Zlín – Sparta 5:1 (kon.) | Liberec – Chomutov 3:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – PZ Kladno 6:4 (kon.)
Vsetín – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Vítkovice – Motor ČB 7:3 (kon.) | Pardubice – HC Kladno 4:5 (po s.n.)
Třinec – Písek 6:4 (kon.) | Olomouc – HC Litvínov 2:3 (kon.) | Hr. Králové – K. Vary 3:2 (po s.n.)
po s.n.
Královští lvi Hradec Králové
3:2 (0:0, 0:2, 2:0 - 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 13.01.2012, 18:30Extraliga staršího dorostu

46:52
    Následně však domácí faulují a budou se muset bránit v oslabení. Právě Marek Malinský si odsedí dvě minuty za podražení.

28:00
    Bronislav Čápek byl při snaze o dorážku zase důraznější, než by bylo vhodné. Dvě minuty za sekání a hra čtyř proti čtyřem.

27:41
    Matěj Suk (HKR) za bránou podrazil svého soupeře, takže následuje přesilovka Energie.

24:05
    Hradec si zahraje další přesilovou hru. Radomír Vaněk dostává 2 minuty za podražení.

18:53
    Hradečtí se v posledních okamžicích také zapojují do dění na ledě a hned z toho rezultuje faul soupeře. Ladislav Zikmund si vysloužil menší trest za faul kolenem.

12:03
    Hradecký kapitán Martin Bartoň se provinil podražením, takže se i nadále bude pokračovat v pásmu domácích.

07:42
    Teď je ale možnosti hostů konec, neboť také sami faulují. Ladislav Zikmund nepřípustně dorážel na Šivela a odpočine si na dvě minuty za sekání. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

06:35
    Martin Matějček (HKR) - 2 minuty za hákování.

00:45
    A co nevidět následuje také první vyloučení. Miroslav Jirušek (KVA) si odpočine na dvě minuty za hákování, domácí jdou na přesilovku.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 41. Bartoň (Matějček), 53. Bartoň (Nedvídek), 65. Dostálek - 21. Zikmund, 35. Molnár (Bečka)

Královští lvi Hradec Králové: Šivel (Hak) – Skála, Voříšek, Vácha, Suk, Matějček, Konečný, Rejl – Malinský, Jebavý, Drašnar, Dostálek, Kastner, Srpek, Procházka, Šeps, Bartoň "C", Šeda, Nedvídek, Klemenc. Trenér: Pavel Táborský.
    HC Energie Karlovy Vary: Fečo (Kutnar) – Rulík, Veverka, Vaněk, Priškin, Sturma, Kodl – Molnár, Csamango "C", Bečka, Zikmund, Čápek, Gorčík, Petrov, Jirušek, Vrána, Hroch. Trenér: Václav Eismann.

Rozhodčí: Vampola – Barek, Huryta.