Zlín – Sparta 5:1 (kon.) | Liberec – Chomutov 3:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – PZ Kladno 6:4 (kon.)
Vsetín – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Vítkovice – Motor ČB 7:3 (kon.) | Pardubice – HC Kladno 4:5 (po s.n.)
Třinec – Písek 6:4 (kon.) | Olomouc – HC Litvínov 2:3 (kon.) | Hr. Králové – K. Vary 3:2 (po s.n.)
Bílí Tygři Liberec
3:4 (1:1, 0:1, 2:1)
Piráti Chomutov
Pátek 13.01.2012, 16:00Extraliga staršího dorostu

56:13
    Liberečtí dostávají možnost početní výhody. Za podražení putuje na trestnou lavici Radek Havel.

47:28
    Do šance se natlačil domácí Langhammer, jenž byl faulován. Za držení tak na dvě minuty putuje Jaroslav Souček.

45:01
    Počet hráčů na ledové ploše se na pár vteřin vyrovná. Domácí Dominik Návrat totiž putuje na trestnou lavici za úder do oblasti hlavy a krku. Ke dvěma minutám tedy dostává ještě osobní desetiminutový trest.

43:10
    Nyní už však ne, ale na druhé straně. Za krosček putuje na trestnou lavici Nicolas Hlava.

38:27
    Nepěkný zákrok nyní předvedl Robin Škoda (LIB). A po zásluze putuje na trestnou lavici za faul kolenem.

30:23
    A nyní dokonce jdou do čtyř. Josef Suska totiž putuje za hrubost na dvě minuty na trestnou lavici.

16:35
    V pravém rohu liberecké třetiny se nyní lehce jiskřilo. Hlavním aktérem byl domácí Dominik Návrat, jenž také putuje na lavici hanby za faul loktem.

12:55
    Další regulace počtu hráčů na ledové ploše. Za hosty putuje na trestnou lavici Radek Havel, držení, ve stejném čase pak z celku domácích putuje stejným směrem Robin Škoda, krosček. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

08:50
    A hosté putují do tří. Antonín Drobný putuje na trestnou lavici za podražení a domácí čeká nějakých osmdesát vteřin pěti proti třem.

08:09
    Přesilová hra také pro domácí. Za krosček odchází Vít Procházka.

03:30
    A na Chomutov čeká první přesilová hra zápasu. Za hákování odchází Jakub Mrázek.

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 12. Suska, 42. Hrníčko (Havlas), 54. Gecko (Chlapík) - 4. Souček (Drobný), 33. Havel (Szathmáry), 52. Toušek (Hlava, Macháček), 61. Szathmáry (Havel)

Bílí Tygři Liberec: Skřebský (Krejčí) - Návrat, Havlín, Mrázek, Kalfiřt, Hrníčko, Klíma, Gecko, Beránek, Zedek, Havlas, Škoda, Kupčík, Langhammer, Žďárský, Ordoš, Chlapík, Pyrochta, Suska, Pálek, Zacha.
    Piráti Chomutov: Maštalířský (Dvořák) - Havel, Ringler, Hlava, Fronk, Souček, Procházka, Strunz, Toušek, Šmíd, Drobný, Černý, Macháček, Cestr, Zezula, Páleník, Kaše, Huňady, Macháček, Szathmáry, Chrpa.

Rozhodčí: Stolín - Kajínek, Podrazil