Třinec – Warriors Brno 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 1:5 (kon.) | Hr. Králové – Třebíč 4:1 (kon.)
Havířov – Olomouc 5:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 8:0 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
Piráti Chomutov
8:0 (4:0, 0:0, 4:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 22.01.2012, 16:00 • Pirátská aréna Chomutov • ELIOD extraliga mladšího dorostu

59:53
    Vyloučení na obou stranách. Strunz Martin (CHM) - dvě minuty, hrubost. Truhlář Jakub (KVA) - dvě minuty, hrubost.

57:57
    Piráti právě vstřelili branku!
    Další branka do sítě hostujících. Dalším střelcem domácích se stává Petr Macháček. Bez asistence.

56:43
    První střelu hostující gólman zachytil, ale dorážku Aleše Macháčka, už ne. Asistence: Roman Rohla.

51:53
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Tomáš Rubeš (KVA), za hrubost.

49:51
    Hostujícím obráncům dokázal ujet Aleš MACHÁČEK a svoji šanci proměňuje. Střelou mezi tyčku a betony zvyšuje na 6:0, pro Piráty Chomutov. Asistence: Michal Kozák.

47:25
    Vyloučení. Na dvě minuty si jde odpočinout Jakub Dimitrov (CHM), za podražení.

45:31
    Parádní střela z mezikruží, končí pod břevnem. Autor branky je Josef TOMAN. Asistenci si připisují Daniel Klepl a Lukáš Pala.

40:50
    Domácí neproměnili další stoprocentní šanci v zápase po přihrávce se neprosadil Aleš Macháček.

Domácí i nadále mají na hřišti viditelnou převahu. Branky jsme se však od Pirátů nedočkali. Poslední část začne přibližně v 17:32.

39:30
    Vyloučení. Na dvě minuty vyloučen Josef Toman (CHM), za vysokou hůl.

37:40
    Hostující Adam Kozák jel sám na brankáře, ale svojí šanci nevyužil! Brankář střelu vyrazil.

36:27
    Vyloučení na druhé straně. Za podražení si na dvě minuty, jde odpočinout Jiří Janata (KVA).

35:42
    Vyloučen hráč domácích. Na dvě minuty vyloučen Jan Páleník (CHM), za hákování.

30:09
    Vyloučení. Na dvě minuty je vyloučený Jakub Dimitrov (CHM), za podražení.

29:40
    Piráti trefují tyč hostující brány!

28:50
    Domácí dvojice Lukáš Pala a Vilém Taraška pelášila sama na gólmana, ale neúspěšně.

22:20
    Další přečíslení domácích Pirátů. Karlovy Vary zachránila pouze nepřesná přihrávka, jinak by domácí hráč zakončoval do prázdné brány.

19:51
    Čtvrtý gól domácích. Hosté určitě na první třetinu v dobrém vzpomínat nebudou. Svůj hattrick v zápase vstřelil David KAŠE a posílá hosty do kolen. Asistence: Petr Macháček a Kryštof Zedník.

16:57
    Výměna gólmanů na hostující straně. Za Jakuba Frčka, se do brány staví Jan Harakal.

16:57
    Další gól Pirátů v oslabení! Střelou z první prostřeluje hostujícího gólmana, domácí David KAŠE. Asistence: Petr Macháček a Jakub Dimitrov.

15:56
    Domácím, jako by vyhovovala hra ve čtyřech. Další vyloučení. Na dvě minuty si jde odpočinout Roman Rohla (CHM), za vysokou hůl.

14:43
    Domácí se prosazují v oslabení!. Další přečíslení se domácím, již vyplácí. Po přihrávce od Josefa Tomana do prázdné brány zakončoval Petr MACHÁČEK. Asistence: Josef Toman.

13:06
    Další vyloučení na domácí straně. Na dvě minuty vyloučen Martin Strunz (CHM), za krosček.

11:55
    Obrovská šance domácích. Přečíslení tři na jednoho nevyužil David Kaše, ani na podruhé Josef Toman.

10:46
    Domácí jdou do čtyř. Vyloučen Jan Páleník (CHM), za držení protihráče.

10:08
    První branka domácích Pirátů je na světě. Po pěkné přihrávce Petra Macháčka se pod padajícím gólmanem hostujících, prosadil David KAŠE. Asistence: Petr Macháček.

06:33
    První vyloučení v zápase. Vyloučen Jakub Novák (KVA) na dvě minuty, za podražení protihráče.Domácí mají výhodu přesilové hry.

06:20
    Tak teď to bylo o fous! Chomutovský brankář chtěl rozehrát hokejkou, ale puk vystřelil přímo do hostujícího hráče a následně puk mířil zpět na bránu. Nakonec přesný nebyl a skončil mimo domácí klec.

03:50
    Domácí měli první obrovskou šanci v zápase. Po střele Josefa Tomana (CHM) se rozzvonila tyč za hostujícím gólmanem Jakubem Frčkem

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 11. Kaše D. (Macháček P.), 15. Macháček P. (Toman), 17. Kaše D. (Macháček P., Dimitrov), 20. Kaše D. (Macháček P., Zedník), 46. Toman (Klepl, Pala), 50. Macháček A. (Kozák), 57. Macháček A. (Rohla), 58. Macháček P.

Piráti Chomutov: Lukeš (Černý) - Taraška, Toman, Krstev, Macháček A., Klepl, Knobloch, Pokorný, Dimitrov J., Kozák, Macháček A., Rohla, Pala, Páleník, Kaše D., Zedník, Strunz, Smejc.
    HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) - Pastier, Hubáček, Svoboda, Červenka, Trapl, Janata, Truhlář, Dimitrov M., Pfister, Beer, Rubeš, Binias, Kozák, Novák, Čejka.

Rozhodčí: Vitík - Pospíšil, Hodče.