Třinec – Warriors Brno 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 1:5 (kon.) | Hr. Králové – Třebíč 4:1 (kon.)
Havířov – Olomouc 5:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 8:0 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
Piráti Chomutov
8:0 (4:0, 0:0, 4:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 22.01.2012, 16:00 • Pirátská aréna Chomutov • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Zápas byl jednoznačně v režii domácích, kteří nedali hostujícím Karlovým Varům šanci. (18:05:14)

60:00

59:53
    Vyloučení na obou stranách. Strunz Martin (CHM) - dvě minuty, hrubost. Truhlář Jakub (KVA) - dvě minuty, hrubost.

Piráti právě vstřelili branku!
    Další branka do sítě hostujících. Dalším střelcem domácích se stává Petr Macháček. Bez asistence.

56:43
    První střelu hostující gólman zachytil, ale dorážku Aleše Macháčka, už ne. Asistence: Roman Rohla.

55:20
    Karlovy Vary se s výsledkem snaží ještě alespoň něco udělat, ale dneska jim prostě muška nesedí.

53:58
    David Kaše projel přes všechny obránce, až za bránu. Nahrál na modrou, ale kolegovi z obrany se střela nepovedla podle představ. Stále tedy stav zápasu je stejný.

53:53

53:20
    Borci v modrobílém si zápas užívají. Přihrávají si v útočné třetině.

51:53
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Tomáš Rubeš (KVA), za hrubost.

49:51
    Hostujícím obráncům dokázal ujet Aleš MACHÁČEK a svoji šanci proměňuje. Střelou mezi tyčku a betony zvyšuje na 6:0, pro Piráty Chomutov. Asistence: Michal Kozák.

48:25
    Domácí se ubránili. Hosté již hrají v křeči. Neumí si již, ani pořádně přihrát.

48:10
    Střela Martina Strunze (CHM) nenašla cíl v brance. Mířila těsně nad bránu.

47:25
    Vyloučení. Na dvě minuty si jde odpočinout Jakub Dimitrov (CHM), za podražení.

46:54
    Hosté jsou snad poprvé v obranné třetině domácích ve třetí třetině. Pouze díky tomu, že domácí zahráli na zakázané uvolnění.

45:31
    Parádní střela z mezikruží, končí pod břevnem. Autor branky je Josef TOMAN. Asistenci si připisují Daniel Klepl a Lukáš Pala.

43:20
    Domácí i nadále mají hru pod kontrolou. Karlovy Vary mají vůbec problém založit útok, jelikož je hned u nich alespoň jeden z domácích hráčů a blokuje puk.

41:30

40:50
    Domácí neproměnili další stoprocentní šanci v zápase po přihrávce se neprosadil Aleš Macháček.

40:01

Domácí i nadále mají na hřišti viditelnou převahu. Branky jsme se však od Pirátů nedočkali. Poslední část začne přibližně v 17:32.

40:00

39:30
    Vyloučení. Na dvě minuty vyloučen Josef Toman (CHM), za vysokou hůl.

38:27

38:10
    Domácí okamžitě v útočné třetině.

37:42

37:40
    Hostující Adam Kozák jel sám na brankáře, ale svojí šanci nevyužil! Brankář střelu vyrazil.

36:27
    Vyloučení na druhé straně. Za podražení si na dvě minuty, jde odpočinout Jiří Janata (KVA).

35:42
    Vyloučen hráč domácích. Na dvě minuty vyloučen Jan Páleník (CHM), za hákování.

35:30
    Energetici jsou dnes opravdu neškodným týmem. Když si vytvoří šanci, hned o ni v zápětí přijdou.

33:45
    David Kaše mohl přidat svoji čtvrtou branku, ale hostující Jan Harakal převedl parádní semafor.

32:09

31:20
    Piráti si hlídají modrou čáru a hosty do své třetiny nepouštějí.

30:50
    Další únik útočníků v modrobílém. Obrana Varů reagovala okamžitě a únik domácích zatrhla.

30:30
    Hosté mohli snížit, ale domácí Štěpán Lukeš je bezchybný!

30:09
    Vyloučení. Na dvě minuty je vyloučený Jakub Dimitrov (CHM), za podražení.

29:40
    Piráti trefují tyč hostující brány!

28:50
    Domácí dvojice Lukáš Pala a Vilém Taraška pelášila sama na gólmana, ale neúspěšně.

27:10
    Energetici měli první vážnější tlak. Domácí vše vyřešili v pohodě.

25:30
    Hraje se před hostující brankou.

23:40
    Chomutov i nadále drží puk a má větší prostor v zakončení.

22:20
    Další přečíslení domácích Pirátů. Karlovy Vary zachránila pouze nepřesná přihrávka, jinak by domácí hráč zakončoval do prázdné brány.

21:40
    Piráti mají puk pod kontrolou. Hosté se snaží napadat domácí rozehrávku.

20:30
    Domácí se hrnuli do dalšího protiútoku, ale obrana Karlových Varů, byla tentokrát bezchybná.

20:01

Výborná třetina domácích, korunovaná Hattrickem domácího borce. David Kaše svůj hattrick zaznamenal za méně, jak deset minut. Další třetina začne přibližně v 16:48.

20:00

19:51
    Čtvrtý gól domácích. Hosté určitě na první třetinu v dobrém vzpomínat nebudou. Svůj hattrick v zápase vstřelil David KAŠE a posílá hosty do kolen. Asistence: Petr Macháček a Kryštof Zedník.

16:57
    Výměna gólmanů na hostující straně. Za Jakuba Frčka, se do brány staví Jan Harakal.

17:56

16:57
    Další gól Pirátů v oslabení! Střelou z první prostřeluje hostujícího gólmana, domácí David KAŠE. Asistence: Petr Macháček a Jakub Dimitrov.

15:56
    Domácím, jako by vyhovovala hra ve čtyřech. Další vyloučení. Na dvě minuty si jde odpočinout Roman Rohla (CHM), za vysokou hůl.

15:06

14:43
    Domácí se prosazují v oslabení!. Další přečíslení se domácím, již vyplácí. Po přihrávce od Josefa Tomana do prázdné brány zakončoval Petr MACHÁČEK. Asistence: Josef Toman.

14:30
    Domácí si s hostujícími hráči pohrávají, jako by hráli přesilovou hru. Hosté zatím nic moc na ledě nepředvádí.

13:06
    Další vyloučení na domácí straně. Na dvě minuty vyloučen Martin Strunz (CHM), za krosček.

12:46
    Domácí stejně jako hosté neměli v oslabení problémy.

11:55
    Obrovská šance domácích. Přečíslení tři na jednoho nevyužil David Kaše, ani na podruhé Josef Toman.

10:46
    Domácí jdou do čtyř. Vyloučen Jan Páleník (CHM), za držení protihráče.

10:08
    První branka domácích Pirátů je na světě. Po pěkné přihrávce Petra Macháčka se pod padajícím gólmanem hostujících, prosadil David KAŠE. Asistence: Petr Macháček.

08:33
    Hosté v plném počtu. Domácí moc šancí v zakončení neměli .

07:40
    Energetici svoji třetinu perfektně brání a piráty nepouštějí k žádné vážnější střele.

06:33
    První vyloučení v zápase. Vyloučen Jakub Novák (KVA) na dvě minuty, za podražení protihráče.Domácí mají výhodu přesilové hry.

06:20
    Tak teď to bylo o fous! Chomutovský brankář chtěl rozehrát hokejkou, ale puk vystřelil přímo do hostujícího hráče a následně puk mířil zpět na bránu. Nakonec přesný nebyl a skončil mimo domácí klec.

05:40
    Hosté také zahrozili. Přešli přes modrou čáru, kde vypálili pár propagačních střel.

04:30
    Domácí i nadále v útočné třetině, kde si přihrávají a hledají ideální pozici na střelu.

03:50
    Domácí měli první obrovskou šanci v zápase. Po střele Josefa Tomana (CHM) se rozzvonila tyč za hostujícím gólmanem Jakubem Frčkem

03:25
    První pokus hostů, haj ohrozit domácího gólmana. Střela nebyla prudká, a tak si puk brankář bez problémů pohlídal.

02:00
    Domácí si vzali puk a jsou v útočné třetině.

00:01

Piráti Chomutov: Lukeš (Černý) - Taraška, Toman, Krstev, Macháček A., Klepl, Knobloch, Pokorný, Dimitrov J., Kozák, Macháček A., Rohla, Pala, Páleník, Kaše D., Zedník, Strunz, Smejc.

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) - Pastier, Hubáček, Svoboda, Červenka, Trapl, Janata, Truhlář, Dimitrov M., Pfister, Beer, Rubeš, Binias, Kozák, Novák, Čejka.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 11. Kaše D. (Macháček P.), 15. Macháček P. (Toman), 17. Kaše D. (Macháček P., Dimitrov), 20. Kaše D. (Macháček P., Zedník), 46. Toman (Klepl, Pala), 50. Macháček A. (Kozák), 57. Macháček A. (Rohla), 58. Macháček P.

Rozhodčí: Vitík - Pospíšil, Hodče.