Třinec – Warriors Brno 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 1:5 (kon.) | Hr. Králové – Třebíč 4:1 (kon.)
Havířov – Olomouc 5:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 8:0 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
Piráti Chomutov
8:0 (4:0, 0:0, 4:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 22.01.2012, 16:00 • Pirátská aréna Chomutov • ELIOD extraliga mladšího dorostu

59:53
    Vyloučení na obou stranách. Strunz Martin (CHM) - dvě minuty, hrubost. Truhlář Jakub (KVA) - dvě minuty, hrubost.

51:53
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Tomáš Rubeš (KVA), za hrubost.

47:25
    Vyloučení. Na dvě minuty si jde odpočinout Jakub Dimitrov (CHM), za podražení.

39:30
    Vyloučení. Na dvě minuty vyloučen Josef Toman (CHM), za vysokou hůl.

36:27
    Vyloučení na druhé straně. Za podražení si na dvě minuty, jde odpočinout Jiří Janata (KVA).

35:42
    Vyloučen hráč domácích. Na dvě minuty vyloučen Jan Páleník (CHM), za hákování.

30:09
    Vyloučení. Na dvě minuty je vyloučený Jakub Dimitrov (CHM), za podražení.

15:56
    Domácím, jako by vyhovovala hra ve čtyřech. Další vyloučení. Na dvě minuty si jde odpočinout Roman Rohla (CHM), za vysokou hůl.

13:06
    Další vyloučení na domácí straně. Na dvě minuty vyloučen Martin Strunz (CHM), za krosček.

10:46
    Domácí jdou do čtyř. Vyloučen Jan Páleník (CHM), za držení protihráče.

06:33
    První vyloučení v zápase. Vyloučen Jakub Novák (KVA) na dvě minuty, za podražení protihráče.Domácí mají výhodu přesilové hry.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 11. Kaše D. (Macháček P.), 15. Macháček P. (Toman), 17. Kaše D. (Macháček P., Dimitrov), 20. Kaše D. (Macháček P., Zedník), 46. Toman (Klepl, Pala), 50. Macháček A. (Kozák), 57. Macháček A. (Rohla), 58. Macháček P.

Piráti Chomutov: Lukeš (Černý) - Taraška, Toman, Krstev, Macháček A., Klepl, Knobloch, Pokorný, Dimitrov J., Kozák, Macháček A., Rohla, Pala, Páleník, Kaše D., Zedník, Strunz, Smejc.
    HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) - Pastier, Hubáček, Svoboda, Červenka, Trapl, Janata, Truhlář, Dimitrov M., Pfister, Beer, Rubeš, Binias, Kozák, Novák, Čejka.

Rozhodčí: Vitík - Pospíšil, Hodče.