Vsetín – Prostějov 3:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec 12:2 (kon.) | Hr. Králové – Kolín 3:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
SC Marimex Kolín
Neděle 06.11.2011, 16:00Liga juniorů

59:39
    Adam Kuzďas se pustil do křížku s Martinem Wszolkem a oba kohouti dostávají dvě minuty za hrubost.

54:07
    Daniel Šebek nechtěně, ale přece zasáhnul vysokou holí Lukáše Karlíka. To budou horké dvě minuty pro Kolín! Pokud vůbec Šebek na trestné vydrží...

50:52
    Hradec jde do čtyř. Lukáš Zet se provinil hrubostí a odsedí si dvě minuty.

38:06
    S tím souvisí i trest pro Víta Hradeckého (HKR) na dvě minuty za podražení.

23:44
    Dominik Výborný (KOL) na poslední chvíli zablokoval hůl dorážejícímu Danielu Filipovi a po zásluze je potrestán. Dvě minuty za hákování.

20:00
    Souběžně se sirénou je ještě vyloučen Daniel Šebek (KOL) za sekání. Druhou třetinu tak odstartují oba týmy ve čtyřech.

18:22
    Martin Knotek (HKR) neúmyslně podrazil jednoho ze soupeřů a odchází na trestnou.

11:11
    Hradec momentálně přebírá taktovku zápasu a navíc bude mít k dispozici přesilovku. Dominik Zumr (KOL) pyká za nedovolené bránění.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 9. Ropický (Zítka), 56. Wszolek (Karlík, Procházka), 60. Moučka (Ondra) - 2. Vágner (Martinek)

Královští lvi Hradec Králové: Sejpal (Šivel) - Karlík, Voženílek, Bujňák "C", Kováč, Vaněk, Pilař, Chaloupka, Zet - Wszolek, D. Filip, Moučka - Barbora, Hradecký, Ondra - Zítka, Ropický, Knotek - O. Vlček, Nový, Procházka. Trenér: Miloš Říha ml.
    SC Marimex Kolín: Moravec (Hermann) - Svoboda, Špringl, Výborný, Martinek, Topol, Kuzďas - Zumr, Šebek, Ježek - Skalník, Šafránek, Vágner "C" - Kadlec, Flídr, T. Filip. Trenér: Václav Rác.