Auxerre – Montpellier 1:2 (kon.) | Évian TG – Brest 0:1 (kon.) | Lille – Nancy 4:1 (kon.)
Lorient – PSG 1:2 (kon.) | Lyon – Nice 3:4 (kon.) | Rennes – Dijon 5:0 (kon.)
Saint-Étienne – Bordeaux 2:3 (kon.) | Sochaux – Marseille 1:0 (kon.) | Toulouse – Ajaccio 0:2 (kon.)
Valenciennes – Caen 3:1 (kon.)
Évian Thonon Gaillard
0:1 (0:0)
Stade Brestois 29
Neděle 20.05.2012, 21:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

Vítám Vás u online přenosu ze zápasu fancouzské Ligue 1 mezi Évianem Thonon Gillard a Stade Brestois. Domácí jsou v tomto duelu favoritem, ale soupeř jim určitě nedá nic zadarmo a uvidíme dozajista pohledné utkání plné atraktivních momentů. Ty nejdůležitější se Vám pokusím přiblížit pomocí tohoto přenosu.

1

2
    Domácí Andersen si připisuje první zákrok.

3
    Domácí obrana zastavuje odvážný průnik Jemaa.

5
    Hra se přesouvá ze strany na stranu, ale střely nevidíme.

6
    Hosté jsou více na míči, ale zatím nedokážou převahu vyjádřit.

8
    Khelifa se dral dopředu, ale Elana byl u centrovaného míče první.

9
    Domácí aktivnější, ale do šance se jim nedaří propracovat.

10
    Khelifa byl v obrovské šanci, ale po skvělém zákroku Elana je z toho jen rohový kop.

11
    Ten se domácím příliš nepovedl.

12
    Jemaa nebezpečně hlavičkoval, ale branku minul.

13
    Rozhodčí má zdravotní problém, a tak je hra na chvíli přerušena.

14
    Pomezní je odváděn ze hřiště a bude muset být nahrazen.

15
    Hra může pokračovat.

16
    Vše podstatné se odehrává pouze okolo středové čáry.

17
    Kahlenberg centroval, ale přehnal to s razancí a přelobboval všechny své spoluhráče.

19
    Zápas zatím příliš fotbalové krásy nepobral a diváci se nudí.

20
    Nyní si míče užívají více hosté, ale nejsou schopni s ním nic kloudného vymyslet.

21
    nyní diváky vytrhla alespoň Berigaudova dělovka, kterou parádně zneškodnil Elana.

21
    Hosté budou kopat přímý kop ze solidní pozice.

22
    Makonda však při jeho realizaci selhal.

23
    Tentokrát "přímák" pro domácí.

23
    Ani v tomto případě nebyl nikterak nebezpečný, ale nutno přiznat, že Angoula rozehrával z mnohem vzdálenější pozice než před chvílí Makonda.

24
    A bude si to moci zopakovat.

24
    Tento pokus už byl zdařilejší, ale Khelifa hlavičkoval o dobré tři metry mimo.

26
    Šestadvacet minut je za námi a stále jsme neviděli branku. Hráči se rozjíždí pomalu, ale hra má vzestupné tempo. Snad se brzy dočkáme.

28
    Domácí budou rozehrávat přímý kop z hranice pokutového území a Gentiletti navíc vidí žlutkou kartu!

29
    Rozehrál Kahlenberg, ale branku přestřelil.

30
    M´Madiho centr byl příliš dlouhý.

32
    Hra se stále odehrává převážně v okolí středového kruhu.

33
    Přímá kop za Brest rozehraje Grougi.

34
    Nacentroval parádně, ale Lesoimier hlavičkoval pouze do ruky spoluhráče, od které se míč odrazil mimo.

35
    Domácí mají více ze hry, ale stále se marně snaží propracovat k hostující brance.

37
    Stále stejný herní obrázek.

38
    Hosté se radovali z nadějné útočné akce, ale hvizd rozhodčího a odmávaný offside, zastavil jejích útočné choutky.

39
    Poulsen se pěkně prokličkoval do vápna, ale k zakončení se nedostal.

39
    Domácí rozehrají přímý kop ze zhruba třiceti metrů.

40
    Standardní situace se jim vůbec nevyvedla.

42
    Oba týmy si vyměnily míč, ale zároveň si zachovaly uctivou vzdálenost od pokutových území soupeřů.

43
    Berigaud vidí žlutou kartu.

44
    Rohový kop pro hosty.

45
    Grougiho centr byl lahůdkou pro Andersona, který si jej bez jakýchkoliv problémů stáhl ze vzduchu.

45+1
    Za zdržení kvůli nevolnostem pomezního dostaneme v první půli dvě minuty navíc.

45+2
    Jemaa z velké vzdálenosti minul.

45+2
    Na druhé straně vypálil rovněž z uctivé vzdálenosti M´Madi, ale i jemu byla branka malá.

Máme za sebou první poločas, ve kterém měli podle očekávání více ze hry domácí. Ti však zatím nedokázali ze své převahy těžit, a tak zůstává skóre po první půli vyrovnané. Uvidíme, co přinese zbylých pětačtyřicet minut.

Hráči už přicházejí na trávník a zahajovací hvizd druhé půle se blíží.

46

46
    Hned v úvodu vidíme střídání. M´Madiho nahradil Nicolas Farina.

47
    Hostům je máván hodně těsný offside.

48
    Přímý kop pro domácí.

48
    Příliš se nevyvedl, ale bude zde možnost na reparát a tentokrát z mnohem slibnější pozice v blízkosti vápna.

49
    Kahlenberg dobře rozehrál, ale hostující obrana vyčistila prostor před svou brankou.

50
    Brest právě vstřelil branku!
    K čemu je domácím převaha, když poté dovolí ISSAMU JEMAAOVI dostat se velmi snadno do luxusní pozice, která se neodmítá? Hosté otevírají skóre!

52
    Kantari se po tvrdém střetu svíjí v bolestech, ale zřejmě bude v pořádku.

53
    Hraje se ve středu hřiště.

55
    Lesoimier se pěkně prosmýkl, ale v rozhodující chvíli, kdy se chystal nacentrovat, selhal.

57
    Domácí se začínají otřepávat po inkasované brance a zase diktují tempo, nicméně se jim stále nedaří ohrozit branku.

58
    Míč stále tráví většinu času v blízkosti středové čáry.

59
    Hosté se hemžili okolo pokutového území domácích, ale hráčům Évianu se podařilo zažehnat nebezpečí.

61
    Domácí se pokouší o vyrovnání, ale neustále naráží na připravený obranný val Brestois.

63
    Diváci na Parc des Sports marně čekají na nějaké rozveselení. Zatím otevírají ústa jen za účelem zívání, nikoliv z důvodu radostných výkřiků.

64

65
    Farinova rozehra nedělala hostující obraně žádné problémy.

66
    Hosté rozehrají standardní situaci ze středu hřiště.

67
    Domácí obrana byla pozorná.

67
    Lesoimier pěkně nacentroval, ale Jemaa hlavičkoval přímo doprostřed branky, kde už číhal připravený Andersen.

68
    Jemaa je v péči lékařů.

69
    Jediný střelec dnešního zápasu musí ze hry. Nahradí jej Adama Ba.

70
    Na hřišti vznikla mírná strkanice, která vyústila ve slovní přestřelku a Culma si z ní odnese žlutou kartu.

70
    Na druhé straně se nejaktivněji do řešení sporů zapojil Poulsen a rovněž má nyní žluto před očima.

72
    S přibývajícím časem domácí začínají působit mírně nervózně.

73
    Kahlenberg zkrátka neměl komu přihrát, a tak jeho dlouhé kličkování končí bezvýsledně.

74
    Roh pro Évian.

74
    Ještě před jeho rozehráním vidíme střídání. Berigauda nahradí Adrien Thomasson.

75
    Hosté vyčistili prostor před Elanou a roh domácích pro ně nebezpeční neznamenal.

76
    Na hřišti je ošetřován Grougi, hra je přerušena.

77
    Hostující záložník je odváděn za čáru, kde bude ošetřen.