTOFA REINTHALERA, který odražený puk střelil do prázdné brány. Bez asistence.

2:14
    Vyloučen Blatný (GRA) - 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

1:37
    Hájek (ZNO) - vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 8. Reinthaler, 28. Lysak (Blatný, Jarett), 56. Lysak (Dahlman, Blatný)

HC LERAM Orli Znojmo: Landsman (Kacetl) - Stehlík, Škadra, Hranáč, Štach, Hájek, Vosátko, Bořuta, Pláněk - Lattner, Šeda, Kanko - Jarůšek, Pucher, Havlík - Staněk, Haman, Komínek - Trojan, Říha, Podešva.
    Moser Medical Graz 99ers: Weinhandl (Konovalov) - Van Ballegooie, Klimbacher, Jarett, Lembacher, Reinthaler, Bisaillon - Dahlman, Blatný, Lysak - Lefebvre, Latendresse, Harand - Busque, Lange, Iberer - Wilfan, Moderer, Ganahl.

Rozhodčí: Erd, Fussi - Smeibidlo, Trattning