SHK Hodonín – Nymburk 7:0 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 6:4 (kon.)
Opava – Poruba 2011 2:1 (kon.) | Nový Jičín – Karviná (Baník) 5:7 (kon.) | Havířov – Prostějov 6:3 (kon.)
Klatovy – Řisuty 4:3 (po pr.) | Bílina – Lev Benešov 7:4 (kon.) | Jablonec n/N – Kobra 2:4 (kon.)
HC ZUBR Přerov
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
HC Frýdek-Místek
Sobota 03.12.2011, 17:002. liga skupina Východ

49:56
    Hosté budou opět pykat na trestné lavici. Jidřich (FRM) dostal dvě minuty za vražení.

39:01
    Série vyloučení nám pokračuje, tentokrát budou potrestáni domácí. Na trestnou lavici už usedl Zbořil (PRE).

35:53
    Přesilovka Zubrů sice už skončila, ale hned na ni navazuje další. Frýdek-Místek nyní hraje hodně tvrdě, za což přichází tresty. Dvě minuty za držení protihráče dostal Krutil (FRM), Jan Sluštík (FRM) pak za protesty míří do kabiny s trestem do konce zápasu.

33:51
    Tak nakonec je to jinak. Menší trest za nafilmovaný pád dostává ještě Kabeláč (FRM) a proto bude Přerov pokračovat v přesilovce.

33:51
    Síly na ledě se srovnaly. Za vysokou hůl dostal dvě minuty obránce Vlček (PRE).

33:08
    Navíc bude nyní Přerov hrát ještě přesilovku. Za nedovolené bránění je vyloučen Podešva (FRM).

28:05
    Přerov bude hrát přesilovku. Láníček (FRM) si totiž při závaru před brankou počínal nedovoleně, když se snažil domácímu Blinkovi srazit přilbu. Dostává za to menší trest, který odsedí Mach (FRM).

19:37
    A k němu nyní ještě usedá na trestné lavici Podešva (FRM) za hrubost. Bude to přesilovka pět na tři.

19:02
    Závěr první třetiny bude ve znamení přesilovky Zubrů. Vyloučen je Hrubý (FRM) za hákování.

13:38
    Opět se vylučuje, tentokrát je potrestaným Kudláček (FRM) za vysokou hůl.

11:18
    Závěr přesilové hry Zubrům kazí Vlček (PRE), který je vyloučen za nedovolené bránění.

9:31
    Domácí si zahrají přesilovku. Za sekání odjel na trestnou lavici pykat Matysz (FRM).

3:06
    Tlak domácího týmu na chvíli zřejmě otupí vyloučení. Sedlák (PRE) dostal dvě minuty za držení hole.

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 20. Vlček (Sedlák, Hanák), 22. Sedlák (Pala, Kolařík), 33. Kotásek (Hanák), 57. Sedlák (Zbořil) - 54. Hrubý (Štubňa, Kudláček)

HC ZUBR Přerov: Tihlář (J. Sklenář) - Pala, Ferenc, Faltýnek, Vlček, V. Sklenář, Pospíšil, Drábek - Kotásek, Hanák, Blinka - Kočara, Ditrich, Goiš - Brančík, Sedlák, Kolařík - Zbořil, Kundrátek, Coufal - Černý
    HC Frýdek-Místek: Láníček (Jagoš) - Podešva, Jindřich, Gajda, Kudláček, Měkýš, Hrubý, Krutil, Mach, Gančarčík, Kabeláč, Rozum, Diviš, J. Sluštík, Matysz, Štubňa, O. Sluštík, Gogolka, Číhal, Mareček

Rozhodčí: Mech - Černý, Krříž