Olomouc B – Hulín 2:0 (kon.) | Uničov – Žďár n/S 4:1 (kon.) | Rosice – Hlučín 0:0 (kon.)
Slovácko B – Prostějov 2:3 (kon.) | Zlín B – Orlová 0:0 (kon.)
1.FC Slovácko B
2:3 (2:2)
1. SK Prostějov
Neděle 12.08.2012, 10:15 • Bělinka • Moravskoslezská fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Dobré nedělní dopoledne z kunovické Bělinky. V prvním kole MSFL vyzve rezerva Slovácka nováčka soutěže z Prostějova. Slovácko skončilo v minulé sezoně třetí ligy na 10. místě. Jejich dnešní soupeř skončil v divizi E na druhém místě a jelikož prvoligové mužstva nenahlásila svá béčka do třetí ligy, dostali šanci si zahrát tuto soutěž právě hráči Prostějova.

V týmu Prostějova bude v letošní sezoně působit několik bývalých prvoligových fotbalistů, kteří neodolali vábení hanáckých funkcionářů. Například v týmu najdete fotbalisty: záložníky Zelenku s Papouškem, obránce Hunala se Zbožínkem, útočníka Pospíšíla. Nově k nim přibyl Petr Pavlík, který ještě minulou sezonu hrál v dresu Jablonce.

1. FC Slovácko B: Heča - Mikulica, Banasik, Jeleček, Franta, Hlůpik, Šturma, Svízela, Kolínek, Fujerik, Szmek

1. SK Prostějov: Bureš - Krejčíř, Hunal, Kazár, Papušek, Zatloukal, Machálek, Zelenka, Hirsch, Zbožínek, Pavlík

Rozhodčí: Duda - Krasula, Vojkovský.

-5
    Hráči obou mužstev se připravují v kabinách na dnešní zápas, vyslýchají si poslední taktické pokyny od svých trenérů.

-1
    Rozhodčí Duda přívádí obě jedenáctky na hrací plochu, zápas za pár okamžiků začne.

-1
    Na dnešní utkání je přítomen nezvyklý počet diváku. Na dnešní utkání se přišli podívat: nová posila Slovácka Valenta, Trousil, Kuncl a jiní hráči 1.FC Slovácka.

1

2
    Banasik hledal centrem na pravé straně Fujerika, jenž byl v ofsajdu.

3
    První vzrušení před domácí brankou. Po levé straně utekl Papoušek, přízemním centrem hledal své spoluhráče před brankou Heči, skluzem musel zasahovat Jeleček v poslední chvíli.

4
    Franta zahrál standardní situaci centrem do pokutového území Prostějova, obrana hostí si situaci pohlídala.

5
    Další ofsajd v podání Hlůpika. Rozehrávat budou hostující hráči.

7
    Šturma nádherně vysunul uličkou nabíhajícího Hlůpika, který už se dostal před obránce a snažil se zakončit, jenže pomezní sudí byl nekompromisní a zamával ofsajd.

10
    Franta hodil aut na kopačky Šturmy, který posunul patičkou míč na volného Szmeka, ten střelou bez přípravy vyzkoušel brankáře Bureše.

11
    Na druhé straně střela v podání Papouška šla jen doprostřed branky Heči.

12
    Slovácko vybojovalo dva rohové kopy za sebou. S oběma si hosté poradili.

14
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Szmek viděl na levé straně volného Fujerika, který přesným centrem našel neobsazeného ZDEŇKA ŠTURMU, který hlavičkou nedal brankáři Burešovi šanci.

16
    Slovácko bude zahrávat pokutový kop. Svízela si narazil se Šturmou, udělal kličku Zbožínkovi, kterému nezbylo nic než faulovat.

16
    Prostějovský obránce viděl za faul žlutou kartu.

17
    K míči se postavil RADEK SZMEK, který míč poslal na opačnou stranu, než skočil brankář Bureš.

18
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Hosté snižují. Míč proletěl napříč pokutovým území na TOMÁŠE KAZÁRA, který krásnou střelou do šibenice snižuje na rozdíl jedné branky.

21
    Jeleček vysunul Šturmu, založník Slovácka si obhodil v pokutovém území Hunaa, ale ten míč pozičně uhájil.

23
    Druhou branku v zápase mohl přidat Šturma, který hlavičkou z malého vápna vyzkoušel brankáře Bureše.

28
    Žlutou kartu viděl viděl Fujerik po faulu na Kazára.

28
    První vynucené střídání Prostějova. Zraněného Hunala vyměnil Mazouch.

30
    Obránci Slovácka odvrátili míč v pokutovém území jen Mazouchovi, kterému střela z výhodné pozice nesedla.

33
    Ve stoprocentní šanci se objevil Fujerik, který se dostal do zakončení, jeho střelu brankář Bureš nohama vyrazil.

35
    Kazár zahrál rohový kop na hlavu Zbožinka, brankář Heča se nenechal překvapit, a zároveň rozhodčí Duda pískal útočný faul jednoho z prostějovských hráčů.

38
    Máchálek se dostal až do pokutového území, tam obelstil Kolínka a vystřelil, jeho tvrdou ránu vyrazil brankář Heča.

39
    Zbožínek sklepával míč v pokutovém území na Zatloukala, který vystřelil slabou střelu na branku Heči.

40
    Na druhé straně střelu volného Svízely vyrazil brankář Bureš.

42
    Papouškova střela mířila do náruče brankáře Heči.

43
    Na konci prvního poločasu je vyrovnáno. Na levé straně vstoupil s míčem do pokutového území PETR PAPOUŠEK a na jeho tečovanou střelu nedokázal brankář Heča reagovat.

44
    Slovácko zahrávalo přímý kop Banasikem, který vyslal projektyl nad branku Bureše.

Diváci viděli v prvním poločase kvalitivní fotbal na obou stranách. Slovácko se ujalo vedení po brance Šturmy, druhou branku přidal z penalty Szmek. O minutu později snížil však Kazár a na konci poločasu se hosté dočkali vyrovnání tečovanou střelou Papouška.

46

48
    Banasik fauloval Mazoucha. Hosté budou mít šanci ohrozit branku Heči.

48
    Papoušek dostal za protesty, kvuli malé vzdálenosti zdi žlutou kartu.

48
    Papouškova střela jen těsně minula branku Heči.

51
    Hirschovu střelu brankář Heča s problémy vyrazil na roh.

52
    Papoušek našel z rohového praporku míčem hlavu Zbožínka, jeho hlavička mířila vedle branky Slovácka.

54
    Rohový kop zahrál Kazár, míč skončil na horní síti Hečovy branky.

55
    Kazarův centr ze standardní situace v pokutovém území odhlavičkoval Szmek.

55
    Obrovskou chybu vyrobil brankář Heča, odkop z hranice vápna mu zblokoval Zelenka, míč se dostal k TOMÁŠI ZATLOUKALOVI, který pohodlně dopravil míč do sítě.

58
    Rohový kop zahrál Kazár, míč se dostal k Machálkovi, jeho střelu musel vykopávat Jeleček z brankové čáry.

61
    Zelenka na hranici vápna přihrál míč zcela volnému Papouškovi, který zpětnou příhrávkou hledal Zbožinka, před obráncem Prostějova zasahoval Svízela.

65
    Šturma posunul míč na pravé straně na Svízelu, který vystřelil přízemní střelu a brankář Bureš míč vyrazil nohama.

65
    První střídání v sestavě Slovácka. Banasika vyměnil Nečas.

69
    Mikulica špatnou rozehrávkou namazal Zatloukalovi. Brankář Heča byl venku z branky. Zatloukalovu střelu musel vyrazit konečky prstů na rohový kop.

70
    Prostějov zahrával dva rohy za sebou. Obzvláště druhý roh byl nebezpečný. Kazar našel hlavu Zatloukala, jeho hlavičku reflexivním zásahem vyrazil brankář Heča.

75
    Krejčíř hodil dlouhý aut až do pokutového území Slovácka, kde si míč špatně zpracoval Machálek a připavil se o možnost zakončit rozvíjející akci.

77
    Zatloukal našel zeptnou přihrávkou na malém vápně Hirschše, který zakončil akci vedle branky Heči.

79
    Dalekonosnou skákavou střelu vystřelil Pavlik, brankář Heča byl připravený.

79
    Druhé střídání hostů. Ze hřiště odstoupil Zatloukal, kterého vyměnil Dostál.

81
    Prostějov vybojoval rohový kop. Kazárův centr mířil do rukavic Heči.

83
    Svízela centroval míč jen k brankáři Burešovi.

84
    Hosté podnikli rychlý protiútok. Zelenka vysunul Machálka a na poslední chvíli obranným zákrokem zasahoval Kolínek.

86
    Pojištovací čtvrtou branku měl na kopačce Papoušek, ale nedal.

87
    Žlutou kartu viděl hostující Kazár.

89
    Na konci zápasu vybojoval pro hosty Hirsch rohový kop. Kazár centroval opět do rukavic Heči.

90
    Poslední střídání v sestavě hostů. Svozil nahoru, Papoušek dolů.

90
    Rozhodčí Duda bude nastavovat dvě minuty.

90+1
    Dnešní utkání sleduje 183 diváků.

90+2
    Žlutou kartu viděl ještě Mikulica.

Slovácko na úvod nové sezony prohrálo s Prostějovem 2:3. Druhý poločas kvalitativně navázal na poločas první. Ve druhém poločase si více šancí vypracovali hráči Prostějova. O osudu utkání rozhodla chyba brankáře Heči, po které vsřelil rozhodující branku Zatloukal. Po třetí brance ještě hosté mohli několikrát zvýšit svoje vedení, ale buď jim stál v cestě brankář Heča nebo branku přestřelili. (12:12:47)