Moser Medical Graz 99ers – Znojmo 2:1 (kon.)
Moser Medical Graz 99ers
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 13.01.2012, 19:15 • Eisstadion Graz Liebenau • bet-at-home ICE Hockey League

59:25
    Orli v šesti na ledě, Landsman na střídačce.

59:25
    Timeout pro znojemský tým.

48:07
    Van Ballegooie (GRA) je rozhodčími vykázán za krosček na trestnou lavici, další přesilovka Znojma.

47:52
    Obrovský tlak Orlů. Podešva i Lattner měli puk pár centimetrů před čarou, v souboji jej ale nedokázali protlačit za beton ležícího Weinhandla!

45:27
    Za zdržování hry pyká Iberer (GRA). Přesilovka Orlů.

41:20
    Podešva (ZNO) - 2 minuty za hákování, Pláněk (ZNO) - 2 minuty za napadení.

41:20
    Pozor, je tu velmi nepříjemná situace, protože dva znojemští hráči odchází na trestnou lavici ve stejnou chvíli.

33:35
    Kankova ztráta v útočném pásmu vyústila v nebezpečný protiútok, který musel hasit Haman (ZNO) - 2 minuty za hákování a přesilovka pro Graz.

29:39
    Nyní se ale budou bránit. Šeda (ZNO) inkasuje 2 minuty za podražení.

26:07
    Menší trest pro hráčskou lavici domácích odsedí Moderer (GRA).

25:25
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo korunuje zlepšený výkon v úvodu druhé části brankou. Po Štachově střele od modré se volný kotouč odrazil do branky zřejmě od brusle či nohy JIŘÍHO BEROUNA. Rozhodčí po poradě u videa gól uznávají. Asistence: Lubomír Štach a Peter Pucher.

19:18
    Busque (GRA) je za příliš velký důraz před Landsmanem vyloučen za nedovolené bránění, třetí přesilovka Znojma.

16:28
    Harand si na ledě dělá téměř, co chce. Nejprve v situaci dva na jednoho nabízel před prázdnou branku puk Latendressovi, o chvíli později v situaci dva na jednoho mohl zvýšit už na 3:0, Landsman byl ale proti.

11:14
    Současně vyloučeni Beroun (ZNO) 2 minuty za hrubost a Lembacher (GRA) na 2 minuty za sekání + 2 minuty za hrubost. Znojmo hraje přesilovku.

10:18
    Graz právě vstřelil branku!
    Zcela sám před Landsmanem zůstal TONI DAHLMAN, neměl problém položit si gólmana a zakončit do odkryté branky. Asistence: Matthias Iberer a Olivier Latendrese.

07:35
    Reinthaler (GRA) vyloučen za hákování.

06:56
    Obrovskou šanci na zvýšení spálil Zdeněk Blatný, kterého mezi kruhy našel ideálním pasem Lysak. Český forvard ve službách Grazu mířil jen do Landsmana.

05:42
    PATRICK HARAND si po buly našel kotouč v mezikruží, poprvé ještě padající obránce před znojemskou brankou neprostřelil, podruhé už ale do odkryté klece neměl problém zamířit. Asistence Cole Jarrett a Olivier Latendresse.

02:28
    Z protiútoku ujížděl sám na Weinhandla Jarůšek, blafák ale zastavil pohotově beton rakouského gólmana.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 6. Harand (Jarrett, Latendresse), 11. Dahlman (Iberer, Latendresse) - 26. Beroun (Štach, Pucher)

Moser Medical Graz 99ers: Weinhandl (Konovalov) - Jarrett, Bisaillon, Lembacher, Klimbacher, Van Ballegooie, Reinthaler, Moderer, Piecha - Dahlman, Blatný, Lysak - Iberer, Latendresse, Harand - Lefebvre, Busque, Ganahl - Dinhopel, Wilfan, Maier.
    HC LERAM Orli Znojmo: Landsman (Kacetl) - Bořuta, Škadra, Hranáč, Stehlík, Pláněk, Štach, Hájek, Lattner - Danton, Šeda, Kanko - Podešva, Haman, Havlík - Beroun, Pucher, Staněk - Trojan, Bartoš, Jarůšek.

Rozhodčí: Altersberger, Falkner - Siegel, Zehenthofer (všichni AUT)