SHK Hodonín – Nymburk 7:0 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 6:4 (kon.)
Opava – Poruba 2011 2:1 (kon.) | Nový Jičín – Karviná (Baník) 5:7 (kon.) | Havířov – Prostějov 6:3 (kon.)
Klatovy – Řisuty 4:3 (po pr.) | Bílina – Lev Benešov 7:4 (kon.) | Jablonec n/N – Kobra 2:4 (kon.)

59:51
    Poslední Krutilova střela těsně minula Tihlářovu branku.

59:11
    Vojtěch Sklenář dostal sice holí do obličeje, vylučovat se ovšem už nebude.

58:25
    Ještě ze strany hostů zahrozil Mareček, ale Tihlář jeho střelu vyrazil.

56:18
    Přerov právě vstřelil branku!
    Žádné drama se ale Zubři dopustit nechtějí. Po přihrávce Zbořila se krásně do horní části Láníčkovy branky trefil ZDENĚK SEDLÁK a Přerov znovu vede o tři góly. Asistence: Tomáš Zbořil.

53:14
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!

Má slova se potvrzují a ještě nás zřejmě čeká drama. Tihlář po jedné ze střel nevěděl kde má kotouč a PETR HRUBÝ jej dorazil za brankovou čáru. Asistence: Tomáš Štubňa, Jan Kudláček.

52:12
    Frýdek-Místek už hraje v plném počtu. Má necelých osm minut na to, aby ještě něco s nepříznivým stavem udělal.

51:30
    Vlček dnes pálí od modré co to jde. I jeho další pokus však Láníček zneškodnil.

49:56
    Hosté budou opět pykat na trestné lavici. Jidřich (FRM) dostal dvě minuty za vražení.

47:36
    Na druhé straně se nám také urodily pěkné střely, ale bez gólového efektu. Zkoušel to Ondřej Sluštík a po něm Diviš.

47:08
    Vlček dvakrát během krátké chvíle střílel od modré čáry, ale stav nezměnil. Láníček byl pozorný.

46:02
    Jindřich nápalil Tihláře do masky, ale hra se přerušovat nebude. Zubři se následně zmocnili kotouče.

44:45
    Trestné střílení zkoušel zakončit mezi Láníčkovy betony, ale tam mezírka nebyla. Stav 3:0 se tedy nemění.

44:45
    Hanák unikl frýdecké obraně a byl seknut Kabeláčem. Přerov pojede trestné střílení!

43:48
    Střelu Hrubého brankář Tihlář zachytil do lapačky a krátce po buly pokryl prostor u tyčky, kde se snažil dorážet Kabeláč.

42:35
    Kolařík si krásně prohodil puk se Sedlákem, ale druhý jmenovaný nakonec akci u tyčky zakončit nedokázal.

40:57
    Po Divišově chybě se dostal k možnosti střelby Ditrich, ale minul frýdeckou branku.

40:01

40:00

39:50
    V závěru druhé třetiny Přerov trestuhodně zahodil obrovskou šanci! Hanák byl sám před brankou, ale Láníčka nepřekonal.

39:01
    Série vyloučení nám pokračuje, tentokrát budou potrestáni domácí. Na trestnou lavici už usedl Zbořil (PRE).

37:30
    Diviš vyhodil kotouč přes všechny čáry.

35:53
    Přesilovka Zubrů sice už skončila, ale hned na ni navazuje další. Frýdek-Místek nyní hraje hodně tvrdě, za což přichází tresty. Dvě minuty za držení protihráče dostal Krutil (FRM), Jan Sluštík (FRM) pak za protesty míří do kabiny s trestem do konce zápasu.

33:51
    Tak nakonec je to jinak. Menší trest za nafilmovaný pád dostává ještě Kabeláč (FRM) a proto bude Přerov pokračovat v přesilovce.

33:51
    Síly na ledě se srovnaly. Za vysokou hůl dostal dvě minuty obránce Vlček (PRE).

33:08
    Navíc bude nyní Přerov hrát ještě přesilovku. Za nedovolené bránění je vyloučen Podešva (FRM).

32:15
    Přečíslení dvou na jednoho domácí Zubři zakončili jako z hokejové učebnice! Hanák poslal kotouč na MARTINA KOTÁSKA, který nekompromisně střílel pod horní tyčku! Asistence: Pavel Hanák.

30:11
    Na druhé straně Kotásek těsně přestřelil, když byl zcela sám před brankou. Teď jsme viděli dvě obrovské šance na změnu skóre!

29:46
    Obrovská chyba domácí obrany zůstala nepotrestána! Kabeláč ze sólového nájezdu na Tihláře neuspěl. Přerovský gólman výborně zasáhl betonem.

28:05
    Přerov bude hrát přesilovku. Láníček (FRM) si totiž při závaru před brankou počínal nedovoleně, když se snažil domácímu Blinkovi srazit přilbu. Dostává za to menší trest, který odsedí Mach (FRM).

27:12
    Zbořil se krásně přes dva obránce prokličkoval až před bránu! Do gólového konce svou nádhernou akci ale nedovedl.

25:00
    Blinka byl nyní dvakrát blízko třetímu gólu. Nejdříve tečoval Ferencovu střelu a poté se pokoušel zakončit po Brančíkově přihrávce.

23:52
    A také se šancí Číhala si Tihlář poradil a zatím drží čisté konto.

23:20
    Střela Jana Sluštíka pořádně vyprášila Tihlářovy betony.

21:56
    Zubři jdou do dvoubrankového náskoku! Tvrdou střelu Paly od modré tečoval mimo Láníčkův dosah ZDENĚK SEDLÁK. Asistence: Radomír Pala, Jan Kolařík.

21:07
    Obrovská možnost Kotáska, který byl před Láníčkem zcela osamocený! Kotouč však dostatečně nezvedl a poté jej ani nepropasíroval u tyčky.

20:38
    Domácí v úvodu druhé třetiny dohrávají přesilovku. Chvíli se sice drželi v útočném pásmu, ale Jan Sluštík následně vyhodil.

20:01

20:00

19:47
    Dlouho to nešlo, ale v závěru první třetiny v přesilovce pět na tři se konečně mění skóre. TOMÁŠ VLČEK od modré čáry prostřelil naprosto vše. Puk málem protrhl síť v brance. Asistence: Zdeněk Sedlák, Pavel Hanák.

19:37
    A k němu nyní ještě usedá na trestné lavici Podešva (FRM) za hrubost. Bude to přesilovka pět na tři.

19:02
    Závěr první třetiny bude ve znamení přesilovky Zubrů. Vyloučen je Hrubý (FRM) za hákování.

17:12
    Teď měl pro změnu obrovské možnosti Frýdek-Místek! Matysz a Gogolka se snažili dorazit kotouč v obrovském závaru, ale Tihlář se famózně roztáhl na brankové čáře.

16:21
    Ditrich výborně našel u tyčky Kočaru, který však v těžké pozici nedokázal kotouč ztlumit a nachystat si jej na zakončení.

14:45
    Přerov sice střílí hodně často, ale Láníček je zatím bezchybný. Nyní zlikvidoval střelu Faltýnka od modré a pokryl i následnou Kotáskovu dorážku.

13:38
    Opět se vylučuje, tentokrát je potrestaným Kudláček (FRM) za vysokou hůl.

12:32
    Krátkou přesilovku sice nyní hraje Frýdek-Místek, ale zahrozil Přerov. Konkrétně to byl Sedlák, který Láníčka nepříjemně vystrašil střelou, jenž směřovala do horní části branky.

11:18
    Závěr přesilové hry Zubrům kazí Vlček (PRE), který je vyloučen za nedovolené bránění.

10:30
    Zbořilova přihrávka na Palu byla hodně nepřesná a Přerov díky tomu přišel o útočné písmo.

9:31
    Domácí si zahrají přesilovku. Za sekání odjel na trestnou lavici pykat Matysz (FRM).

8:53
    Také Tihlář si připsal úspěšný zákrok, když jej z větší vzdálenosti prověřil Krutil.

7:15
    Na chvíli se nám sice hra díky zakázaným uvolněním rozkouskovala, ale už zase sledujeme snahu domácích. Ostrou střelu Kolaříka opět zneškodnil brankář Láníček.

5:52
    Krásná Kotáskova střela hned po buly. Láníček je opět pozorný.

5:45
    Zubři už jsou v plném počtu a bude se vhazovat v jejich útočné třetině.

4:35
    Nový hráč v přerovské sestavě, útočník Zbořil, výborně zabojoval a vyhodil kotouč přes všechny čáry. Přerov se velmi dobře brání.

3:31
    Střela frýdeckého Macha byla hodně nepříjemná, ale hostům je odpískán ofsajd.

3:06
    Tlak domácího týmu na chvíli zřejmě otupí vyloučení. Sedlák (PRE) dostal dvě minuty za držení hole.

2:30
    A další střely na Láníčka. Zkoušel to Sedlák a chvíli po něm Kolařík. Zatím se ale skóre nemění.

1:40
    Kočara po Kotáskově přihrávce těsně minul frýdeckou klec. Zubři jsou hned na začátku hodně aktivní.

0:48
    Před dotírajícím Blinkou brankář Láníček raději kotouč podržel.

00:01

HC ZUBR Přerov: Tihlář (J. Sklenář) - Pala, Ferenc, Faltýnek, Vlček, V. Sklenář, Pospíšil, Drábek - Kotásek, Hanák, Blinka - Kočara, Ditrich, Goiš - Brančík, Sedlák, Kolařík - Zbořil, Kundrátek, Coufal - Černý

HC Frýdek-Místek: Láníček (Jagoš) - Podešva, Jindřich, Gajda, Kudláček, Měkýš, Hrubý, Krutil, Mach, Gančarčík, Kabeláč, Rozum, Diviš, J. Sluštík, Matysz, Štubňa, O. Sluštík, Gogolka, Číhal, Mareček

Rozhodčí: Mech - Černý, Kříž.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 20. Vlček (Sedlák, Hanák), 22. Sedlák (Pala, Kolařík), 33. Kotásek (Hanák), 57. Sedlák (Zbořil) - 54. Hrubý (Štubňa, Kudláček)

Rozhodčí: Mech - Černý, Krříž